نیوجرسی و مین در سال گذشته شد آخرین متحده به تصویب کمک-در-مرگ قانون پیوستن هفت دیگر ایالت و ناحیه کلمبیا. نیویورک, اما, نمی, تصویب لایحه خود را که نشات گرفته در سال 2016.

در این سال طرفداران در حال ساخت بزرگترین فشار و در عین حال می گویند که آنها خوشبین هستند که زمان قانونی جلسه خواهد بود که به ارمغان می آورد نیویورک کمک های پزشکی در حال مرگ عمل به طبقه. این قانون را فراهم علاج ناپذیری بیمار بزرگسالان این گزینه برای به دست آوردن دارو به مرگ مسالمت آمیز است.

برای قرار دادن نیویورک وضعیت در چشم انداز هاوایی قانون در نظر گرفته شد و برای بیش از یک دهه قبل از آن به تصویب رسید در سال 2015 و نیوجرسی لایحه در زمان هفت سال به موفقیت گفت: Corinne کری ارشد مدیر مبارزات انتخاباتی برای نیویورک و نیوجرسی برای شفقت و انتخاب یک گروه مدافع.

دیگر آمده است که تصویب چنین قانونی هستند کالیفرنیا کلرادو, مونتانا, اورگان, ورمونت و واشنگتن است.

“این سخت است برای بحث در مورد مرگ و مردن,” کری افزود: “ما راه اندازی کرده ایم تهاجمی ترین کمپین تا کنون این سال است.”

قوانین نیویورک جمع آوری کرده است 57 شرکت حامیان مالی. اما هنوز هم وجود دارد بیشتر درک مورد نیاز در میان نمایندگان مجلس و پزشکان عمومی کری گفت.

شفقت و انتخاب را به تازگی راه اندازی دیجیتال, کمپین به اشتراک گذاشتن با قانونگذاران 50 دلایل که چرا آنها باید حمایت از این لایحه برای هر روز آنها در جلسه.

کسانی که به دلایل عبارتند از: داستان از افرادی که عزیزان با استفاده از کمک های در حال مرگ در کشورهای دیگر و همچنین تجارب دلخراش از افرادی که عزیزان خودکشی کرد چرا که آنها نمی باید گزینه های مسالمت آمیز, مرگ, کری گفت.

یک بررسی انجام شده در سال گذشته توسط دائم و Medscape و منتشر شده توسط شفقت و انتخاب نشان داد که نیویورک پزشکان پشتیبانی کمک های پزشکی در حال مرگ 56 درصد به 26 درصد است.

اخیر کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه های نظرسنجی ها نشان داد که نیویورک رای دهندگان حمایت کمک های پزشکی در حال مرگ 63 درصد به 29 درصد است.

نیویورک آکادمی پزشکان خانواده که در اصل مخالف کمک های پزشکی در حال مرگ است نقل مکان کرد به شدت از آن پشتیبانی می کند.

سایر ذینفعان باقی می ماند قاطعانه مخالف به مفهوم آن است.

برخی از پزشکان و قانونگذاران می گویند آنها نگران نابرابری در دسترسی به و با کیفیت از پایان زندگی مراقبت و تاثیر بالقوه است که کمک های پزشکی در حال مرگ می تواند در جمعیت های آسیب پذیر.

جامعه پزشکی از ایالت نیویورک ایجاد یک کارگروه برای بررسی این موضوع و در نظر دارد به انتشار یافته های یک امام جمعه در روز جمعه گفت.

جامعه گفت: این پشتیبانی از “تمام تلاش مناسب برای ترویج بيمار و ترویج کرامت بیمار و تسکین درد و رنج شديد همراه و پیشرفته بیماری” اما “پزشکان نباید انجام اتانازی یا شرکت در کمک به خودکشی.”

جامعه نگه می دارد که “استدلال قانع کننده ساخته شده اند” به عنوان سمبل کوتاه از زندگی به حالت عادی عمل پزشکی و “اجتماعی و پیامدهای اجتماعی از جمله یک تغییر اساسی نمی توان به طور کامل فکر.”

این قانون شامل مناسب پادمان کری گفت. کمک های پزشکی در حال مرگ در دسترس خواهد بود تنها به بزرگسالان مبتلا به بیماری است که علاج ناپذیر و غیر قابل برگشت, او گفت:. فرد به دنبال نسخه ای را برای ایجاد یک شفاهی و کتبی درخواست شاهد توسط دو نفر یکی از آنها نمی تواند یک عضو خانواده است.

دو پزشک را مجبور به تایید فرد بیماری و aver بیمار دارای ظرفیت ذهنی را به او یا او خود تصمیم گیری مراقبت های بهداشتی. اگر هم دکتر شک است که ظرفیت ذهنی بیمار خواهد بود با اشاره به سلامت روان حرفه ای برای تایید یا رد این توانایی فرد برای تصمیم گیری بدون اجبار.

