کمک های اولیه-بررسی تاخیر دیده می شود به اوت برای برخی از

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — دولت فدرال انتظار برای شروع به ساخت پرداخت به میلیون ها نفر از آمریکایی ها در زیر محرک جدید قانون در اواسط این ماه اما برخی از مردم بدون مستقیم-سپرده گذاری اطلاعات ممکن است دریافت چک تا اواسط ماه اوت و یا بعد از آن با توجه به یک یادداشت به دست آمده پنج شنبه توسط آسوشیتد پرس.

سند از خانه راه و وسیله کمیته می گوید IRS را حدود 60 میلیون پرداخت به آمریکایی ها از طریق واریز مستقیم در اواسط ماه آوریل است. IRS مستقیم-سپرده گذاری اطلاعات برای این افراد از خود را تا سال 2018 یا 2019 مالیاتی.

این طرح به تولید چک های الکترونیکی در 9 آوریل با توجه به برنامه پرداخت reviewed by واشنگتن پست. بسته به اینکه چگونه به سرعت بانک ها روند پرداخت آنها خواهد بود سپرده هفته از آوریل 13 در آخرین.

“اگر ما می دانیم که در آن برای قرار دادن پول ما در حال رفتن به فشار دکمه و قرار دادن آن وجود دارد در هفته آینده گفت:” IRS رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل رسمی بود و نه مجاز به صحبت های عمومی.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

سپس با شروع هفته مه 4 IRS آغاز خواهد شد صدور کاغذ چک به افراد, این یادداشت می گوید. کاغذ چک صادر خواهد شد در نرخ حدود 5 میلیون در هر هفته که به معنی آن می تواند تا 20 هفته به تمام چک. که زمانی خواهد تاخیر برخی از کاغذ چک تا هفته Aug. 17.

IRS طرح توزیع کاغذ چک به پایین ترین درآمد آمریکایی ها اولین اولویت برای پرداخت های مالیات دهندگان فردی با درآمد 10 ، 000 دلار یا کمتر در آوریل 24, با توجه به واشنگتن پست.

چک بگیر از $20,000 و یا کمتر خواهد بود در این پست 1 مه و پس از آن با درآمد $30 ، 000 $ در مارس 8, $40,000 در مارس 15 و در ادامه در افزایش درآمد از $10,000 در هر هفته با توجه به برنامه ارسال شده است.

محرک چک خواهد بود صادر شده در سپتامبر. 4 به مشترک مالیات درآمد حدود $200,000 حداکثر مجاز تحت محرک. همه دیگران خواهد بود ارسال شده در سپتامبر. 11 در اکثر موارد به دلیل IRS ندارد قبلی اطلاعات مالیاتی برای آنها و آنها نیاز به درخواست برای چک با توجه به پست.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز پنجشنبه گفت که در حالی که او در ابتدا متعهد به پرداخت آغاز شده و ظرف سه هفته از قانون را تصویب “من در حال حاضر ارتکاب به دو هفته است. ما در حال ارائه در تعهدات ما.”

IRS که او نظارت خواهد اطمینان حاصل شود که “در عرض دو هفته اول پول را در مردم حساب” Mnuchin گفت: در کاخ سفید جلسه.

این یادداشت از سوی کمیته دموکراتیک اکثریت می گوید جدول زمانی آن ساخته شده پنج شنبه بر اساس “گسترده مکالمات با IRS و وزارت خزانه داری.” جدول زمانی منوط به تغییر داده بحث های مداوم بین کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

پرداخت بخشی از 2 تریلیون دلار بسته نجات به قانون امضا مارس 27 توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هدف در مبارزه با نابسامانی اقتصادی از شیوع کروناویروس.

اکثر مردم لازم نیست برای انجام هر چیزی را به پول دریافت کنید.

امنیت اجتماعی برگشت

معکوس یک موقعیت قبلی از دولت گفت: این هفته که امنیت اجتماعی دریافت کنندگان که نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی دریافت محرک چک کنید بدون نیاز به فایل ساده اظهارنامه مالیاتی.

