کمک برنامه های کاربردی برای کسب و کارهای کوچک باز خواهد شد در هفته آینده

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

زمانی که این شهر گفت: این امر ارائه پول نقد و وام برای کمک به کسب و کار حرکت Covid-19 شیوع شرکت در سراسر شهرستان خواست همان سوال—وقتی که ؟

برنامه های کاربردی برای برنامه ها شروع خواهد شد برای رفتن زندگی می کنند در هفته آینده — برنامه کمک هزینه و وام برنامه پس از گفت سامانتا Keitt یک نماینده در شهرستان بخش خدمات کسب و کار کوچک. دفتر هنوز تعیین واجد شرایط بودن الزامات Keitt گفت.


“ما واقعا در تلاش برای کمک نقدی مثبت کسب و کار رنج می برند که به طور خاص با توجه به این زمینه گفت:” Keitt اضافه کرد که شرکت هایی که شد از دست دادن پول قبل از شیوع کروناویروس ممکن است واجد شرایط.

شهردار بیل د Blasio روز دوشنبه اعلام کرد که شهر را گسترش وام های بدون بهره تا 75000 دلار به کسب و کارهای کوچک است که می تواند نشان می دهد 25 درصد از دست دادن درآمد به عنوان یک نتیجه از coronavirus و همچنین مستقیم, نقدی, کمک های مالی برای کسب و کار با کمتر از پنج کارکنان. آن خبر خوش برای کسب و کار در سراسر شهر به عنوان تقلا به کار از طریق Covid-19.

اما از آنجا که اعلام مسیر دسترسی به این بودجه شده است کمتر روشن است. Crain’s صحبت به شرکت در نیویورک است که سعی کردم به درخواست برای وام های این هفته در بر داشت اما این برنامه هنوز در دسترس نیست.

“آنها امیدوار کننده همه این امداد بسته اما هیچ مسیر است که در حال حاضر. این نوع از فقط کلمات” گفت: Phil پنتا که اجرا می شود 3 بچه ها از بروکلین, تازه های مواد غذایی و تولید فروشگاه. او نگران است که این وام ها در دسترس نخواهد بود به سرعت به اندازه کافی برای ارائه کمک های خود را از فروشگاه نیاز ممکن است در روزهای آینده و هفته.

Keitt گفت: این شهرستان مشغول به کار بود به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. “ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که همه ما را در حال عبور او گفت:” به طوری که “مردم نمی افتد از طریق ترک چون ما عجله برای دریافت برنامه به پایان رسید.”

برخی از کسب و کار در حال انتظار برای سنجش اندازه ضربه به کسب و کار قبل از درخواست برای وام — این چیزی است که مارکو Chirico صاحب مارکو پولو و Enoteca در دادگاه رستوران گفت. او گفت: کسب و کار در هر دو رستوران ها پایین است 25% تا کنون در این هفته است.

وام ارائه نمی دهد یک راه برای جبران ضرر و زیان به خط پایین گفت: سحر Casale بنیانگذار نانوایی و وراج یک دختر کوکی ها. او را دیدم هر شرکت و رویداد منظور لغو میان ویروس.

“من امیدوارم که چیزی بهتر است پایین پایک” مانند بزرگتر کمک های مالی او گفت:.

دفتر شهردار reevaluates وضعیت و آنچه که مورد نیاز هر روز Keitt گفت. Gregg Bishop, کمیسر اداره کسب و کار کوچک خدمات گفت: زمانی که این طرح اعلام شد او انتظار ندارد اکثر کسب و کار به دنبال یک وام از شهرستان که درخواست برای $75,000.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>