اجبار مجازات تحت قانون کیفری کری اشاره کرد. شخص دریافت نسخه پزشک را قادر به خود تزریق دارو او اضافه شده است.

کمک-در-مرگ لوایح باید از این پتانسیل برای بهبود پایان زندگی `او گفت. در کشورهای که در آن قانون را تصویب کرده است ارائه دهندگان شده اند به دنبال آموزش بیشتر و بیشتر مکالمات با بیماران.

“نیویورک در حال مرگ بوده اند در حالی که نمایندگان مجلس را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد این که آیا آنها در حال رفتن برای آوردن این لایحه به طبقه” کری گفت. “اگر این قانون می گذرد هیچ کس به استفاده از آن مگر اینکه شما کسی که می خواهد به برخی از اندازه گیری می گویند بیش از آنچه که تا پایان زندگی خود را به نظر می رسد.” —جنیفر هندرسون

NYU Langone به دست آورده $606M سال گذشته


NYU Langone بهداشت گزارش داد عامل درآمد از $606.2 میلیون برای سال مالی 2019 سه بار به عنوان بسیاری به عنوان آن را به دست آورده در سال گذشته است. نظام سلامت افزایش درآمد خود را از مراقبت از بیمار و بهره مند از چند یک بار پرداخت.

این سیستم که شامل دانشگاه در منهتن و بروکلین و لانگ آیلند تولید یک عامل حاشیه از 9 درصد در اخیر سال مالی به پایان رسید که Aug. 31 در مقایسه با 3.3% در دوره های قبلی با توجه به حسابرسی صورتهای مالی.

NYU Langone سودآوری غیر معمول است که در میان غیر انتفاعی بیمارستان. مودی گفت: در سال گذشته که متوسط عامل حاشیه برای کسانی که امکانات 1.7 درصد در سال 2018 است. آن را هنوز گزارش خود را برای سال گذشته است.

عامل درآمد در NYU Langone افزایش 11.7 درصد در سال بیش از سال, در حالی که هزینه های عملیاتی افزایش 5.1%.

سلامت سیستم درآمد شامل $102.4 میلیون آن دریافت شده از فروش قصور بیمه گذار MLMIC به برکشایر هاتاوی, a $62.4 میلیون دلار حل و فصل آن رسیده با 1199SEIU به جبران پرداخت آن به نفع صندوق و یک $34.1 میلیون دلار کمک مالی از یک اهدا کننده.

در تفکیک هزینه های کاربردی, NYU Langone گفت: 80 درصد از هزینه های مراقبت های بهداشتی و خدمات مرتبط. آن را منسوب باقی مانده به طور کلی و هزینه های اداری.

نظام سلامت نیز منتشر شد unaudited صورتهای مالی برای سه ماهه اول مالی سال 2020 از طریق Nov. 30—نشان داد که آن را به دست آورده $176.8 میلیون. که ترجمه به یک 16.9% کاهش از سه ماهه اول سال مالی 2019. آن را هنوز هم نشان دهنده یک 10.5% عامل حاشیه در حدود 1.7 میلیارد دلار در درآمد. —جاناتان LaMantia

کوئینز شرکت تکنولوژی UV برای کنترل عفونت, مطالعه می یابد


یک کوئینز شرکت ماوراء بنفش تکنولوژی بهتر است در رهایی پاتوژن از اتاق عمل و تجهیزات پزشکی از کتابچه راهنمای تمیز کردن با مواد شیمیایی و با توجه به یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله آمریکایی کنترل عفونت.

این مطالعه نشان داد که اشعه فن آوری توسعه یافته توسط PurpleSun از شهرستان لانگ آیلند حذف بیش از 96 درصد از عوامل بیماری زا از سطوح در حالی که سنتی, روش تمیز کردن حذف 38 درصد است.

“بهداشت و درمان عفونت های کسب شده از نخست تمرکز در بیمارستان” گفت: ثبت نام پرستار دانا Armellino معاون پیشگیری از عفونت در Northwell بهداشت و نویسنده سرب از مطالعه.

Northwell یک سرمایه گذار در PurpleSunشده است با استفاده از فن آوری آن در اتاق عمل در جنوب Westchester و استاتن آیلند دانشگاه و بیمارستان و همچنین در بخش مراقبت ويژه نوزادان در مرکز پزشکی کوهن کودکان در نیو هاید پارک لانگ آیلند.

میکروب ها و باکتری های نامرئی برای چشم انسان وجود دارد بالقوه برای اشتباهات در تمیز کردن دستی روند Armellino گفت. خطاهای دیگر می تواند از ناکافی نیروی انسانی یا آموزش ضعیف و یا عدم پایبندی به تولید کنندگان دستورالعمل. مواد ضد عفونی کننده شیمیایی نیز ممکن است اشتباه رقت باقی نمی ماند در تماس با سطوح به اندازه کافی بلند می شود و یا نادرست ذخیره شده برای حفظ اثر خود را.

PurpleSun UV تکنولوژی مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک مرحله اضافی برای تمیز کردن دستی در حدود 90 ثانیه به طور کامل ضد عفونی کردن یک سطح Armellino گفت.

تکنولوژی کپسوله تجهیزات استفاده می شود به پاک رسیدن به تمام سطوح.

مطالعه می آید به عنوان سیستم های سلامت در حال تلاش برای ارائه پاتوژن-رایگان محیط برای اطمینان از مراقبت با کیفیت بالا و کاهش خطر ابتلا به عفونت های بيمارستانی.

“امکانات نیاز به نگاه خود را در معرض خطر نقاط” Armellino گفت:, و اضافه کرد که این مهم را در نظر بگیرید که در آن خطرات برای عفونت هستند و اگر آنها تضمین سرمایه گذاری در جایگزین روش های ضد عفونی.

همراه با Armellino نویسندگان این مطالعه ثبت نام پرستاران در شمال Westchester بیمارستان و پزشکان از ویل کرنل پزشکی است. —J. H.

کومو گسترش بی بضاعت-مراقبت از استخر فرمول در اصلاح بودجه


رژیم صهیونیستی. اندرو کومو تمدید برای دو سال راه دولت توزیع پول برای بیمارستان ها که در درمان بیماران فقیر به عنوان بخشی از خود را در 30 روز بودجه اصلاحات.

در مسئله گذار به اصطلاح یقه که ایجاد شد به تدریج بیشتر توزیع پول پس از آن دولت تصمیم گرفت در سال 2012 به طور مستقیم به بیمارستان ها که برای مراقبت از سهم بیشتری از کم درآمد و بیماران است.

اثر یقه شده است به ادامه اجازه می دهد برخی از بیمارستان ها برای دریافت پول بیشتر از آنها در ارائه کمک های مالی گفت: الیزابت بنیامین, معاون رئیس جمهور از طرح سلامت در خدمات اجتماعی جامعه است. که دوره گذار برنامه ریزی شده است برای آخرین به 2050s.

ادامه انتقال خواهد سود خوبی-بودجه موسسات مانند نیویورک–پروتستان در هزینه ایمنی-net امکانات مانند سنت جوزف مرکز پزشکی در یانکرز بنیامین گفت.

“انتقال یقه بسیار مشکل” او گفت:. “آن را تولید باور نکردنی ثروت های بادآورده برای بیمارستان ها هستند که ارائه مراقبت جبران نشده.”

این حرکت در می آید و پس از فرماندار پیشنهاد دربندی چقدر خیریه-مراقبت از پول سود downstate امکانات دریافت می تواند سال گذشته است. دولت تصمیم به ضایعات این طرح در بودجه نهایی.

جداگانه اصلاح بودجه حذف دولت بیش از حد قصور پزشکی مسئولیت برنامه صرفه جویی دولت $127 میلیون در حالی که عصبی پزشکان. این برنامه با هدف ارائه پزشکان حفاظت اضافی را از پرونده های حقوقی فراتر از خود را بیمه خصوصی.

دکتر آرتور Fougner رئيس جمهور از جامعه پزشکی از ایالت نیویورک گفت که این تغییر را پزشکان کمتر به احتمال زیاد به می خواهید برای تمرین در اینجا.

“مگر در مواردی که دولت قوه مقننه تصمیم می گیرد به تصویب مسئولیت اصلاحات گسترش بیش از حد برنامه ضروری برای حفظ بیمار دسترسی به مراقبت های تخصصی,” Fougner در بیانیه ای گفت. —J. L.

در یک نگاه


سلامت روان: د Blasio دولت گفت: جمعه آن را گسترش شهر کارمند کمک برنامه فراهم می کند که سلامت روان و خدمات اجتماعی به 170,000 کارکنان وزارت آموزش و پرورش و خانواده خود را.

بیماری آلزایمر: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو پیشنهاد ایجاد یک کسب و کار درمان آلزایمر سلامت کنسرسیوم به نقشه ژن از 1 میلیون نفر زندگی می کنند و یا در معرض خطر ابتلا به بیماری آلزایمر. ابتکار عمل را 20 میلیون دلار برای استخدام 200 ، 000 نفر برای تست ژنتیکی کومو گفت.

هزینه های بهداشتی: بهداشت ملی صرف در ماه دسامبر $3.92 تریلیون 5.7 درصد بالاتر از در ماه دسامبر سال 2018 است. که نرخ رشد به بالاترین سطح خود از ماه اوت سال 2015 با توجه به ماهانه مختصر منتشر شده توسط Altarum موسسه Ann Arbor, Mich. موسسه گفت: هزینه های بالاتر در فروش خرده فروشی از محصولات پزشکی از جمله داروهای تجویزی بود یک راننده از سال بیش از سال را تغییر دهید.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im