وزارت خزانه داری گفت که IRS را با استفاده از اطلاعاتی که در فرم SSA-1099 و فرم RRB-1099 به تولید 1200 $در چک تامین اجتماعی و دریافت کنندگان که پرونده مالیاتی در سال 2018 یا 2019.

چک صادر خواهد شد در جهت معکوس از درآمد ناخالص تنظیم شده به این معنی که مردم با کمترین درآمد را دریافت کنید پرداخت برای اولین بار.

کمیته برآورد وجود دارد که 150 میلیون دلار به 170 میلیون مالیات دهندگان ایالات متحده که برگ 90 میلیون به 110 میلیون مالیات دهندگان که یا filers یا nonfilers اما در مورد آنها IRS می خواهد اطلاعات است.

این filers نیاز به دریافت یک مقاله بررسي مگر اینکه خود مستقیم-سپرده گذاری اطلاعات می تواند به روز شده در IRS پورتال. Nonfilers ممکن است نیاز به فایل ساده اظهارنامه مالیاتی و به احتمال زیاد شامل مستقیم-سپرده گذاری اطلاعات اگر می خواهید خود را برای دریافت تخفیف به سرعت. IRS تشویق مالیات دهندگان خود را به فایل 2019 را برمی گرداند به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

IRS انتظار برای ایجاد یک پورتال در اواخر ماه آوریل یا اوایل ماه مه است که اجازه می دهد تا مالیات دهندگان برای پیدا کردن وضعیت خود تخفیف پرداخت و به روز رسانی مستقیم-سپرده گذاری اطلاعات این یادداشت می گوید.

هر کسی درآمد تا $75,000 در درآمد ناخالص تنظیم و کسی که دارای یک شماره امنیت اجتماعی دریافت خواهد کرد $1,200 پرداخت. این بدان معناست که زن و شوهر پر بازده مشترک دریافت پرداخت کامل — $2,400-اگر خود را تنظیم درآمد ناخالص آن چیزی است که آنها در گزارش خود مالیات تحت $150,000.

پرداخت به طور پیوسته کاهش می یابد برای کسانی که بیشتر. کسانی که درآمد بیش از $99,000 یا $198,000 مشترک filers آیا واجد شرایط نیست. این آستانه که اندکی متفاوت هستند برای کسانی که فایل را به عنوان یک سرپرست خانوار.

پدر و مادر را نیز دریافت خواهد کرد $500 برای هر فرزند واجد شرایط.

IRS نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر پنج شنبه.

PELOSI پیشنهاد

در ضمن این گزارش که 6.6 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته ساخته شده اقدام کنگره در تامین مالی زیرساخت ها و کار های دیگر-ایجاد برنامه های “حتی بیشتر مهم” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا پنجشنبه به خبرنگاران گفت.

اما یک سخنگوی رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: جمهوری خواه کنتاکی تا به حال هیچ چیزی برای اضافه کردن به نظرات خود را در اوایل این هفته که آن را زمان برای کنگره به عجله پیش در یکی دیگر از بسته محرک.

مک کانل گفته است مصاحبه که قانونگذاران باید اول ارزیابی اثربخشی 2 تریلیون دلار بسته نجات به تصویب رسید در هفته گذشته هشدار داده پلوسی در برابر فشار الزامات زیست محیطی و دیگر دموکراتیک اولویت است. او پیشنهاد کرد به واشنگتن پست که بعد از لایحه باید “معتبر برای پرداخت” پس از هفته گذشته اندازه گیری تامین می شد با اضافه کردن بیشتر استقراض به بدهی های ملی است که در حال حاضر $21 تریلیون.

دیگر جمهوری خواهان ابراز شک و تردید شبیه به مک کانل ،

“من نه مخالف به زیرساخت ها است. آنچه من مخالف است با استفاده از یک بحران به بازسازی دولت” گفت: رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا.

