پس از شیکاگو شرکت داده مورد سوال محققان عقب مطالعه ارتباط مالاریا قرص برای قلب خطر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

(العالم)—یک مطالعه که به گفته یک مالاریا مواد مخدر با حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به درمان و جلوگیری از coronavirus افزایش خطر قلبی عوارض و مرگ شده است قابل ارائه توسط نویسندگان.

مطالعه منتشر شده در 22 مه در مجله لانست معتبر انگلستان مجله پزشکی. سوالات به زودی به وجود آمد در مورد دقت و صحت داده های اساسی گفت: محققان به رهبری توسط Mandeep Mehra, مدیر پزشکی از بریگهام و بیمارستان زنان قلب و عروق مرکز در جمع شدن یادداشت منتشر شده توسط مجله پنج شنبه.


در حالی که این شرکت که تولید داده های اصلی Surgisphere شرکت کرده بود نشان داد که این امر همکاری با یک بررسی مستقل آن را در نهایت reneged و گفت: انجام این کار را نقض موافقت نامه های محرمانه نوشت: نویسندگان این مطالعه. “به این ترتیب ما داوران قادر به انجام مستقل و خصوصی نظیر نقد و بررسی” نویسندگان گفت.

“همه ما وارد این همکاری برای مشارکت در ایمان خوب است و در زمان نیاز در طول Covid-19 pandemic” نویسندگان گفت. “ما عمیقا عذر خواهی به شما سردبیران و خوانندگان مجله برای هر گونه خجالت و یا ناراحتی که این ممکن است باعث شود.”

این جمع شدن است آخرین به نوبه خود برای مبارزه با مواد مخدر است که به دنبال جنجال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و آن را به عنوان ممکن است coronavirus درمان در اوایل این سال است. تلاش های مکرر راه اندازی شده است به بررسی مواد مخدر و این که آیا آن را ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک روش درمانی برای بیماران مبتلا به این بیماری یا به عنوان پیشگیری.

تا کنون نتایج شده اند تا حد زیادی منفی است. یک مطالعه منتشر شده در این هفته بررسی مواد مخدر را با استفاده از به عنوان یک پیشگیرانه نشان داد که آن را متوقف نمی در خطر مردم از آلوده بودن coronavirus.

جنجال نیز رشد حدود Surgisphere شیکاگو مبتنی بر داده های پزشکی شرکت است که می گوید آن را تحکیم سوابق پزشکی از سراسر جهان است. این شرکت داده شد استفاده می شود در یکی دیگر از عمده مطالعه قلب مواد مخدر به نام مهارکننده های ACE و چه تاثیر استفاده از آنها ممکن است در Covid-19 بيمار.

در روز پنج شنبه, the New England Journal of Medicine گفت که مطالعه نویسندگان بود پس گرفت آن را به عنوان به خوبی.

“از آنجا که همه نویسندگان بودند و آنان را از دسترسی به داده های خام و اطلاعات خام نمی تواند در دسترس ساخته شده به یک شخص ثالث حسابرس, ما قادر به اعتبار اطلاعات اولیه منابع اساسی ما مقاله” آنها نوشت.

در چهارشنبه Surgisphere مدیر عامل Sapan دسای گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که شرکت “پشت یکپارچگی مطالعات ما است.” پس از جمع شدن این شرکت گفت که دسای شد “در دسترس نیست را هر بیشتر نظر عمومی در این زمان است.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>