Advantest اعلام Coronavirus (COVID-19) سیاست

پیشرو نیمه هادی آزمون تامین کننده تجهیزات Advantest شرکت (بورس اوراق بهادار تهران: 6857) اعلام کرده است سیاست خود را در خصوص COVID-19 فرموله شده توسط شرکت مدیریت ریسک گروه تحت رهبری مدیر عامل شرکت یوشیاکی یوشیدا.

پشتیبانی محصول و تولید و حمل و نقل

محلی و سیاست های دولت در چین به شدت در حال محدود کردن حمایت از بازدیدکننده داشته است به مشتریان در سرزمین اصلی. Advantest تلاش خواهد کرد برای به حداقل رساندن تاثیر بر مشتریان تا آنجا که ممکن است با اقدامات از جمله پشتیبانی آنلاین. تولید محصول و حمل و نقل شده اند به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار به عنوان فوریه 13, اما ممکن است نهفته رفتن به جلو با کاهش در دسترس بودن از پرواز به چین است. Advantest ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و اقدامات صورت لزوم.

Advantest چین دفاتر

در Advantest های تابعه این شرکت در چین تمام کارکنان مشغول به کار در خانه پس از 10 فوریه پس از پایان سال جدید تعطیلات در فوریه 9. با کسب اجازه از مقامات محلی کاهش تعداد کارمندان از سر کار در تاریخ 11 فوریه در شانگهای ستاد Advantest (China) Co., Ltd. و در Advantest (Suzhou) Co., Ltd. در سوژو. نشست طریق وب کنفرانس و آموزش مشتری نیز ارائه شده آنلاین.

سفر کسب و کار

در اصل Advantest در حال حاضر منع همه کسب و کار سفر و از چین است. این شرکت همچنین جایگزین کردن تلفن کنفرانس برای کسب و کار سفر به دیگر مناطق خارج از ژاپن تا آنجا که ممکن است.

توجه: تمام اطلاعات عرضه شده در این نسخه این است که درست در زمان انتشار اما ممکن است در معرض تغییر و بدون هشدار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید