کمک از خیرین قطره و حتی به عنوان نیاز soars

ژوهانسبورگ — جدید عکس فوری از کوره در رفته واکنش جهانی به coronavirus همه گیر نشان می دهد برخی از بزرگترین دولت اهدا کنندگان کمک های انسان دوستانه هستند کمانش تحت فشار: بودجه تعهدات برای این ویروس و در غیر این صورت باید کاهش یک سوم از همان آخرین دوره سال است.

تجزیه و تحلیل با پادشاهی متحده مبتنی بر طرح های توسعه ارائه می دهد نادر در زمان واقعی نگاه دشوار به آهنگ جهان کمک کند.

در زمانی که میلیاردها نفر از مردم در حال مبارزه با این بیماری همه گیر و متعاقب آن فروپاشی اقتصادی — در بالای آستین در حال اجرا بلایای طبیعی مانند قحطی و خشکسالی و یا ناآرامی — بیشتر و نه کمتر, پول, است که به فوریت مورد نیاز است. ویروس جدید حفاظت تجهیزات باید خریداری برای تقریبا همه چیز از زایمان بخش در روستاها به زنان در خانه های امن در سوریه اردوگاه های پناهندگان.

“ما را دیده اند و نه بودجه قابل توجهی برای covid و در عین حال وضعیت در حال رفتن به بدتر” روزالیند Crowther جنوب سودان کشور, مدیر برای کمک گروه مراقبت گفت: AP در ماه مه گفت: “برخی از اهدا کنندگان باید عقب نشینی تعهدات قبلی است.” این گروه اجرا می شود ده ها مراکز بهداشتی و درمانی بیش از 40 تغذیه مراکز و خانه امن در یکی از شکننده ترین کشورهای پس از جنگ.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

در سومالی یک مادر از نوزاد دوقلو پسر گفت: سازمان عفو بین الملل او را به هنگام تولد در خانه موقت در یک اردوگاه برای آوارگان چون هیچ محلی بهداشت درمانگاه باز شد. کمک به کارگران گفت: عفو محقق عبدالهی حسن به تازگی کاهش خدمات به علت کمبود بودجه.

“شما می توانید تصور کنید که چگونه مخاطره آمیز این است,” او گفت: AP.

در طول پنج ماه اول سال جاری به طور کلی کمک تعهدات از بزرگترین دولت اهدا شد $16.9 میلیارد دلار را از $23.9 میلیارد دلار در مدت مشابه در سال گذشته با توجه به تجزیه و تحلیل جدید که درو روی داده ها از ایالات متحده, بریتانیا, اتحادیه اروپا, موسسات و آلمان و فرانسه و کانادا و دیگران.

بسیاری از این اهدا کنندگان — به ویژه بریتانیا که کمک تعهدات کاهش یافته است و نزدیک به 50 ٪ از سال گذشته با توجه به تجزیه و تحلیل — در حال مبارزه به عنوان اقتصاد خود قرارداد. قدر مطلق از بحران یکی دیگر از چالش به هر بخشی از جهان به کمک نیاز دارد — و در حال حاضر.

واقعیت بر روی زمین می تواند حتی بدتر از این تجزیه و تحلیل نشان می دهد: مهمتر این فقط نشان می دهد وعده کمک کند. چقدر از میلیاردها دلار متعهد رسیده اند کسانی که نیاز هنوز روشن نشده است.

در برخی از موارد, پاسخ به همه گیر شده است برانگیزتر کند. در ماه ژوئن بیش از دو دوجین کمک های بین المللی گروه نوشت به آمریکا در مورد آن متعهد coronavirus کمک کرد و گفت که “کمی به هیچ متحده کمک های بشر دوستانه رسیده است و کسانی که در خط مقدم” و تماس با کارهایی تاخیر “ویرانگر است.”

نامه خود را به عنوان ایالات متحده ترویج رهبری جهانی در covid-19 پاسخ با بیش از 1 میلیارد دلار متعهد است. کمک گروه در حال حاضر در حال انتظار برای دیدن اینکه آیا ایالات متحده ارائه خواهد شد میلیون ها دلار در این ماه به عنوان نشان داده شده است.

این تجزیه و تحلیل جدید مانند هر اندازه گیری از کمک ناقص است — به نظر می رسد در اطلاعات منتشر شده به کمک های بین المللی ابتکار شفافیت در آن داوطلبانه است اما به طور گسترده ای استفاده می شود. همچنین در حال حاضر بیشتر از سایر اقدامات: قرار داده شد دانلود در جولای 10.

کاهش بودجه کاملا احساس با کمک گروه بر روی زمین است.

یک نظرسنجی که در آوریل سال 92 اعضای باند بریتانیا شبکه برای سازمان های غیر دولتی مشغول به کار در توسعه بین المللی پیدا کردم فقط 16 درصد دریافت کرده بود هر بودجه جدید از پادشاهی متحده اداره توسعه بین المللی در حالی که مبارزه با این بیماری همه گیر در کشورهای در حال توسعه و 41 درصد پاسخ بدون هیچ بودجه اضافی در همه.

برخی از گروه های کمک هستند هشدار پنجره برای جلوگیری از این بیماری همه گیر را بدترین اثر باریک است در حالی که جهانی بشردوستانه پاسخ “باقی مانده است محزون می خوانی کمبود بودجه روبرو” به عنوان پناهندگان بین المللی گفت: در هفته گذشته.

در همین حال “ما نگران آن است که ما در حال دیدن یک repurposing موجود بودجه … به جای یک انتشار جدید بودجه” سلنا, ویکتور, Mercy Corps’ مدیر ارشد سیاست و حمایت است گفت: اتحادیه اروپا پاسخ.

یک سازمان ملل متحد-اجرا و تحویل اورژانس خدمات است که به نگهداری تن از کمک های بشردوستانه جریان به نمرات از کشورهای صدمه دیده از محدودیت های مسافرتی می تواند تعطیل در هفته های آینده به دلیل “شده است وجود دارد هیچ سرمایه گذاری قابل توجهی” از کشورهای کمک کننده به برنامه جهانی غذا گفت. فقط 19 درصد از $965 میلیون درخواست کرده است در آمده است.

در حالی که فردی, دولت, مبارزه, بزرگترین به اصطلاح چند جانبه سازمان ها از جمله بانک جهانی و صندوق جهانی با تشدید شاید هنوز تحت تاثیر محدودیت های بودجه.

تعهدات خود در این سال ها $48.8 میلیارد دلار یا 70 درصد بیشتر از مدت مشابه در سال گذشته با توجه به تجزیه و تحلیل. این یک نشانه مثبت است اما “باید پایدار برای مقابله با تمام بحران” با توجه به تجزیه و تحلیل.

چالش ها باقی می ماند گسترده ای به عنوان های مختلف جریان کمک از جمله حواله, لکنت زبان پیدا. “همه منابع … به سقوط” با توجه به جداگانه ای جدید طرح های توسعه گزارش.

که رها می توانید در ادامه به صورت ماه. رسمی توسعه کمک — کمک دولت برای توسعه کشورهای توسعه اقتصادی و رفاه — می تواند کوچک تقریبا 20 میلیارد دلار در سراسر جهان بین در سال گذشته و سال 2021 تحت بدترین سناریو که پیش بینی طولانی بیماری همه گیر. این کاهش می تواند ادامه “به عنوان دولت ارزیابی داخلی اولویت” این گزارش می گوید.

Covid-19 وارد یک جهان در حال حاضر رو به رشد تعداد انسان دوستانه بحران از یمن به میانمار به غرب آفریقا Sahel. در حال حاضر این بیماری همه گیر “تهدید به ایجاد یک بودجه خلاء” این گزارش می گوید.

همانطور که از پایان ماه ژوئن آن را می گوید سازمان ملل متحد هماهنگ خواستار کمک برای این سال شد تا 25 درصد از سال گذشته به دلیل نیازهای اضافی ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر به بیش از $37 میلیارد دلار است.

هفته گذشته سازمان ملل متحد دوباره افزایش درخواست خود را به صورت همه گیر در پاسخ به تنهایی به $10.3 میلیارد دلار — بزرگترین تجدید نظر در آن تاریخ است.

تنها $1.7 میلیارد دلار دریافت شده است. تا 40 میلیارد دلار مورد نیاز ممکن است.

“پاسخ از کشورهای ثروتمند تا کنون شده است به شدت نامناسب و خطرناکی کوتاه اندیش” سازمان ملل متحد برای رئیس علامت Lowcock گفت. “عدم عمل شرکت را ترک خواهد کرد این ویروس رایگان به دایره دور جهان است.”

FILE - In this May 27, 2020, file photo, a cemetery worker shovels dirt into a grave that contains the remains of Apolonia Uanampa, who died from the coronavirus, as the coffin that contains the remains of Demetria Huamani, also a victim of the virus, is carried to her burial site at the Nueva Esperanza cemetery on the outskirts of Lima, Peru. A new snapshot of the frantic global response to the coronavirus pandemic shows some of the world's largest government donors of humanitarian assistance are buckling under the strain and overall aid commitments have dropped by a third from the same period last year. (AP Photo/Rodrigo Abd, File)

فایل – در این مه 27, 2020, فایل, عکس, گورستان کارگر بیل خاک را در یک قبر که حاوی بقایای آپولونیا Uanampa که از coronavirus به عنوان تابوت که حاوی بقایای Demetria Huamani نیز قربانی این ویروس انجام شده است به سایت دفن در Nueva Esperanza گورستان در حومه لیما, پرو. جدید عکس فوری از کوره در رفته واکنش جهانی به coronavirus همه گیر نشان می دهد برخی از بزرگترین دولت اهدا کنندگان کمک های انسان دوستانه هستند کمانش تحت فشار و به طور کلی کمک تعهدات کاهش یافته است یک سوم از همان آخرین دوره سال است. (AP Photo/رودریگو عبد فایل)
FILE - In this June 14, 2020, file photo, medical workers attend to a COVID-19 patient in an intensive care unit at a hospital in Sanaa, Yemen. A new snapshot of the frantic global response to the coronavirus pandemic shows some of the world's largest government donors of humanitarian assistance are buckling under the strain and overall aid commitments have dropped by a third from the same period last year. (AP Photo/Hani Mohammed, File)

فایل – در این 14 ژوئن 2020, فایل, عکس, پزشکی, کارگران شرکت به یک COVID-19 بیمار در یک واحد مراقبت های ویژه در بیمارستانی در صنعا, یمن. جدید عکس فوری از کوره در رفته واکنش جهانی به coronavirus همه گیر نشان می دهد برخی از بزرگترین دولت اهدا کنندگان کمک های انسان دوستانه هستند کمانش تحت فشار و به طور کلی کمک تعهدات کاهش یافته است یک سوم از همان آخرین دوره سال است. (AP Photo/هانی محمد فایل)
FILE - In this April 30, 2020, file photo, medical workers in protective suits bury the body of an elderly man believed to have died from the coronavirus in Mogadishu, Somalia. A new snapshot of the frantic global response to the coronavirus pandemic shows some of the world's largest government donors of humanitarian assistance are buckling under the strain and overall aid commitments have dropped by a third from the same period last year. (AP Photo, File)

فایل – آوریل 30, 2020, فایل, عکس, پزشکی, کارگران در محافظ مناسب دفن بدن یک مرد مسن اعتقاد به درگذشت از coronavirus در موگادیشو سومالی. جدید عکس فوری از کوره در رفته واکنش جهانی به coronavirus همه گیر نشان می دهد برخی از بزرگترین دولت اهدا کنندگان کمک های انسان دوستانه هستند کمانش تحت فشار و به طور کلی کمک تعهدات کاهش یافته است یک سوم از همان آخرین دوره سال است. (AP Photo فایل)
FILE - In this July 6, 2020, file photo, a health worker screens people for COVID-19 symptoms at Dharavi, one of Asia's biggest slums, in Mumbai, India. A new snapshot of the frantic global response to the coronavirus pandemic shows some of the world's largest government donors of humanitarian assistance are buckling under the strain and overall aid commitments have dropped by a third from the same period last year. (AP Photo/Rafiq Maqbool, File)

فایل – در این ماه ژوئیه 6, 2020, فایل, عکس, سلامت کارگر صفحه نمایش مردم برای COVID-19 علائم در Dharavi یکی از آسیا بزرگترین محله های فقیرنشین در بمبئی هند. جدید عکس فوری از کوره در رفته واکنش جهانی به coronavirus همه گیر نشان می دهد برخی از بزرگترین دولت اهدا کنندگان کمک های انسان دوستانه هستند کمانش تحت فشار و به طور کلی کمک تعهدات کاهش یافته است یک سوم از همان آخرین دوره سال است. (AP Photo/رفیق Maqbool فایل)
FILE - In this June 6, 2020, file photo, members of Bidyanondo Foundation volunteers pack care packages for COVID-19 patients in Dhaka, Bangladesh. A new snapshot of the frantic global response to the coronavirus pandemic shows some of the world's largest government donors of humanitarian assistance are buckling under the strain and overall aid commitments have dropped by a third from the same period last year. (AP Photo/Al-emrun Garjon, File)

فایل – در این 6 ژوئن 2020, فایل, عکس, اعضای Bidyanondo بنیاد داوطلبان پک بسته های مراقبتی برای COVID-19 بيمار در داکا, بنگلادش. جدید عکس فوری از کوره در رفته واکنش جهانی به coronavirus همه گیر نشان می دهد برخی از بزرگترین دولت اهدا کنندگان کمک های انسان دوستانه هستند کمانش تحت فشار و به طور کلی کمک تعهدات کاهش یافته است یک سوم از همان آخرین دوره سال است. (AP Photo/Al-emrun Garjon فایل)
FILE - In this June 9, 2020, file photo COVID-19 patients lie on beds in a field hospital built inside a gym in Santo Andre, on the outskirts of Sao Paulo, Brazil. A new snapshot of the frantic global response to the coronavirus pandemic shows some of the world's largest government donors of humanitarian assistance are buckling under the strain and overall aid commitments have dropped by a third from the same period last year. (AP Photo/Andre Penner, File)

فایل – در این 9 ژوئن 2020, فایل عکس COVID-19 بيمار دروغ تخت در یک بیمارستان صحرایی ساخته شده در داخل یک باشگاه ورزشی در سانتو آندره در حومه شهر سائو پائولو, برزیل. جدید عکس فوری از کوره در رفته واکنش جهانی به coronavirus همه گیر نشان می دهد برخی از بزرگترین دولت اهدا کنندگان کمک های انسان دوستانه هستند کمانش تحت فشار و به طور کلی کمک تعهدات کاهش یافته است یک سوم از همان آخرین دوره سال است. (AP Photo/Andre قلمدان فایل)
FILE - In this June, 24, 2020, file photo, a man sells face masks for use to curb the spread of the coronavirus outside a makeshift shop in Harare, Zimbabwe. A new snapshot of the frantic global response to the coronavirus pandemic shows some of the world's largest government donors of humanitarian assistance are buckling under the strain and overall aid commitments have dropped by a third from the same period last year. (AP Photo/Tsvangirayi Mukwazhi, File)

فایل در ژوئن 24, 2020, فایل, عکس, مرد, فروش ماسک صورت برای استفاده از برای جلوگیری از گسترش این coronavirus خارج موقت فروشگاه در هراره زیمبابوه. جدید عکس فوری از کوره در رفته واکنش جهانی به coronavirus همه گیر نشان می دهد برخی از بزرگترین دولت اهدا کنندگان کمک های انسان دوستانه هستند کمانش تحت فشار و به طور کلی کمک تعهدات کاهش یافته است یک سوم از همان آخرین دوره سال است. (AP Photo/Tsvangirayi Mukwazhi فایل)
A new analysis shows aid commitments by major donor governments has fallen this year.;

تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد کمک تعهدات عمده کمک کننده دولت کاهش یافته است این سال است.;

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra