پس از آمازون معامله نیویورک نمایندگان مجلس با تجدید نظر در برنامه های تشویقی

سناتور. Gianaris صحبت در شهرستان لانگ آیلند تظاهرات در برابر آمازون معامله در نوامبر سال 2018 است.

عکس: اریک مک گرگور/اقیانوس آرام/را فشار دهید زوما پرس

یک سال پس از آمازون.com , Inc. رها برنامه های خود را برای ساخت یک پردیس در کوئینز قانونگذاران دولت که مخالف این پروژه هستند به دنبال مهار یارانه برنامه هایی که در شهر نیویورک مقامات استفاده می شود به فریب این شرکت است.

سنا معاون رهبر اکثریت مایکل Gianaris, یک دموکرات که Queens منطقه شامل سایت پروژه گفت: او در حال تهیه پیش نویس قانون به بازسازی دو شهرستان برنامه هایی که شرکت های ارائه اعتبار مالیاتی برای جابجایی شغل و یا انجام ساخت و ساز در محلات خارج از هسته های منهتن.

مقابله با آمازون را کارگردانی تا به 1.3 میلیارد دلار در شهر مشوق های مالیاتی برای شرکت در طی 15 سال به منظور توسعه یک دانشگاه در کوئینز را در شهرستان لانگ آیلند است که استخدام بیش از 40000 نفر است.

“این برنامه ها شکسته می شوند و نشان دهنده بسیاری از آنچه بد در مورد توسعه اقتصادی سیاست” سناتور گفت: در مصاحبه اخیر است.

او هدف نخست این است که این شهر اسکان و اشتغال کمک برنامه (درو) است که به پایان می رسد در تاریخ 30 ژوئن مگر اینکه از آن است که reauthorized توسط قانونگذاران ایالتی.

این برنامه ارائه می دهد شرکت های به 3000 $در مالیات سالانه اعتباری برای هر کارمند استخدام در تعیین محلات خارج از هسته های منهتن.

نزدیک به 200 شرکت دریافت در مجموع 33 میلیون دلار از طریق این برنامه در سال 2019, شهرستان, بودجه اسناد و مدارک نشان می دهد.

تحت برنامه آمازون وعده داده شده بود نزدیک به 900 میلیون دلار از اعتبارات بیش از 20 سال برای ایجاد تا 25000 شغل. با توجه به شهروندان بودجه کمیسیون حزبی مالی ناظر بر این امر شده اند که بزرگترین جایزه تا کنون داده شده از طریق این برنامه در دسترس است که به هر شرکت که مطابق با معیارهای آن.

آمازون به طور ناگهانی لغو برنامه های خود را برای مدت طولانی جزیره شهرستان پردیس در فوریه. 14 سال گذشته سرزنش مخالفان از برخی از دولت و قانونگذاران محلی و همچنین به عنوان مترقی شدند.

آقای Gianaris گفت: مشوق هایی برای یک پروژه باید دربسته در محیط به طوری که مزایای می تواند گسترش. آمازون پیشنهاد نشان داد که یک شرکت می تواند “به طور کامل حمله به سیستم” سناتور گفت.

آقای Gianaris گفت: او همچنین امیدوار به ایجاد تغییرات به شهر صنعتی و تجاری جلو گیری برنامه (ICAP). آن reimburses شرکت برای بخشی از هزینه های عمده ساخت و ساز و نوسازی در خارج از هسته های منهتن.

این شهر توسعه اقتصادی Corp. در بیانیه ای گفت که در سال 2016 شرکت دریافت درو اعتبارات پشتیبانی 10,407 کارکنان. ملکه کرده بود که بزرگترین افزایش از برنامه با 106 شرکت های بسیاری با 100 نفر از کارکنان و یا کمتر دریافت مبلغ 17.8 میلیون دلار اعتبار داده که در آن سال نشان می دهد.

برخی از کسب و کار کوچک صاحبان گفت: درو به کمک به آنها را رشد.

لیز نومرک تاسیس اجرای بزرگ یک شرکت غذا در منهتن در سال 1980. پس از اینکه قیمت از قصبه او شروع به حرکت به یک بزرگتر تسهیلات در جنوب برانکس در تابستان گذشته با انتظار تصویب درو بهره مند است که می تواند سالانه اعتبار مالیاتی بیش از 500 ، 000 دلار, او گفت:.

او در حال حاضر استخدام بیش از 1000 نفر و بهره مندی می تواند به رشد او به عنوان گسترش کسب و کار خود را.

“درو برنامه بازی های برگزار شده است یک بخش در ما استراتژیک و برنامه ریزی مالی برای حرکت” خانم نومرک گفت.

رهبر اکثریت سنا آندره استوارت-عموزاده یک دموکرات گفت که او باز به ارزیابی مجدد برنامه. سخنگوی مجمع بلندگو کارل Heastie, یک دموکرات نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

یک سخنگوی رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یک دموکرات نیست بازگشت یک ایمیل به دنبال نظر. فرماندار توسعه اقتصادی czar, Empire State توسعه رئیس جمهور اریک Gertler, گفت: درو و ICAP يکی از ابزارهای مهم برای حمایت از رشد کار.

شهر نیویورک شهردار بیل د Blasio, یک دموکرات که دفاع و پشتیبانی آمازون معامله اما بعد soured در این شرکت اعلام کرد خروج آن گفت: “او باز به تغییر برنامه.

“من فکر می کنم هر برنامه تشویقی سزاوار است که ثابت ارزیابی مجدد برای تغییر شرایط” آقای د Blasio گفت.

آمازون رها قصد دارد برای دفتر مرکزی آن در شهر نیویورک پس از مواجهه با مقاومت از مردم و سیاستمداران محلی. وال استریت ژورنال است Jason بلینی ، عکس: گتی ایماژ

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید