آدرین Childers اولین کتاب Basks خوانندگان را به آثار هنری فوق العاده از عکاسی شعر و در حالی که ارسال پیام خدا را به مردم خود

Category: وب وایر Comments: No comments

آن جادویی است چگونه زمین, زیبایی, آینه عجایب عشق به خدا همراه با پیام خود را به مردم خود. درختان که کمان به عنوان باد همدان به یاد انسان می شود فروتن زمانی که جهان به برکت آنها فراوان. اشعه خورشید و ماه را نور و ستاره ها که نقطه بی نهایت, سیاه, شب, آسمان همه یادآور گرما و با وجود جهانی بودن سرند با مشقت و مشکلات نور آن همه در اطراف او می درخشد نور را به خود مردم است. در آدرین Childers’ اولین کتاب “دیدن چهره” این ساده نگاه اجمالی از خدا قلب eternalized برای همیشه لطفا برای.

این کتاب نشان می دهد الهام بخش شعر با عنوان “دیدن چهره خود را به” تجلیل از دیدن چهره خدا در بسیاری از زندگی عادی شرایط—جدید روشن صبح نور چهره کودکان در درب ام و نهایی خود را هدیه به بشریت—تاج. نفس مصور با پانزده عکس های گرفته شده صرفا توسط نویسنده هر صفحه باید برگرداند دلتنگ آتش در قلب تنظیم شعله ور قدردانی به خداوند است که این خرس پس از آن در زمان آن نفس برای اولین بار در اینجا بر روی زمین است. شرح مختصری از هر عکس گنجانده شده است, از کجا و چرا از آن گرفته شد—الهام بخش در پشت نویسنده آشفتگی کلمات. کتاب به پایان می رسد با یک کپی از شعر های خود را که پر زرق و برق به جنبش در آوردن قلب و روح در دسترس نباشد.

ساده اما معنی دار شعر که basks در زیبایی از زندگی روزمره نشانه های فوق العاده هنری که باید ارائه خوانندگان به این دوره از زندگی ریخته و با عشق به خدا را فرمان آنها را به سفر می کند که همه چیز را به افتخار نام خود را.

مؤمنان از خدا گرد هم می آیند و شادی خود تقدس و عظمت خود را از طریق این کتاب نشان می دهد که سبکی اطراف تاریکی. هر چند ساده و بازده آن یک پیام است که بسیاری از افراد تا به حال فراموش شده.

‘دیدن چهره خود را’ نسخه کتاب در دسترس هستند Amazon.com.

‘دیدن چهره خود را’
نویسنده: آدرین Childers
ناشر: آدرین Childers
تاریخ انتشار: 1 ژانویه 2014
ISBN-10: 099155681X
ISBN-13: 978-0991556816
گیره, محدود: $12.95
 

درباره نویسنده
آدرین Childers نوشته شده است ده ها تن از الهام بخش و معنوی اشعار او در سراسر عمر “دیدن چهره خود را” برای اولین بار منتشر شده است. قبل از شروع کار نوشتن او صرف سالها خود را به عنوان یک مشتری برای بسیاری از عمده تصاویر متحرک مانند “آمار Trek VI”, “ری”, “Sgt Bilko”, “1941”, “رادیو”, “گونه” و “هدایتکننده پرتابه یا موشک” و بسیار به فکر مجموعه های تلویزیونی مانند “قتل او نوشت:”, “Quantum Leap”, “CSI Las Vegas” و “Dr. Quinn, پزشکی زن”—همه اعم از دوره های مختلف از لباس های که شد بخش عمده ای از زندگی خود را. شخصا او خود مجموعه گسترده ای از عتیقه دوره لباس از گذشته 120 سال است. گذشته از شور و شوق او را برای نوشتن و لباس او یک همسر فداکار برای شوهرش از 50 سال و محبت مادر به آنها سه دختر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>