تمام اخبار که مناسب برای چاپ با توجه به تمام پین مناسب برای تنظیم. قدیمی نیویورک تایمز اتاق خبر در میدتاون در حال حاضر 48-خط 90,000 فوت مربع کوچه بولینگ که در آن کسب و کار است که در یک رول—حداقل بر اساس تعداد اتاق احزاب برگزار می شود, اجاره باند و دیگران در اخیر بعد از ظهر جمعه پس از فصل تعطیلات.

این یک rollicking صحنه برای یک کسب و کار است که تا همین اواخر به نظر می رسید که مرگ به عنوان روزنامه biz.

“ما را نجات داد بولینگ” گفت: Colie ادیسون سابق واقعیت تلویزیون ستاره به تازگی نام رییس اجرایی Professional Bowlers Association.


این “ما” او را به صحبت کردن در مورد Bowlero Corp. که ادیسون افسر ارشد بازاریابی. Bowlero است احیای کل کسب و کار. دو سوم از بولینگ alleys در سراسر کشور ناپدید شده اند پس از این روز های شکوه از 50 سال پیش. منهتن-بر اساس Bowlero آغاز شده در حال اجرا اتحادیه میدان افسانه ای Bowlmor خطوط و رشد کرده است به رهبر صنعت با 300 بولینگ مراکز و 700 میلیون دلار درآمد سالانه.

“آنها در حال سرمایه گذاری در کسب و کار—که برای دیدن” نرم افزار کاسه بروس سالن گفت. “آنها به وضوح وارد شده در یک مدل کسب و کار موفق است که خوب است برای بولینگ را در دراز مدت زنده ماندن است.”

ادیسون کار این است که به خنک کردن ورزش برای Instagram عصر. Bowlero است که catered عمدتا برای تولد – و-حزب جمعیت در سال گذشته به دست آورد PBA و شروع به ریختن پول بیشتر به نرم افزار مسابقات که در حال انجام Fox Sports لطف یک قرارداد امضا به دو سال پیش است. بیشتر ساختمان مخاطب می تواند به معنای stoking بازیکن رقابت و بیشتر مشهور به قرار رنگارنگ نرم تنها کفش. در واقع Bowlero را در کوچه در برابر ساختمان ویژگی های پین امضا شده توسط پاریس هیلتون, Usher و نخود چشم سیاه.

دنیای جدید از قانونی شرط بندی نیز ارائه می دهد جذاب امکانات برای یک ورزش است که جذب بسیاری از قماربازان نزدیک به 200 سال پیش است که افسانه است و نه پین بولینگ ممنوع اعلام شد. آن را به سرعت جایگزین 10-پین نسخه.

“من Bowlero به عنوان یک شرکت رسانه ای” ادیسون گفت: با توجه به آن را در خدمت 28 میلیون مشتری در هر سال و آن کوچه ویژگی 2,800 صفحه نمایش آماده برای تبلیغات است.

او می داند که چه چیزی باعث می شود مردم به تماشای. سیزده سال پیش او ستاره دار در ام تی وی را از دنیای واقعی: دنور.

اما در حال حاضر وقت آن است که برای بازی بولینگ.

“ما رو به افتخار سنت و در آغوش تغییر” ادیسون گفت: او به عنوان نورد توپ فریاد “نه! هیچ! هیچ!” هنگامی که آن را خمیده و ضربه فقط سه پین.

“من قطعا نه در سطح حرفه ای” او اذعان کرد.

خوشبختانه رستگاری آمد چند فریم بعد. او میخ اعتصاب پرت مشت خود را در هوا و فریاد زد: “درست است!”


قبل از بازی بیس بال, بازی بولینگ, بود, نیویورک سرگرمی های مورد علاقه. پایین منهتن بولینگ سبز ساخته شده بود یک پارک در 1733 و این شهر اولین کوچه بولینگ باز در سال 1840. در یک دهه وجود دارد 400 کوچه و یک در هر بلوک به همراه برادوی به 14th Street. هرمان ملویل مشغول به کار به عنوان یک pinsetter و “برداشت برخی از مهارت به عنوان یک کاسه ساز” با توجه به مقاله اخیر خود در نیویورک نقد و بررسی کتاب.

توسط 1960s وجود دارد 12,000 بولینگ alleys در سراسر کشور با توجه به اوقات فراغت-شرکت مشاوره سفید هاچینسون. ستاره ها مانند همین کارتر اولین کسانی بودند که ورزشکاران برای دریافت میلیون دلار تایید می پردازد. بر خلاف بازیکنان فوتبال, شما می توانید ببینید bowlers چهره در تلویزیون. بولینگ لیگ همه جا بودند و ریچارد نیکسون رئیس جمهور تا به حال یک خط نصب شده در کاخ سفید زیرزمین.

اما کسب و کار رفت و در نهایت به قطره قطره شدن. لیگ بولینگ فرو ریخت و تلویزیون رتبه بندی کاهش یافته است. بولینگ بزرگترین نام تجاری AMF برای ثبت ورشکستگی در سال 2001 ارائه یک ضربه بزرگ به گلدمن ساکس که خریداری این شرکت برای $1.4 میلیارد دلار در سال 1996 قوی تر خریداری کنند. AMF برای ورشکستگی زمینه برای بار دوم در سال 2012.

کوچه صاحبان به سادگی نمی تواند شارژ به اندازه کافی برای پوشش هزینه های خود را. یک تجزیه و تحلیل مالی دهه گذشته نشان داد که بولینگ alleys تولید شده تنها در حدود 50 دلار درآمد در هر فوت مربع که خرده فروشان به طور معمول تولید 200 دلار یا بیشتر.

وجود دارد تنها 4,000 کوچه سمت چپ در سراسر کشور, با توجه به U. بولینگ کنگره است.

“اغلب حس به جای یک کوچه بولینگ با محل سکونت و یا مرکز خرید” هال گفت.

پس از AMF دوم ورشکستگی نیویورک کارآفرین تام شانون در پا. او تا به حال به دست آورد پیری Bowlmor خطوط در محل دانشگاه برای 1.4 میلیون دلار در سال 1997 و تبدیل آن به یک مکان هیپ با نصب چراغ های زرق و برق دار و موسیقی رقص بهبود مواد غذایی و قرار دادن نوار در جلو و مرکز. در سال 2013 او خریداری AMF دستیابی به چلسی Piers مرکز بولینگ است که یکی از این شرکت بهترین نوازندگان. او جامعی ده ها تن بیشتر کوچه ها به عنوان نیوبرانزویک و دیگر مارک های بزرگ در حوله انداخت. افسوس اصلی Bowlmor بسته در سال 2014 و جایگزین شد مشاع.

هنوز شانون موفق فرمول جذب خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت Atairos که در سال 2017 به دست آورد بسیاری از Bowlmor برای بیش از $1 میلیارد و تغییر نام شرکت Bowlero.

لباس حمل بیش از 800 میلیون دلار در بدهی پس از قرض گرفتن $105 میلیون در ماه نوامبر به صندوق جمع آوری بیشتر با توجه به S&P در جهانی که ستایش Bowlero را “خوب عامل عملکرد”—اگر چه آن ب رتبه بدهی به معنی وجود خطر به طور پیش فرض.

ادیسون رو به بولینگ کسب و کار در سال 2008 پس از او به پایان رسید او اجرا در دنیای واقعی کار می کرد و در اصلی Bowlmor خطوط به عنوان یک تبلیغات هماهنگ کننده.


بازی بولینگ جدید نگاه بر روی صفحه نمایش کامل در Bowlero در Jackson Heights, Queens—که استفاده می شود به نام 34th خیابان خطوط. استخر, جدول جایگزین شده است با بالا و حاشیه گذرگاه طاقدار بازی ها از جمله اتصال 4 Hoops و Grab-n-برنده. تلوان ماشین آلات در حال جایگزین کامیون مواد غذایی که ارائه می دهد 2-پا-طولانی هات داگ برای $20. وجود 35 خطوط اما محل را غالب ویژگی احتمالا آن نوار ارائه می دهد که $5 margaritas در روزهای دوشنبه.

رویداد میزبان Nica سلکدو متخصص در استقبال قرار گرفتند. در اخیر بعد از ظهر جمعه یک حزب شرکت حدود 25 whooped آن است. آنها ممکن است استفاده از کینگ پین بسته که برای 54 دلار در هر فرد فراهم می کند دو و نیم ساعت از بازی بولینگ حق بیمه باز کردن بار و سه replenishable انتخاب مواد غذایی.

Bowlero می گوید کسب و کار افزایش یافته 160 درصد از آن را در زمان بیش از. در تعطیلات آخر هفته می توانید آن را به عنوان طولانی به عنوان یک ساعت و نیم برای پیاده روی به یک خط.

“مردم در حال حاضر به صبر کنید و من همیشه کمی شگفت زده شد که گفت:” سلکدو است که 20 و شروع به بازی بولینگ با دوستان چند سال پیش.

او تنها دانش آموز دختر به این تیم در نیوزیلند دبیرستان در المهرست ملکه و او حفظ 170 متوسط است. آثار او چهار روز در هفته در محله Bowlero و مهمان نوازی کلاس های آنلاین در نیویورک. بولینگ دادن او یک حرفه ای است اما بیش از آن است که به او اعتماد به نفس.

“من در این کوچه بولینگ,” او گفت:.

اصلاح فوریه 21, 2020: نسخه قبلی این داستان به اشتباه اعلام کرد که Colie ادیسون بود یک DJ در اصلی Bowlmor خطوط ادیسون بود تبلیغات هماهنگ کننده. تام شانون خریداری چلسی بعضا به عنوان بخشی از یک بزرگتر AMF کسب.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im