آگهی حمایت از پوتین می رسد بزرگ ضد همجنس شکست

Category: کیو نیوز Comments: No comments

یک آگهی در حمایت از اصلاحات قانون اساسی را قادر خواهد ساخت که ولادیمیر پوتین به باقی می ماند رئیس جمهور روسیه تا 2036 ثابت بزرگ ضد همجنس شکست این هفته است.

آگهی پرداخت برای متحدان روسیه مستبد تصویر می کشد قرار است در نتیجه نه حمایت از اصلاحات. در یک صحنه به معنای حمله تروریستی به قلب ‘پاتریوت’ روس ها یک مرد نشان داده شده است جمع آوری یک کودک از یک یتیم خانه. اما به وحشت کودک زمانی که او می پرسد که در آن خود را مومیایی جدید است که او نشان داده شده است جدید خود را پدر بی رنگ شریک زندگی مرد. از “مومیایی” و سپس تولید یک لباس در یک کودک را اندازه بدیهی است که در نظر گرفته شده برای این پسر.

تبلیغات

“این است که روسیه را انتخاب کردید ؟” آگهی می پرسد.

“تصمیم ما آینده رای دادن برای تغییر قانون اساسی.”

ببخشید ولادیمیر پوتین #ДаВыберу

یوتیوب در ابتدا در زمان این ویدئو را برای نقض پلت فرم سیاست در گفتار نفرت. اما از آن زمان شده است اعلان مجدد تعدادی از بار.

و… این ویدئو معکوس. در عرض یک روز از انتشار آن شماره یک روند در توییتر در روسیه شد #ДаВыберу [بله را انتخاب کنید].

سپس هنرمندان روسی تصمیم گرفت برای پاسخ به تبلیغات با استعداد است. روسی توییتر در حال حاضر مماس با fanart مبارک از همان خانواده است.

بدنام وندی شوروی مد نمایش آگهی

در حالی که این خرس کمی در رابطه با این داستان دیگر از کشور ما نمی تواند منتقل فرصت برای ارسال این پر زرق و برق وندی آگهی از سال 1985. با وجود برخی از پیدا کردن آگهی های توهین آمیز, آن را در حال حاضر نسبتا دقیق اگر طنز عکس از ‘انتخاب’ در دسترس شهروندان اتحاد جماهیر شوروی در آن زمان بود.


ما را دنبال کنید در Facebook به صورت منظم به روز رسانی در آخرین محلی و ملی LGBTIQA+ امور جاری جامعه مسائل سرگرمی و بیشتر. فراموش نکنید که ما جدید QNews زنده Facebook حوادث زندگی می کنند.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>