“اولین چیز, بیایید با خاموش کردن آتش” گفت: سناتور. John Cornyn ارشد جمهوری خواه از تگزاس که گفت: تمرکز لازم بود در کارآمد هزینه های در حال حاضر تایید شده 2 تریلیون دلار. “سپس ما می توانیم فکر می کنم بیشتر دقت و به عمد مورد بازسازی زیرساخت ها است.”

پلوسی گفت که او می خواهد آینده لایحه به گسترش اضافی 600 دلار پرداخت هفتگی بالاتر از وضعیت موجود سطح است که هفته گذشته قانون ارائه شده است. که مقدار اضافی است که با توجه به آخرین چهار ماه.

او همچنین می خواهد این طرح شامل پول بیشتر برای مواد غذایی تمبر و برای متحده به اداره تعداد رو به رشد بیکاری متقاضیان به علاوه نوعی از حفاظت از مستاجرها.

در روز پنج شنبه 128 قانونگذاران تقریبا تمام دموکرات ها فرستاده پلوسی نامه درخواست بیشتر برای کمک به کوچک و متوسط شهرستانها.

نظارت پنل تشکیل شده

همچنین در روز پنج شنبه پلوسی اعلام کرد ایجاد یک کمیته انتخاب و با حکم قدرت به مورد مداقه قرار دادن برگ برنده دولت در پاسخ به این گیر و همچنین مدیریت آن از پول محرک است.

“جایی که پول هست نیز وجود دارد غالبا فساد” پلوسی گفت که او اعلام کرد که ایجاد این ویژه دو حزبی پنل.

او گفت که این پنل خواهد بود به رهبری شماره 3 رهبر حزب دموکرات مجلس جیمز Clyburn از ایالت کارولینای جنوبی و سعی خواهد کرد برای محافظت در برابر زباله, احتکار, قیمت درآوردن سیاسی و طرفداری. پلوسی گفت: این مدل در یک کمیته مجلس سنا که نظارت هزینه های دفاعی در طول جنگ جهانی دوم است.

مک کارتی گفت که او مخالف پلوسی را پیشنهاد کرد و گفت آن را هفته به ایجاد و تکراری کار موجود نظارت پانل.

نجات قانون امضا شده در حال حاضر با مغلوب ساختن پیشی جستن جدید تاسیس بازرس کل ویژه برای نظارت بر خزانه صندوق جداگانه کمیسیون تعیین شده توسط کنگره همچنین قدرت برای نظارت بر صندوق و یک بیماری همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته متشکل از موجود بازرسان به طور کلی از چند سازمان را برای نظارت بر کل فدرال پاسخ به کوروناویروس.

پلوسی اعلام می آید در حال رشد در میان درگیری بین دموکرات کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد نظارت از جدید نجات قوانین و 500 میلیارد دلار از صندوق کنترل شده توسط وزارت خزانه داری.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را شدت انتقاد کرد روز پنج شنبه در پلوسی ایجاد کمیته به عنوان یک “شکار ساحره” و “مضحک” و پیش بینی این امر در نهایت کمک به ساخت تا خود را در نظرسنجی شماره. “من می خواهم به همه یادآوری در اینجا در پایتخت کشور ما به خصوص در کنگره است که این زمان برای سیاست بی پایان حزبی تحقیقات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Mnuchin گفت که او مشاهده جدید کمیته به عنوان غیر ضروری داده می شود لایه های نظارت در حال حاضر ساخته شده است به نجات قانون.

“هر دو طرف می خواستند ما را به نظارت می خواستند ما را به شفافیت است. ما باید با شفافیت کامل” Mnuchin گفت.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط متی دالی سیتی, Alan فرهم اندرو تیلور مری کلر Jalonick و جاناتان Lemire از آسوشیتد پرس; و توسط اریکا ورنر پل کین جاش Dawsey Felicia Sonmez و لیزا مهار از واشنگتن پست.

یک بخش در 04/03/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>