حمایت شرکت سوالات سازمان از بازار مال فروشان

این Supportah گروه شرکت های امروز, انتشار نامه سرگشاده ای به جاش Goyne, ‘کون, گاوچران’, مورد, گی, بازار مال فروشان آگهی برای اکتبر. Goyne به تازگی شروع به فروش بلیط به بازار مال فروشان در Eventbrite.

جاش Goyne گی کابوی

جاش Goyne شناخته شد, به عنوان, گی, گاوچران پس از ارسال فیلم در مورد تهمت در مورد تمایلات جنسی خود طراحی شده برای تضعیف او از رقابت در rodeos.

تبلیغات

او پیش از شروع یک موسسه خیریه سکته مغزی پشتیبانی آگاهی استرالیا در سن 16 سالگی پس از درگذشت پدربزرگ از سکته مغزی. یک دستاورد قابل توجه برای یک مرد جوان که گفت: اخبار.com.au خود انداخت و او را از خانه سال قبل از زمانی که او بیرون آمد.

در اوایل سال 2017 gofundme مبارزات سازمان یافته بین المللی, گی, بازار مال فروشان, ارتباط بودجه مطرح شده و اجازه می دهد تا جاش به سفر به آمریکا برای رقابت در rodeos. جاش بعد از آن سقوط کرد که سازمان پرتاب یک بازار مال فروشان و ممنوع از رقابت در هر یک از دیگران. جزئیات اطراف آن حادثه باقی می ماند در اختلاف

به تازگی اعلام کرد او را نگه دارید, گی, بازار مال فروشان در تووومبا Showgrounds در ماه اکتبر.

این کاری است که اعتراض به ضد همجنس نگرش ما تجربه و f u به استرالیا مسیحی لابی’
سهام خواهد شد سوار دوستانه و ما را از اجرای یک بازار مال فروشان مدرسه در روز اول!
ما هنرمندان و کابوی ها/cowgirls پرواز در سراسر جهان است.

Supportah نامه

در این نامه Supportah توصیف خود را به عنوان یک شرکت است که تخصص در مبارزه برای کسانی که تبعیض مورد آزار و اذیت و یا تخطئه زیرا آنها شناسایی به عنوان اعضای LGBTI جوامع است.

“ما عاشق تربیع لجر برای دوستان ما در LGBTI جامعه است.

“ما به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود را برای ‘نرخ خودکشی با تجربه در مناطق روستایی و منطقه ای و جوامع است.’

“بنابراین ما خریداری چهار بلیط برای ‘غرور بازار مال فروشان در روز در ماه اکتبر است.”

ACCC مشاوره برای خریداران بلیط

نامه ای به دولت است که به عنوان خریداران بلیط شرکت بررسی مصرف کننده قانون مورد نیاز برای چنین رویدادهایی است. آنها دریافتند مشاوره از ACCC برای خریداران بلیط.

“بررسی خط به بالا عمل می کند و یا stallholders’ حساب های رسانه های اجتماعی و وب سایت های رسمی برای تایید حضور خود را. تماس محل به تایید می کنند که این رویداد در حال وقوع است.”

این نامه ذکر شده است که در Facebook صفحه که در آن اعضای درجه نارضایتی خود را با جاش Goyne پوستر ادعا می کند که پله آگهی محل برگزاری و گفته شده هیچ رزرو کرده برای این رویداد.

Eventbrite شرایط و ضوابط تصریح برگزارکنندگان “به دست آوردن قبل از شروع فروش بلیط همه قابل استفاده مجوز اجازه و مجوز.”

Supportah, به عنوان خریداران بلیط برای این رویداد پس از آن بپرسید که جاش Goyne پاسخ به سوالات در مورد این رویداد. آنها را به پرداخت 2000 دلار به LGBTI نظیر خدمات مشاوره متنوع صداهای اگر او می کند.

سوالات

  • “آیا شما برای پرداخت در محل. اگر بنابراین می تواند به شما نشان دهد و اثبات از پرداخت لطفا ؟
  • بلیط های ما می آیند با کمپینگ زمینه گنجانده شده است. جایی که آنها هستند و این زمین بوده رزرو? اگر چنین است لطفا با ارائه جزئیات رزرو.
  • آیا شما برای پرداخت بیمه. بنابراین اگر شما می توانید لطفا نشان می دهد گواهی از بیمه ؟
  • با توجه به خطرات ذاتی از rodeos و رویداد Brite صفحه می گوید: “همه lgbti افراد و متحد به استقبال می آیند و رقابت در این ورزش از بازار مال فروشان.”
  • آیا شما تکمیل یک کار بهداشتی و ایمنی ارزیابی ریسک و مدیریت رویداد برنامه ریزی ؟
  • من درک می کنم شما “باید رقبا حتی پرواز بیش از امریکا” به عنوان “وجود دارد استانداردهای ایمنی ما به نگه دارید”. که این رقبا ؟
  • چه درک درستی از استرالیا و کوئینزلند قوانین ایمنی و تووومبا شورای-قوانین انجام این رقبا داشته باشد ؟
  • اگر شما محل رزرو, نه برای آن پرداخت می شود و بیمه نیست آن را و/یا تکمیل تعهدات قانونی خود را به خطر ارزیابی این رویداد شما موافقم شما باید با پیروی رویداد Brite قوانین ؟
  • اگر شما به بازار عرضه یک رویداد اما نه محل رزرو, نه برای آن پرداخت می شود و بیمه نیست آن را و/یا نه خود را به اتمام تعهدات قانونی به ارزیابی ریسک و سپس شما موافقم که این خیلی گمراه کننده است?”
تبلیغات

در این نامه آمده است با یک وعده برای اهدای $2,000 به متنوع, صدای, صرف نظر از اینکه آیا یا نه آنها دریافت پاسخ.

“از آنجا که ما را دوست دارم آنچه شما انجام دهد.”

پاسخ از جاش Goyne

QNews رسیده اند به هر دو جاش Goyne و Supportah برای اظهار نظر در مورد مسائل مطرح شده است.

جاش Goyne به من گفت که این اظهارات در نامه ای بی وفا هستند. او گفت که او تنها فقط برای پرداخت showground رزرو و رویداد بیمه از پرداخت بیمه او را دریافت و پس از سیلاب های اخیر از خانه خود را.

Supportah است که هنوز به پاسخ می دهند.

بیشتر به آمده…

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

Leave a Comment