دوباره تهمت موجب اقتدار مالاریا دارو برای ویروس

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر دفاع سهشنبه برای استفاده از مالاریا دارو به عنوان یک درمان برای coronavirus ساعت پس از شرکت رسانه های اجتماعی نقل مکان کرد به خراب کردن ویدئوها ترویج استفاده از آن به عنوان به طور بالقوه مضر اطلاعات غلط.

به طور جداگانه مقامات آمریکایی روز سه شنبه گفت که سرویس های اطلاعاتی با استفاده از یک گروه سه نفره از زبان انگلیسی در وب سایت به گسترش دروغ در مورد این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور در یک مشخص شده تغییر از اندازه گیری بیشتر رویکرد او را نسبت به این ویروس در روزهای اخیر صورت گرفت به توییتر برای ترویج هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای covid-19 بیماری ناشی از ویروس و به انتقاد از دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص.

در کاخ سفید جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از تصمیم خود برای ترویج ویروسی تصویری از یک گروه از پزشکان ترویج استفاده از مواد مخدر دوشنبه, حتی اگر خود دولت خارج اضطراری مجوز برای استفاده از آن در برابر coronavirus.

“من فکر می کنم آنها بسیار محترم پزشکان” مغلوب ساختن پیشی جستن و افزود: آنها معتقد به مواد مخدر است. “وجود دارد یک زن است که دیدنی در اظهارات او را در مورد آن.” پزشکان و اعضای یک گروه به نام امریکا در خط مقدم پزشکان در یک رویداد سازمان یافته توسط Tea Party Patriots عمل است.

مطالعات علمی نشان داده اند که هیدروکسی کلروکین می تواند انجام بیش از آسیب خوب استفاده می شود که برای درمان علائم covid-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن, Donald Trump Jr. و دیگران به اشتراک گذاشته و تصویری از این رویداد در Facebook و توییتر باعث شد هر دو شرکت به مرحله و حذف محتوا به عنوان بخشی از فشار را به نگه داشتن سایت رایگان از آنچه آنها گمان مضر اطلاعات در مورد ویروس — هر چند نه قبل از اینکه بیش از 17 میلیون نفر تا به حال دیده یک نسخه از فیلم در گردش در وب است.

لطفا اضافه کردن /coronavirus/ دسته و لطفا رها کردن این مورد چهار grafs در:

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

بسیاری از جمهوری خواهان واکنش نشان داد و با خشم پر کردن رسانه های اجتماعی با فریادهای “سانسور” پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور حساب قرار داده بود در یک ایست برای به اشتراک گذاری ویدئو.

سیمون طلا یکی از پزشکان توییتی که “همیشه وجود دارد دیدگاه های مخالف در پزشکی است.”

“گزینه های درمان برای covid-19 باید بحث شود و صحبت در مورد در میان همکاران ما در زمینه های پزشکی,” او نوشت. “آنها هرگز توان سانسور و سکوت.”

دیگران تاکید کرد تفاوت بین نظر پزشکی و کارشناسی مطالعات علمی است.

بسیاری از مطالعات نشان داده اند هیچ مدرکی وجود ندارد که هیدروکسی کلروکین استفاده می شود که با یا بدون آنتی بیوتیک آزیترومایسین کمک می کند تا در درمان عفونت کروناویروس و یا جلوگیری از بیماری های جدی از آن. آنها عبارتند از: مطالعات راه اندازی شده توسط ایالات متحده موسسه ملی بهداشت, سازمان بهداشت جهانی و دانشگاه در ایالات متحده و در سراسر جهان است.

به دلیل عدم سود و خطرات ناشی از عوارض جانبی جدی مانند مشکلات ریتم قلب, U. s. غذا و داروی آمریکا به تازگی لغو مختصر آن مجوز استفاده از این دارو برای covid-19. موسسه ملی بهداشت دستورالعمل درمان نیز به طور خاص توصیه می کنیم در برابر هیدروکسی کلروکین استفاده, به جز در مطالعات رسمی.

