واشنگتن — تزئین سرباز و مشاور امنیت ملی که نقشی محوری در دموکراتها استیضاح پرونده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود همراهی خارج از کاخ سفید پیچیده در روز جمعه با توجه به وکیل خود گفت که او می خواست به ترک در اقدامی تلافی جویانه برای “گفتن حقیقت است.”

“حق هزینه داد. سرهنگ الکساندر Vindman کار خود را حرفه ای و حفظ حریم خصوصی خود,” David ماشین کار یک وکیل برای Vindman در بیانیه ای گفت:.

“او آنچه هر عضو ما نظامی است که متهم به انجام هر روز: او به پیروی از دستورات او اطاعت سوگند خود را و او در خدمت کشور خود حتی در هنگام انجام این کار بود مملو از خطر و شخصی خطر” Pressman گفت. “و برای آن که مرد قدرتمند ترین در جهان رو به با سکوت های قابل انعطاف و همدست — تصمیم به انتقام دقیق.”

کاخ سفید پاسخ نمی دهند به Pressman اتهام.

“ما نمی دیدگاهها برای پرسنل امور” گفت: جان Ullyot سخنگوی شورای امنیت ملی سیاست خارجی بازو کاخ سفید که در آن Vindman شد یک کارشناس در اوکراین است.

Vindman وضعیت شده بود نامشخص از او شهادت داد که او فکر نمی کنم آن را “مناسب” برای مغلوب ساختن پیشی جستن به “خواست که یک دولت خارجی بررسی” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسر خود را با تماس با شرکت انرژی Burisma در اوکراین است. Vindman ایران, اما قریب الوقوع به نظر می رسید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن او را مسخره پنج شنبه در پست خود-تبرئه جشن با حامیان جمهوری خواه در شرق اتاق و در روز جمعه گفت که او خوشحال بود نه با او.

“من خوشحال هستم با او” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جنوب چمن کاخ سفید. “شما فکر می کنم من قرار بود با او ؟ من نیستم. … آنها در حال رفتن به آن تصمیم گیری.”

Vindman a 20-year ارتش کهنه به تن لباس خود را پر از مدال از جمله قلب بنفش زمانی که او به نظر می رسد در اواخر سال گذشته برای آنچه که تبدیل به یک testy تلویزیونی جلسه استیضاح. مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان پرسش های مطرح شده در مورد اتحاد جماهیر شوروی یهودی مهاجر وفاداری به ایالات متحده و اشاره کرد که او دریافت کرده بود را ارائه می دهد به کار برای دولت اوکراین — ارائه می دهد Vindman گفت که او به سرعت رد کرد.

“من یک آمریکایی” او یقین اظهار داشت.

زمانی که ارشد جمهوری خواه در خانه هوش کمیته Rep. Devin Nunes, خطاب او به عنوان “آقای Vindman,” عراق جانباز پاسخ داد: “رتبه بندی اعضای آن را داد. سرهنگ Vindman لطفا.”

در این بیانیه از Vindman وکیل نمی گویند که آیا او خواهد بود reassigned به وزارت دفاع که در آن او کار می کرد قبل از اینکه دقیق به کاخ سفید است.

وزیر دفاع علامت Esper خواسته شد آنچه که پنتاگون را به اطمینان حاصل شود که Vindman چهره بدون عذاب اگر او reassigned به پنتاگون. “ما محافظت از تمام خدمات ما عضو از قصاص و یا هر چیزی شبیه به آن” Esper گفت. “ما در حال حاضر خطاب که در سیاست و وسایل دیگر.”

Esper مراجعه کننده سوال در مورد Vindman بعدی انتساب به مقامات ارتش.

Pressman منتشر شد یک صفحه بیانیه ای این ادعا که Vindman بود در میان یک تعداد انگشت شماری از مردان و زنانی که شجاعانه “قرار دادن ایمان خود را در کشور جلوتر از ترس” اما “پرداخت قیمت.”

“وجود دارد هیچ سوال در ذهن هر آمریکایی چرا این مرد شده است چرا که این کشور در حال حاضر یکی کمتر سرباز در خدمت آن در کاخ سفید” Pressman گفت. “سرهنگ سرهنگ Vindman خواسته شده بود به ترک برای گفتن حقیقت. افتخار او تعهد خود را به حق وحشت زده قدرتمند است.”

جزئیات شنبه Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین