واشنگتن — Exulting در استیضاح تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راه انداخته خشم خود را در برابر کسانی که سعی در حذف او از اتاق در حالی که به دنبال به جلو به انتخاب مجدد مبارزه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کردن به یک اتاق پر از حامیان خود در کاخ سفید اعلام کرد که استیضاح یک “رسوایی” و شکایت دوباره که آن را “بسیار ناعادلانه وضعیت” بازتاب خود را broadsides ساعت قبل از آن که مبهوت جمعیت در سالانه نماز صبحانه.

“این بد آن را فاسد” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شده در کاخ سفید است. “این هرگز اتفاق می افتد به یکی دیگر از رئیس جمهور تا کنون.”

“ما را از طریق جهنم ناعادلانه. ما هیچ کار اشتباهی انجام داد” او ادامه داد.

به عنوان تهمت صحبت کرد و تقریبا هر اینچ از کاخ سفید شرق, اتاق بسته بندی شده بود و با هواداران. در میان آنها: سناتور جمهوریخواه که برخی از بازیگران از رای به تبرئه او رهبر اکثریت میچ مک کانل و تشکر. چاک Grassley چند تن از اعضای کابینه از جمله دادستان کل ویلیام Barr و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin و سرسخت خانه متحدان از جمله مظنونان حمله به دانشگاه جیم اردن, Devin Nunes و رهبر اقلیت کوین مک کارتی.

قبلا صحبت از یک مرحله که در آن او با رهبران کنگره از جمله دموکرات مجلس نانسی پلوسی که منجر به استیضاح اتهام علیه او تهمت شکسته معمول روکش از bipartisanship ملی نماز و صبحانه در واشنگتن است.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=03BWInC6xvk]

“همه می دانند که من و خانواده ما بزرگ کشور و رئیس جمهور شما قرار داده شده است از طریق یک مصیبت وحشتناک توسط برخی بسیار نادرست و فاسد مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این رویداد سالانه است. خود پخش از نارضایتی آمد ساعت قبل از او به ارائه یک پاسخ کامل به این استیضاح رای در کاخ سفید احاطه شده توسط حامیان.

“آنها انجام داده اند همه چیز ممکن است برای از بین بردن ما و با انجام این کار بسیار بد صدمه دیده است ملت ما” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن که پیروزمندانه برگزار شد تا نسخه هایی از دو روزنامه با بنر “تبرئه” عناوین به عنوان او در زمان مرحله.

سخنان خود به خصوص نامطلوب و شلاق زدن القا آینده پس از یک سری از کتاب مقدس-به نقل از سخنرانی از جمله سخنرانی توسط آرتور بروکس, یک استاد دانشگاه هاروارد و رئیس جمهور محافظه کار اتاق فکر بود که bemoaned یک “بحران تحقیر و قطبش” در کشور و خواست کسانی که جمع شده بودند به “دشمنان خود را دوست دارم.”

“من نمی دانم اگر من با شما موافقم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به عنوان میکروفون گرفت و سپس او اقدام به نشان دادن آن است.

“من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است,” او گفت: در اشاره آشکار به ایالت یوتا رامنی دیرین تهمت منتقد که ذکر ایمان خود را در تبدیل شدن به تنها جمهوری خواه به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=Xf7oiQ99wy8]

“نه من مانند افرادی که می گویند “من برای شما دعا می کنم’ هنگامی که شما می دانید که طوری نیست,” او گفت: در یک مرجع به پلوسی که ارائه کرده است که پیام برای رئیس جمهور زمانی که دو رهبر باید sparred publicly.

مجلس را تکان داد سر خود را در نقاط مختلف در طول مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان اما به نظر نمی رسد برای ارتباط برقرار کردن با تهمت شخصا. زودتر او تا به حال ارائه شده دعا برای فقرا و مورد آزار و اذیت.

او گفت: بعد از آن که مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان بود “بنابراین کاملا نامناسب به خصوص در نماز صبحانه.” او در زمان خاص به موضوع خود را با ضربه تند وشدید زدن در رامنی ایمان و گفت که او می کند دعا برای رئیس جمهور.

نظرات خود را واضح و روشن نشانه آن است که پس از استیضاح تهمت و جسارت هرگز مانند قبل از او به عنوان بشکه پیش رو در انتخاب مجدد مبارزه با ایالات حزب جمهوریخواه پشت سر او. و آن را در تضاد کامل با عذرخواهی ارائه شده توسط بیل کلینتون پس از استیضاح تبرئه در سال 1999.

کلینتون گفت: پس از آن در کاخ سفید آدرس: “من می خواهم بگویم دوباره به مردم آمریکا چگونه عمیقا متاسفم من برای آنچه که من گفتم و اصلا به دنبال این حوادث و بار آنها تحمیل شده بر کنگره و مردم آمریکا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و اجتناب بود صحبت از استیضاح در دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه شب با برگزاری زبان خود را تا زمانی که مجلس سنا به حال از بازیگران رسمی خود را تبرئه رای دادن.

روز بعد او در حال حاضر در حال حرکت به استفاده از استیضاح به عنوان یک 2020 پاره.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پس از رای گیری مجلس سنا که او را علامت خود را تبرئه با بیانیه ای به ملت در ظهر پنجشنبه به “بحث در مورد کشور ما پیروزی در استیضاح جعل!” رئیس جمهور حامیان آنها دعوت به پیوستن به او در شرق اتاق رویداد.

پرسید که چه تهمت می گویند کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام گفت: Fox News Channel که او را به بحث در مورد “چگونه به طرز وحشیانه ای او تحت درمان قرار گرفت و شما می دانید که شاید مردم باید به پرداخت برای آن است.”

“مردم باید پاسخگو باشند. دموکرات ها باید پاسخگو باشند,” او گفت:. “مردم نیاز به درک آنچه دموکرات ها بود نادرست و آن را فاسد بود.”

رئیس جمهور و متحدان خود شده اند در یک victory lap شنبه پس از ارسال بی توییتهایی سوزن خود شاکیان و دموکرات ها و جشن.

در واقع شب استیضاح رای یکی از خوشگذرانی برای اعضای رئيس جمهور در دایره. در واشنگتن بسیاری از جمله تهمت انتساب, Donald Trump Jr, دوست دختر سابق رادیو فردا, میزبان, Kimberly Guilfoyle و رئیس جمهور سابق مدیر کمپین کوری Lewandowski, جمع آوری رئیس جمهور در هتل چند بلوک از کاخ سفید یکی از چند MAGA مناطق امن در این عمیقا دموکراتیک شهرستان.

خود رئيس جمهور باقی مانده در کاخ سفید کار می کرد اما این تلفن های تماس با چندین خواص به شادی کردن در مورد حکم به تلخی شکایت رامنی و به وعده ای که ظهر پنج شنبه در بیانیه ای نمی خواهم به از دست رفته با توجه به یک فرد آشنا با تماس اما مجاز به صحبت علنی در مورد بحث خصوصی.

بررسی برای به روز رسانی و جزئیات روز جمعه Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین