ADVA راه اندازی کلید در دست G. مترو راه حل برای مقابله با دسترسی به شبکه تنگناها

Category: وب وایر Comments: No comments

پ (FSE: ADV) راه اندازی G. مترو راه حل – اولین کلید در دست ارائه در نوع خود به طور کمک تلفن همراه و شبکه های سازمانی افزایش دسترسی ظرفیت در حالی که در همان زمان صرفه جویی حیاتی فیبر منابع است. فن آوری های جدید است که ویژگی های پیشرفته small form-factor pluggable (SFP+) DWDM فرستنده و گیرنده یک مجموعه کامل جمع و جور فیلتر و سرویس فیبر و طول موج نظارت ارائه می دهد یک راه آسان برای افزایش پهنای باند بدون جایگزین کردن تجهیزات. راه حل یکپارچه ادغام با ADVA و شخص ثالث زیرساخت های ساخت آن را ساده و بسیار مقرون به صرفه به مقیاس تلفن همراه دسترسی باند پهن ثابت و شبکه های سازمانی. با خودکار طول موج تنظیم ADVA را G. مترو راه حل نیز پشتیبانی صفر-لمسی تأمین کاهش تنظیم زمان و از بین بردن خطای انسانی.

G. مترو

“آنچه که ما در حال آوردن به بازار کاملا رویکرد جدید به گسترش شبکه های فیبر. ما G. مترو راه حل با نردبان 10Gbit/s فرستنده و گیرنده باعث می شود آن را ساده برای مقرون به صرفه و ایمن آدرس شدید رشد داده و تقاضا برای مترو دسترسی به برنامه های کاربردی. در حال حاضر آن را نمی تواند آسان تر برای افزایش ظرفیت بدون تغییرات قابل توجه به سخت افزار موجود و تجهیزات” گفت: Stephan Rettenberger SVP بازاریابی و سرمایه گذار روابط ADVA. “ما جدید self-tuning SFP+ مهندسی شده است برای دیدار با نیازهای دقیق از کسب و کار و ارائه دهندگان خدمات. آن را نتیجه همکاری نزدیک با مشتریان عمده و همچنین ITU-T استاندارد, که تیم ما شده است یک کلید مشارکت کننده. به همین دلیل ما G. مترو دارای بسیاری از ویژگی های ارزشمند مانند بهداشت و نظارت بر وضعیت از راه دور شمع از طریق آن کانال ارتباطی ارائه کامل شبکه دید و کنترل کامل است.”

ADVA را G. مترو راه حل باز کردن درب به فردا دسترسی به شبکه. آن را به طور همزمان می پردازد در حالی که هزینه افزایش ظرفیت و بهینه سازی ارزش. قادر به هر دو تک و دوگانه فیبر کار فناوری بومی حمل و نقل اترنت CPRI یا eCPRI خدمات به 10Gbit/s با استفاده از منفعل DWDM. این موجب صرفه جویی در منابع فیبر و تضمین بالاترین سطح از امنیت داده ها و عملکرد. برای تکمیل قابلیت اطمینان تمام ADVA G. مترو شمع در حال نظارت از راه دور بیش از یک شفاف کانال مستقل از میزبان تجهیزات. و به منظور افزایش سهولت استفاده از راه حل تسهیل صفر-تماس با مدیریت نوری لایه قابل ملاحظه ای کاهش عملیاتی تلاش. این نردبان فرستنده و گیرنده به طور خودکار تنظیم به طول موج مناسب برای تأمین و بدون مداخله کتابچه راهنمای کاربر. این tunability نیز کاهش موجودی پراکندگی و ساده تدارکات. بیشتر چه ADVA را G. مترو شاخه از ویژگی های قوی صنعتی-متوسط طراحی و ساخت فن آوری مناسب برای هر دو محیط داخلی و خارجی بهره برداری است.

“دسترسی به شبکه ظرفیت نیاز به گسترش و سریع است. اپراتورها به فوریت نیاز به یک راه برای افزایش ظرفیت بدون هزینه و تلاش از یک زیرساخت تعمیرات اساسی. بسیاری از برنامه های کاربردی جدید نیز نیاز امنیتی قوی و همچنین حمل و نقل است که بسیار به تاخیر حساس است. بیشتر چه, آن را حیاتی است که رشد نمی آید در هزینه رد پا و یا مصرف برق. ما G. مترو تکنولوژی پاسخ مناسب است. آن, ارائه, ساده, امن و پایدار رشد است که این صنعت نیازمند” اظهار نظر ساندر Jansen, مدیر, خط تولید, مدیریت ADVA. “از مقرون به صرفه سلول کوچک rollouts به تحقق متمرکز زد ما self-tuning SFP+ فراهم می کند و پهنای باند آن را ممکن است. و آن را متوقف نمی در 10Gbit/s. ما G. مترو راه حل نیز هموار راه را برای 25Gbit/s در هر طول موج و فراتر از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>