فعال تداوم کسب و کار برنامه ریزی استراتژی در سطح جهانی

Category: وب وایر Comments: No comments

همانطور که ما یاد بگیرند که اطلاعات جدید در مورد COVID-19 ما در حال تمرکز در درجه اول در ارائه ما گلدمن ساکس جامعه در حد کامل از این شرکت پشتیبانی می کند. این دوره پایدار و تغییر و عدم اطمینان است که وزن همه و ما می خواهم به شما اطمینان دهم که ما ادامه خواهد داد را به تمام اقدامات لازم را برای حمایت از شما و خانواده خود را.

هفته آینده ما خواهد شد به طور کامل فعال ما تداوم کسب و کار برنامه ریزی (BCP) استراتژی های مربوط به این ویروس در سطح جهانی صلیب-بخشی بر اساس. به عنوان یک شرکت ما شده اند در حال آماده شدن برای این رویداد برای برخی از زمان و به اعتقاد ما آن است که در حال حاضر برای ما این را گام قاطع برای حفاظت از مردم ما است.

در عمل این به این معنی است که موثر دوشنبه, مارس 16 شرکت عمل خواهد شد در سراسر تیم های جداگانه و مکان با هدف کاهش تراکم مردم در دفاتر ما در هر زمان. این طرح را به اثر بدون استثنا در سراسر بخش در آمریکا و EMEA خواهد شد و علاوه بر برنامه های در حال حاضر در محل در سراسر آسیا و اقیانوس آرام از جمله هند است. ما در حال فعال کردن این اقدامات از فراوانی از احتیاط و تا اطلاع ثانوی.

بسته به ماهیت خود و نقش خود را بدست آورد شما یا:

  • کار از اختصاص یک محل ثابت که بدان معنی است که شما کار از ما یکی از اصلی ساختمان و یا یک BCP سایت بدون چرخش و تا اطلاع ثانوی ؛
  • کار به عنوان یک اختصاص داده شده عضو یک آبی یا سفید تیم است که جایگزین هفتگی بین کار از یکی از دفاتر اصلی ما و از خانه است. تیم های آبی خواهد بود در این هفته از 16 مارس سال با تیم کار از خانه و بالعکس هفته مارس 23 – متناوب پس از آن.

دستورالعمل های خاص خواهد بود ابلاغ شده توسط کسب و کار و موقعیت. آن است که از اهمیت زیادی برخوردار است که همه مردم ما به شدت پایبند به تیم خود را BCP رویکرد اجتماعی را حفظ فاصله به منظور حفاظت از همه ما است.

این دوره از ویروس نامشخص باقی مانده است و شرایط به تغییر ادامه خواهد داد. در برابر این پس زمینه در حال تحول ما همچنان به همکاری نزدیک با رهبران کسب و کار در سراسر بخش مناطق و دفاتر برای اطمینان از ما گرفتن انعطاف پذیر و پاسخگو رویکرد به نیازهای تیم ما و مشتریان ما است. ما همچنین از آنها بخواهید که شما باز نگه داشتن خطوط ارتباطی خود را با مدیر بنابراین به عنوان برای اطمینان از شما را در درک مسئولیت های خود را تحت تیم خود را BCP استراتژی و تشدید هر گونه نگرانی.

ما در حال انجام همه ما می توانیم برای حمایت از بهداشت و سلامتی و به همین ترتیب ما می پرسند که شما را نیز چند اقدامات برای محافظت از یکدیگر و خانواده های ما:

  • اگر شما احساس نمی کنید حتی اگر شما علائم خفیف شما باید در خانه بمانند و به دنبال توجه پزشکی به عنوان مناسب
  • شما باید شستن دست های خود را اغلب
  • اجتناب از تماس فیزیکی از جمله دست دادن با همکاران و مشتریان و به طور کلی
  • محدود کردن اندازه از تجمعات خود را با همکاران به بیش از 20 نفر

همانطور که ما حرکت رو به جلو ما بسیار آگاه است که تطبیق روال ما در مقیاس جهانی نشان دهنده یک تغییر قابل توجهی برای همه ما در چگونه ما کار ارتباط برقرار کردن با یکدیگر و خدمت به مشتریان ما. ما با اعتماد به نفس است که ما را از طریق این دوره با هم.

مثل همیشه ما قدر تمرکز خود را به درایو و سرسختی در طول این دوره افزایش عدم قطعیت – تعهد خود را به فرهنگ ما از خدمات مشتری کار تیمی و تعالی همچنان به افتراق شرکت ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>