بازیگر عدالت اسمیت بیرون می آید و با حرکت ‘Black Lives Matter’ پیام

Category: کیو نیوز Comments: No comments

بازیگر عدالت اسمیت آمده است به عنوان عجیب و غریب و گفت: خود را دوست پسر خود را “نور هدایت” در یک حرکت Black Lives Matter پست.

این جهان ژوراسیک: Fallen Kingdom و گوگل کارآگاه Pikachu بازیگر رفت به نیواورلئان اعتراض با پسر نیکلاس اش.

تبلیغات

اسمیت گفت: آنها هر دو شعار “سیاه ترانس زندگی ماده” و “سیاه و سفید عجیب و غریب زندگی می کند ماده” در این تجمع است. اما او نا امید شده بود در برخی نبودند پذیرای پیام.

“به عنوان یک سیاه و سفید عجیب و غریب مرد خودم نا امید شده بود برای دیدن برخی از مردم مشتاق به می گویند سیاه و سفید زندگی می کند اما نگه دارید زبان خود را زمانی که ترانس/عجیب و غریب اضافه شده,” او نوشت: در Instagram.

“من می خواهم به تکرار این احساسات: اگر انقلاب نمی عبارتند از: سیاه و سفید عجیب و غریب صدای, آن است که ضد سیاه و سفید.

“اگر انقلاب خوب است با اجازه دادن به سیاه, ترانس مردم مانند #TonyMcDade لغزش از طریق ترک به منظور صرفا آزادسازی سیاه cishet مردان آن است که ضد سیاه”.

سیاه نما مرد تونی McDade به ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس در شمال فلوریدا, on May 27. McDade درگذشت تنها چند روز پس از کشته شدن جورج فلوید.

اسمیت ادامه داد: “شما در حال تلاش برای فشار خود را از طریق درب از یک سیستم طراحی شده در برابر شما و سپس در را بست و پشت سر شما.

“این است که در ما مطبوع به عنوان نزدیک به سپیدی straightness maleness به عنوان ما می توانیم به دلیل این که در آن قدرت است.

“و اگر ما درخواست تجدید نظر به آن شاید آن را به ما یک تکه. اما انقلاب است مورد تجدید نظر شود.

“این مورد خواستار چه شده است باید با توجه به سیاه و سفید عجیب و غریب و ترانس افراد از ابتدا.

“است که سمت راست وجود داشته باشد. برای زندگی و رفاه عمومی است. بدون ترس از آزار و اذیت و یا تهدید به خشونت است.”

عدالت اسمیت تایید ارتباط با دوست پسر

در پاسخ به غلیان احساسات پشتیبانی در توییتر عدالت اسمیت گفت: “Yo tf من نمی آیند میشم در آمد.”

تبلیغات

او همچنین یک شیرین ادای احترام به نیکلاس اش که او نیز یک بازیگر است. اسمیت نوشته شده جرقه بزند از جفت نما برای دوربین مسواک زدن دندان های خود را و بوسیدن.

“چیزهای زیادی وجود دارد که تراژدی در گاهشمار این چند روز او نوشت.

“بنابراین من برخی از عکس های من و Nic برای نشان دادن برخی از #blackboyjoy #blacklove #blackqueerlove.

“شما شده ام من راک و نور هدایت از طریق همه از این و من شما را خیلی دوست دارم. من می دانم که در طرف دیگر از این تغییر هر چند این مبارزه به مراتب بیش از.”

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>