نسخه تصویری هنوز هم در گردش به طور گسترده ای در سیستم عامل های مانند Instagram, Twitter و Facebook, racking تا میلیون ها نفر از نمایش ها. Facebook و توییتر گفت: آنها را حذف کرده و چندین نسخه و در حال کار برای خراب کردن دیگران. یوتیوب همچنین گفت: آن را حذف کرده است تصویری از خود سایت.

در این ویدئو دکتر استلا امانوئل پزشک از هوستون آنها مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دیدنی ترویج هیدروکسی کلروکین به عنوان مطمئن آتش برای درمان بیماری های کروناویروس. او ادعا می کند که با موفقیت درمان می شود 350 مردم “و شمارش” از جمله افراد مسن و برخی با زمینه ای شرایط پزشکی.

“شما نمی نیاز به ماسک دارد یک درمان” امانوئل می گوید: در این ویدئو. اما در فیلم ارسال شده به او Facebook صفحه امانوئل به طور منظم می پوشد ماسک در حالی که موعظه در طول مراسم مذهبی.

“من فکر می کردم صدای او مهم بود صدای, اما من می دانم که هیچ چیزی در مورد او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از امانوئل.

مغلوب ساختن پیشی جستن در FAUCI

در علاوه بر این به اشتراک گذاری ویدئو مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد چند توییتهایی حمله کردند که اعتبار Fauci, یک عضو برجسته کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به دور از انتقاد خود از Fauci و گفت: “من همراه با او بسیار خوب” و حتی ظاهر می شود حسادت خود را گسترده تصویب امتیاز.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=RyLG2QnigyA]

“او بسیار خوب تصویب رتبه و من دوست دارم که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که Fauci و کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx برای او کار می کنند “و در عین حال آنها بسیار فکر کردم اما هیچ کس را دوست دارد به من.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه اخیر توصیف کرده است Fauci به عنوان “یک بیت از جنجال آفرینی” و او را متهم کرد از ساخت “اشتباهات” خود را در coronavirus راهنمایی. اما تهمت نیز می گوید که او می شود به همراه دیرین رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

Fauci روز سه شنبه گفت که او را در مقابله با انتقاد با نگه داشتن سر خود را پایین و انجام کار خود را. او همچنین حمایت گیری از FDA و دیگران در مورد هیدروکسی کلروکین و covid-19.

پرسید: اگر او می تواند انجام دهد شغل خود را در حالی که تهمت عمومی سوالات خود را اعتبار Fauci گفت: ریسک بیش از حد بالا نیست به ماندن درگیر است.

“ما در میانه یک بحران با توجه به شیوع یک بیماری همه گیر. این چیزی است که من انجام می دهم” Fauci گفت: در ABC “صبح به خیر آمریکا”. “این چیزی است که من بوده ام به روت برای تمام زندگی حرفه ای و من همچنان به آن را انجام دهد.”

بیش از 4.3 میلیون نفر در آمریکا مبتلا شده توسط coronavirus که از روز سه شنبه و مرگ و میر در حال نزدیک شدن است 150,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

UPTICKS گزارش

در حالی که کاخ سفید شروع به احساس می کنید با احتیاط خوش بینانه است که تجدید حیات شروع به ایجاد ثبات در بخش هایی از شمال غرب و ناآرامی ها در مورد پتانسیل قابل توجه سربازان ارتش در غرب از جمله مینه سوتا, ویسکانسین, اوهایو و ایندیانا, کلرادو با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت بود که مجاز به عموم بحث در مورد مکالمات خصوصی.

این سوخت تا حد زیادی توسط افزایش موارد در میان بزرگسالان جوان که ضربه میله, رستوران ها و باشگاه های بهداشتی و دوباره.

فرمانداران جمهوریخواه در ایالت تنسی می سی سی پی در ایالت میسوری و کارولینای جنوبی باید همه در برابر تماس ها به کافه ها و سالن های ورزشی و یا مسئله ایالت ماسک الزامات هر چند مقامات محلی تحمیل کرده اند برخی از خود محدودیت.

“واکنش من این است که من آشفته. من آشفته آن” Fauci گفت. آن دو تلاش ها و دیگر بهترین شیوه کمک خواهد کرد “جلوگیری از تجدید حیات است که ما دیده ایم در برخی از دیگر ایالت های جنوبی.”

همچنین در روز سه شنبه مدیریت کسب و کار کوچک بازرس کل نگرانی در مورد پتانسیل شایع تقلب در فدرال فاجعه-برنامه وام ارائه coronavirus امداد.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

بازرس اداره کل گفت: در هشدار روز شنبه که از آن شده است “هولناک” با شکایت, از جمله بیش از 5000 موارد مشکوک به کلاهبرداری از موسسات مالی که دریافت سپرده از مدیریت کسب و کار کوچک اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام. بررسی و شناسایی بیش از 250 میلیون دلار در کمک های داده شده به طور بالقوه واجد شرایط دریافت کنندگان و همچنین $45.6 میلیون دلار به طور بالقوه تکراری پرداخت.

عفونت های جهان

در سطح جهان بیش از 16.5 میلیون نفر آلوده شده اند و بیش از 655,000 فوت کرده اند.

در اروپا رو به افزایش عفونت در اسپانیا و کشورهای دیگر باعث زنگ هفته پس از سازمان ملل بازگشایی مرز برای احیای گردشگری است.

“اجازه دهید کاملا واضح و روشن در مورد آنچه اتفاق می افتد در اروپا و در میان برخی از دوستان اروپایی ما,” نخست وزیر بوریس جانسون گفت. “من می ترسم شما شروع به دیدن برخی از مکان ها نشانه هایی از موج دوم این بیماری همه گیر.”

دولت ها خواسته شهروندان خود را به بیشتر مراقب باشند در میان فریب گردهمایی تابستان و تعطیلات در حالی که مقامات بهداشتی هشدار می دهند که سهل انگاری نگرش عمومی در حال قرار دادن این قاره در یک مسیر خطرناک.

افزایش عفونت منجر بلژیک به سطح شیب دار بالا محدودیت در تماس های اجتماعی در حالی که اسپانیا بسته ورزشگاه ها و کاباره ها در بارسلونا.

در ضمن, آلمانی, مقامات بهداشتی باید به نام یک افزایش عفونت در دو هفته گذشته عمیقا در مورد.

“مردم در حال آلوده همه جا گفت:” یوت Rexroth سر از نظارت در آلمان رابرت کخ موسسه که صدا زنگ در افزایش اعداد سه شنبه. “مراسم عروسی در جلسات با دوستان متاسفانه همچنین خانه های سالمندان و یا موسسات بهداشتی. ما نگران هستند که این می تواند یک تغییر روند.”

روسیه دروغ

در روسیه دو روس ها که برگزار می شود نقش های ارشد در مسکو نظامی سرویس های اطلاعاتی شناخته شده به عنوان GRU شناسایی شده اند به عنوان مسئول یک دروغ تلاش گسترده آمریکا و غرب مخاطبان دولت ایالات متحده در افغانستان ، آنها صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت های عمومی.

این اطلاعات قبلا طبقه بندی شده است اما گفته شده بود کاهش داد به طوری که آنها می تواند آزادانه تر بحث در مورد آن. مقامات گفتند آنها انجام می دهند بنابراین در حال حاضر زنگ خطر را به صدا در مورد وب سایت های خاص و به افشای آنچه که آنها می گویند روشن است لینک بین سایت ها و اطلاعاتی روسیه.

بین اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئیه یکی از مقامات گفت, وب سایت های خاص روز سه شنبه منتشر شده حدود 150 مقاله در مورد بیماری همه گیر پاسخ از جمله پوشش با هدف یا در propping تا روسیه و یا بدنام کردن آمریکا

در میان این عناوین که جلب توجه مقامات ایالات متحده “روسیه ضد COVID-19 کمک به امریکا پیشرفت مورد Detente” که پیشنهاد کرد که روسیه داده بود فوری و قابل توجهی در کمک به آمریکا برای مبارزه با این بیماری همه گیر و “پکن معتقد است COVID-19 یک سلاح بیولوژیکی” است که تقویت اظهارات توسط چینی ها.

دولت ایالات متحده رئیس ضد جاسوسی اجرایی هشدار داد در نادر بیانیه عمومی جمعه در مورد روسیه ادامه داد: استفاده از اینترنت عضو شورای نظارت مدت برای پیشبرد اهداف خود است.

مقامات توصیف روسی دروغ به عنوان بخشی از مستمر و مداوم در تلاش برای پیشبرد غلط روایات و باعث سردرگمی است.

هر چند مقامات آمریکایی هشدار داده اند قبل از اینکه در مورد گسترش دروغ بستن به همه گیر آنها رفت و بیشتر سهشنبه توسط singling کردن اطلاعات خاص سازمان است که در روسیه به ثبت نام InfoRos و این عمل یک سری از وب سایت های — InfoRos.ru, Infobrics.org و OneWorld.مطبوعات — که باید قوی تر همه گیر برای ترویج ضد اهداف غربی و به گسترش دروغ.

یک ایمیل به InfoRos بود فورا بازگشت و سه شنبه.

در جلسه روز سه شنبه در کاخ سفید با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از تصمیم خود برای ترویج تصویری از یک گروه از پزشکان ترویج استفاده از مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای coronavirus. “من فکر می کنم آنها بسیار محترم پزشکان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “وجود دارد یک زن است که دیدنی در اظهارات او را در مورد آن.” (AP/اوان Vucci) “>
عکس
AP
در جلسه روز سه شنبه در کاخ سفید با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از تصمیم خود برای ترویج تصویری از یک گروه از پزشکان ترویج استفاده از مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای coronavirus. “من فکر می کنم آنها بسیار محترم پزشکان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “وجود دارد یک زن است که دیدنی در اظهارات او را در مورد آن.”
(AP/اوان Vucci)

سایت ترویج روایت خود در پیچیده اما موذی تلاش است که مقامات ایالات متحده شبیه به پول شویی که در آن داستان خوب نوشته شده به زبان انگلیسی-و اغلب با طرفدار روسیه تمایلات و ضد آمریکا تمایلات — در حال حدودا از طریق دیگر منابع خبری به پنهان کردن خود را در مبدا و افزایش مشروعیت از اطلاعات است.

این سایت همچنین تقویت داستان که سرچشمه در جای دیگر مقامات دولتی گفت.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

فراتر از coronavirus نیز وجود دارد تمرکز بر آمریکا و سیاست جهانی و موضعی داستان از لحظه ای.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط Darlene Superville آماندا Seitz, دیوید Klepper امی Forliti, Leah Willingham, هدر Hollingsworth, Marilynn Marchione و اریک تاکر از آسوشیتد پرس; توسط علامت گذاری به عنوان Niquette خبری بلومبرگ; و Loveday موریس, Michael Birnbaum, James McAuley و فیونا وبر-Steinhaus از واشنگتن پست.

Fujifilm Diosynth Biotechnologies CEO Martin Meeson, right, speaks as President Donald Trump wears a face mask as he participates in a tour of Bioprocess Innovation Center at Fujifilm Diosynth Biotechnologies, Monday, July 27, 2020, in Morrisville, N.C. (AP Photo/Evan Vucci)

Fujifilm Diosynth بیوتکنولوژی مدیر عامل مارتین Meeson راست صحبت می کند به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می پوشد یک ماسک صورت او به عنوان شرکت در یک تور از Bioprocess مرکز نوآوری در Fujifilm Diosynth بیوتکنولوژی شنبه 27 ژوئیه سال 2020 در Morrisville, N. C. (AP Photo/اوان Vucci)
White House trade adviser Peter Navarro speaks with reporters outside the West Wing at the White House in Washington, Monday, July 27, 2020. (AP Photo/Andrew Harnik)

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو صحبت با خبرنگاران در خارج از غرب گرا در کاخ سفید در واشنگتن روز دوشنبه 27 ژوئیه سال 2020 است. (AP Photo/اندرو بیلبائو)
President Donald Trump wears a face mask as he participates in a tour of Bioprocess Innovation Center at Fujifilm Diosynth Biotechnologies, Monday, July 27, 2020, in Morrisville, N.C. (AP Photo/Evan Vucci)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می پوشد یک ماسک صورت او به عنوان شرکت در یک تور از Bioprocess مرکز نوآوری در Fujifilm Diosynth بیوتکنولوژی شنبه 27 ژوئیه سال 2020 در Morrisville, N. C. (AP Photo/اوان Vucci)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra