AG جیمز متهم به شهر تاکسی-ترنج تقلب به دنبال $810M

دولت دادستان کل Letitia جیمز می گوید: شهرستان متقلبانه متورم ارزش زرد-تاکسی مدال قبل از آنها سقوط کرد. او قصد دارد برای فایل طرح دعوی در دادگاه به دنبال 810 میلیون دلار برای جبران رانندگان که پول قرض گرفته شده به آنها را خرید.

دادستان کل در روز پنج شنبه به طور رسمی به اطلاع مسئولان شهرستان از جمله تاکسی و کرایه تاکسی کمیسیون که او قصد دارد به سو برای تقلب.

“این تاکسی مدال به بازار عرضه شد به عنوان یک مسیر به رویای آمریکایی اما در عوض شد trapdoor ناامیدی برای مدال صاحبان آسیب توسط TLC را به شیوه های غیر قانونی” جیمز در بیانیه ای گفت. “بسیار دولت که قرار بود برای اطمینان از عادلانه شیوه در بازار درگیر در یک طرح است که defrauded صدها مدال صاحبان بسیاری از ترک با هیچ چاره ای جز به روز و شب کار خود را پرداخت آسیا مدال.”


جیمز اعلام کرد در ماه مه که خواهد باز کردن یک پرس و جو به تاکسی-مدالیون سیستم ممکن است در مدت کوتاهی پس از نیویورک تایمز بررسی مستند راه وام دهندگان مسئولان شهرستان و تنظیم کننده های پمپ قیمت مدال در سال های قبل از سقوط قیمت در میان رقابت از Uber و Lyft.

اطلاع از ادعا مورد نیاز است توسط دولت حسابرسی قبل از اقدام قانونی می توانید شروع.

این حرکت در می آید روز بعد از فدرال تنظیم مقررات آژانس اعلام کرد که آن را تا به حال به فروش یک مجموعه از بیش از 3500 تاکسی-ترنج وام به حقوق صاحبان سهام شرکت است. یک شورای شهر نیروی کار است که کمک می کند تا در زیر آب, تاکسی, وام می ترسید چنین فروش می تواند به خطر اندازد تلاش برای ممکن سیتی-حمایت صندوق نجات.

این اخبار در داستان است که به روز خواهد شد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید