سازمان نگه داشتن درب ظرف را در بحران برنامه

Category: آرکانساس Comments: No comments

به عنوان دولت و مقامات محلی در سراسر آرکانزاس گرد و غبار را پاسخ اضطراری برنامه ای برای مقابله با شیوع کروناویروس برخی از آنها نتیجه رسید که کسانی که برنامه های معاف از افشای عمومی.

این Arkansas Democrat-Gazette هفته گذشته درخواست نسخه از پاسخ اضطراری طرح پوشش همه گیری و شیوع بیماری های عفونی از چندین آژانس های اساسی ادارات و دولت های محلی. این روزنامه همچنین به دنبال همان اطلاعات از چهار مدرسه عمومی منطقه.

نزدیک به نیمی از پاسخ را تکذیب کرد, انتشار اسناد تحت های مختلف ادعا معافیت به آرکانزاس قانون آزادی اطلاعات.

سازمان های دیگر را بلافاصله پاسخ دادن به درخواست است. آنها باید سه روز کسب و کار است که در آن به پیروی.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

وزیر امور خارجه و شمال لیتل راک مدرسه منطقه محروم روزنامه درخواست با اشاره به برخی از سوابق امنیتی معافیت ارائه شد که به تصویب قوه مقننه سه سال پیش.

دفتر دادستان کل رد درخواست با اشاره به آن “کار مقالات” معافیت تحت قانون آزادی اطلاعات در حالی که در آرکانزاس وزارت اصلاحات اشاره کرد دیرینه معافیت برای آن آمادگی اضطراری اسناد و مدارک.

اشلی Wimberley مدیر اجرایی آرکانزاس انجمن مطبوعات گفت: در یک ایمیل که تلاش های سازمان های دولتی از جمله مدارس به سپر پاسخ خود برنامه, دامن, قانون آزادی اطلاعات و انکار اطلاعات مفید به مردم است.

“اگر وجود دارد هرگز یک زمان برای ما سازمان های دولتی به طور شفاف آن را در زمان بحران” Wimberley گفت. “این اسناد نه معاف از آرکانزاس قانون آزادی اطلاعات. در حالی که وجود قوانین دیگر در مورد عدم اطلاع است که خاص به مدارس آن را هنوز هم به نفع مدرسه مراجعان و ساکنان آرکانزاس برای دسترسی به این اطلاعات است.”

در میان برنامه های که در دسترس ساخته شده برای نقد و بررسی شد, دولت جامع مدیریت اضطراری طرح که توسعه یافته توسط وزارت امنیت عمومی. جدید ترین نسخه از برنامه — در مجموع 415 صفحات — ارائه شد به Democrat-Gazette در روز پنج شنبه.

در میان سازمان در وزارت امنیت عمومی هستند آرکانزاس پلیس دولت و بخش مدیریت اضطراری.

ایمنی عمومی طرح شامل 10 صفحه در بخش “بیولوژیکی حوادث” که delineates پاسخ رهبری توسط وزارت بهداشت با پشتیبانی از بیش از یک دوجین سازمان های دولتی.

به طور جداگانه وزارت بهداشت را توسعه داده است یک پاندمی آنفلوانزا طرح پاسخ. گروه ارائه یک کپی به کاغذ جمعه. فشار از coronavirus شناسایی شده در آرکانزاس است و نه یک سویه از آنفلوانزا و یا آنفولانزا.

مگ Mirivel سخنگوی وزارت بهداشت و درمان گفت: دولت در حال کار کردن آنفلوانزای طرح در پاسخ به coronavirus.

“حتی اگر آن است که یک ویروس های مختلف آن است که هنوز گسترش آن را یک ویروس تنفسی,” Mirivel گفت. “بنابراین بسیاری از برنامه های است که ما در رابطه با بیماری همه گیر آنفلوآنزا هنوز هم مربوط به این ویروس و چگونگی گسترش آن است.”

آنفلوانزا برنامه ای که نوشته شده بود در سال 2014 شد در حال به روز رسانی هنگامی که شیوع کروناویروس آغاز شد Mirivel گفت. یک نسخه اصلاح شده از این برنامه است که هنوز هم انتظار ها به پایان رسید بعد از این سال.

کوچک سنگ منطقه مدرسه و کانوی مدرسه منطقه نیز بخشهایی از خود واکنش اضطراری برنامه ای که مربوط به بیماری های عفونی شیوع است.

همه گیر طرح پاسخ های ارائه شده توسط Little Rock مدرسه منطقه را پوشش می دهد چندین صفحه و جزئیات منطقه را آماده پاسخ در چهار مرحله: قبل از همه گیر تشخيص ملی همه گیر موظف بسته شدن مدارس و پیگیری فاز. منطقه وارد مرحله سوم پنج شنبه زمانی که رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون دستور تعطیلی مدارس در Pulaski County, و در دیگر استان ها که در آن coronavirus شده بود شناسایی شده است.

با توجه به آن طرح سنگ کوچک منطقه خواهد شد در حال حاضر با وزارت آموزش و پرورش به ارائه ادامه داد: آموزش و پرورش از طریق روش های جایگزین آموزش, در حالی که همچنین همکاری با دولت برای ارائه مواد غذایی به کودکان است.

بحران طرح پاسخ های ارائه شده توسط کانوی مدرسه منطقه را شامل نمی شود یک بخش اختصاص داده شده به بیماری های عفونی.

“هدف از این [طرح] است که به عنوان یک راهنمای برای مدیران و پرسنل مدرسه به نحوه آدرس طیف گسترده ای از پتانسیل شرایط بحران در مدرسه تنظیم” طرح متحده است.

این بخش از خدمات جوانان که در خانه های مورد 241 کودکان و نوجوانان در بازداشت به این مقاله پاسخ این پرسش با کپی از ابزار غربالگری که در حال تحویل به بازدید کنندگان و اعضای هیات برای تعیین اگر آنها را به طور بالقوه در معرض شده coronavirus.

وزارت اصلاحات است که مسئول مستقیم مراقبت از بیش از 15000 زندانیان در 20 واحد در سراسر کشور گفت: پاسخ آن پروتکل برای شیوع بیماری در حال محافظت از مردم است.

جزایر گورهای رئیس ستاد برای اصلاحات وزیر وندی کلی هفته گذشته گفت که عملیات در واحدهای طبیعی بود. او همچنین گفت: مقامات آژانس صحبت شد با پزشکی کارکنان و بازنگری طرح پاسخ در مورد بیماری شروع به آلوده کردن زندانیان.

قبرها رد درخواست توسط Democrat-Gazette به نقد و بررسی این طرح است. وی با اشاره به دو دولت قوانین معافیت بخش آمادگی اضطراری دستی از سوابق درخواست.

“ما تنها می تواند اطمینان که ما پروتکل در محل” گور گفت: در یک پیام به صورت متن. “ما باید در برخورد با آنفولانزا شیوع بیماری آبله مرغان شیوع بیماری گال و گسترده بیماری های منتقله از دیگر شرایط است. در حالی که آنها تفاوت ما با اعتماد به نفس باقی می ماند که ما پروتکل های کافی به اندازه کافی پاسخ به COVID-19.”

دینا تایلر سخنگوی سیستم زندان ها گفت: بازدید کنندگان در طول تعطیلات آخر هفته خواهد شد سوال در مورد امکان قرار گرفتن در معرض ویروس و باید خود را به درجه حرارت با استفاده از بررسی بدون تماس دماسنج دیجیتال.

وزیر امور خارجه جان Thurston که بسته دولت کاپیتول به آغاز روز شنبه نیز گفت: این امر نه انتشار آن واکنش اضطراری در نظر دارد. سخنگوی ذکر شده اندازه گیری به تصویب قوه مقننه در سال 2017 که معاف از افشای پرونده های برگزار شده توسط دولت در کنگره ،

که قانون عمل 474 تصویب شد همراه با عمل 541 که معاف “اورژانس یا امنیت پرونده” برگزار شده توسط مدارس و دانشگاه ها. هر دو قوانین اسپانسر شده از طرف دولت آمریکا به مردم ایران ، Gary Stubblefield R-شعبه است.

Stubblefield نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر جمعه.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط جینی راهب و راشل هرتزوگ از Arkansas Democrat-Gazette.

SundayMonday در 03/15/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>