گروه های حمایت نذر به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری اجازه می دهد اینوود rezoning

نادر زمین-استفاده از پیروزی برای de Blasio دولت می تواند به اثبات می شود کوتاه زندگی می کردند.

اعضای اینوود اقدام قانونی رای دادند روز شنبه برای راه اندازی یک درخواست تجدید نظر از طرف شمال منهتن برای فروش نیست در برابر اخیر حکم دادگاه که دوباره اینوود rezoning با توجه به حقوقی-گروه اقدام‘s co-رئیس Cheryl Pahaham. این گروه تلاش خواهد کرد تا خود را مورد قبل از دادگاه تجدید نظر به دادگاه قانون اساسی در دولت است.

“Rezoning قرار نیست به یک توسعه محور فرایند” Pahaham گفت. “جوامع باید برخی از نوسان و ورودی در نظر گرفته شود. استیناف بخش تصمیم اجازه می دهد شهر نیویورک به چشم پوشی از هر گونه نگرانی های مطرح شده توسط اعضای جامعه هستند که بیشتر تحت تاثیر هر rezoning.”


شورای شهر تصویب اینوود rezoning در ماه اوت سال 2018 و شمال منهتن برای فروش نیست راه اندازی یک چالش قانونی به زودی پس از. این گروه در ابتدا برنده هنگامی که عدالت ورنا ساندرز از دولت دیوان عالی کشور حکم هفت ماه پیش که شهر گرفته نشده بود کامل به اندازه کافی در نگاه rezoning بالقوه اجتماعی و اقتصادی اثرات. اما تجدید تقسیم لغو حکم در یک اتفاق آراء حکم 23 ژوئیه گفت که این شهر به طور کامل بررسی تمام مسائل مورد نیاز در طول آن rezoning روند. این تصمیم اجازه rezoning به جلو حرکت کند.

“دادگاه به درستی اعمال قانون حل و فصل” گفت: نیک Paolucci سخنگوی شهر قانون بخش “بنابراین هیچ زمین برای بیشتر استیناف بررسی است.” او تاکید کرد که تجدید تقسیم کرده بود به اتفاق آرا حکم این شهرستان به درستی انجام آن بررسی های زیست محیطی برای rezoning.

وکیل فیل سیمپسون عضو موسس اینوود اقدام قانونی اذعان آن است که به طور معمول راحت تر به دولت در دادگاه تجدید نظر به شنیدن یک مورد زمانی که استیناف بخش تصمیم گرفت به اتفاق آرا نیست. او گفت که او خوشبین است که دادگاه موافق به شنیدن درخواست تجدید نظر.

“ما امیدواریم که آنها را ببینید وجود دارد که هر دو جالب و مسائل مهم از قانون در اینجا مؤثر چگونه شهرستانها فراموش زمین استفاده کنید,” او گفت:. “این چیزی است که دادگاه تجدید نظر شده است در درگیر در گذشته و به نظر نمی رسد به خجالتی و دور از.”

الی ویس از شادی ساخت و ساز که در شرکت در حال برنامه ریزی یک 614 واحد مسکن مقرون به صرفه پروژه در اینوود گفت که او امیدوار به حرکت گذشته حقوقی دعوا “و شروع به کار بر روی در حال توسعه مقرون به صرفه مسکن و ایجاد شغل و مزایای اینوود جامعه است.”

“دادخواهی واقعا هیچ کدام از آن” وایس گفت.

اما Pahaham قول داد که اینوود اقدام قانونی خواهد ادامه جنگ در دادگاه تا زمانی که گروه اگزوز ممکن است تمام راه های.

“در اینوود rezoning خواهد جابجایی دومینیکن, سیاه و آسیایی و دیگر Latino ساکنان و صاحبان کسب و کار,” او گفت: “و ما اعتقاد داریم که شهر باید مورد بررسی قرار نژادی تاثیر اینوود rezoning هر چند آن خودداری کرد.”

اینوود اقدام قانونی تصمیم می آید بر روی پاشنه از بروکلین عضو شورای شهر کارلوس Menchaca به طور موثر کشتن اقدام rezoning صنعت شهرستان در سانست پارک. Menchaca اعلام کرد روز شنبه در توییتر است که او مخالف rezoning پیشنهاد و رای آن را اگر آن را قبل از شورای. که به دنبال شبیه اطلاعیه در ماه ژانویه از Councilmen رافائل سالامانکا و آنتونیو Reynoso مخالفت با پیشنهاد rezonings در امتداد جنوب بلوار در برانکس و در Bushwickبود.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید