فعال معذرت خواهی پس از امتناع از ترک زمین بازی

Category: آرکانساس Comments: No comments

بویز — ضد واکسن فعال دستگیر شد و در آیداهو پس از او بارها و بارها رد سفارشات توسط پلیس به ترک یک بسته زمین بازی عذرخواهی کرد به دستگیری افسر پلیس پس از هویت خود بود علنا نشان داد توسط یک شبه نظامی کرد.

سارا بردی از نصف النهار آیداهو گفت: او در لبه با “استرس مداوم” از گیر بودن در خانه و تلاش برای مراقبت از او cooped دهند.

“این است که بهانه ای برای رفتار من و من در آنچه اتفاق افتاده است,” او گفت: خواندن از یک بیانیه آماده با توجه به بویزی ایستگاه تلویزیونی KBOI. “من هرگز فکر نمی کردم یک زانو حرکت تند و سریع, نظر, ساخته شده به شما را از نا امیدی … خواهد ایجاد چنین تقسیم کنید.”

بردی 40 بود به اتهام بزه خاطی در زمین بازی که بسته شده بود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. ویدیو نشان داد او امتناع ماموران درخواست های مکرر به ترک بازی سازه سه شنبه.

مدت کوتاهی پس از دستگیری اوجالان آمون باندی رهبری یک گروه از معترضان در آدرس منزل از دستگیری افسر. چهار دیگر نصف النهار افسران پلیس وارد به جلوگیری از معترضان از نزدیک شدن به درب جلو.

“من تا به حال هیچ چیزی برای انجام با معترضان در خانه خود را, اما من به شما قول می دهم از ته قلب من شخصا تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن اقدامات” بردی گفت: در عذرخواهی. “من چشم پوشی نمی کند و یا حمایت از آنها را در هر راه است.”

بردی است که وابسته به دو گروه که با حمایت یک اعتراض در آیداهو خانه ملت در برابر رژیم صهیونیستی است. براد کمی اقامت-در-خانه سفارش.

بردی دریافت کرده است توجه در ایالت آیداهو قبل از. در سال 2017 پسر او قادر به شروع به مهد کودک چرا که او تا به حال نشده است واکسینه; بردی ادعا مذهبی معافیت. او نیز حاضر به امضای دولت-صدور فرم معافیت گفت: “من نمی توانستم در واقع امضای این بیانیه که آنها تا به حال ارائه شده و من دلیل آن را نمی سرچشمه گرفته از من. شما نمی توانید به زور مرا به بیانیه ای که [آیداهو وزارت سلامت و رفاه ایجاد می کند برای من.”

Coronavirus باعث آنفولانزا مانند علائم در اکثر افراد است و می تواند کشنده باشد به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 50 نفر کشته شده اند در آیداهو.

شده است وجود دارد رشد تعداد تظاهرات در آیداهو و در جای دیگر در طول اقامت در خانه سفارشات از جمله یک شنبه اعتراض در شرق آیداهو که در آن سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جانیس McGeachin صحبت کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>