در ماه فوریه سال 2020 جدید کیت راحتی با یک طراحی اصلی ارائه خواهد شد به هر یک از مشتریان در مسافت های طولانی, حق بیمه, اقتصاد کابین. این برنامه شامل یک “خالی” بافت ایده آل برای گرفتن از طریق زمستان این دو مدل در دسترس است در چهار رنگ: آبی روشن و خاکستری و صورتی. عملی و شیک آن اندازه جیبی باعث می شود آن را یک جدید باید مورد سفر! طراحی شده به عنوان یک هدیه واقعی به لغزش به کیسه خود را پس از سفر خود را بیمه اقتصاد راحتی کیت شامل یک ماسک شب یک جفت جوراب و یک مسواک و خمیر دندان و همچنین به عنوان گوش و هدفون را پوشش می دهد.

طیف وسیعی از آسایش کیت

در آن مسافت های طولانی پرواز هوایی فرانسه ارائه می دهد مشتریان خود را به راحتی کیت در تمام کابین.

در لا هنوز کابین مشتریان داده می شود “طراح” مورد. ظریف چرم لوازم مورد شامل طیف وسیعی از صورت و بدن درمان های امضا شده توسط Carita. این مورد در دسترس است در دو رنگ آبی روشن و سرمه ای.

در کسب و کار کابین راحتی کیت ترکیبی از طراحی مدرن و زیبا با بافت جیر و چرم فلپ. موجود در 4 رنگ آن را شامل تمام ملزومات برای پردازنده آسایش از جمله طیف وسیعی از مرطوب کننده Clarins محصولات.

در لا هنوز کسب و کار و حق بیمه, اقتصاد, کابین ما جوانترین مسافران و حتی خود را به راحتی لوازم جانبی. یک نقاشی با مداد رنگی بطری کودک حامل مورد شامل تمام ملزومات برای نوزاد است.

در نهایت در تمام کابین مسافران جوان بین سن 3 و 11 سال است که دستور داده اند یک کودک غذا داده خواهد شد و یک جعبه فلزی در نقاشی با مداد رنگی رنگ توسط Air France cabin crew. با این بچه های کیت کودکان را مشغول نگه داشته در طول مسافت های طولانی پرواز. نه بیشتر از دست شمارنده! این کیت شامل مغناطیسی شمارنده به طوری که آنها می توانید بی سر و صدا به عنوان بسیاری از فعالیت های دیگر. موجود در دو رنگ و به راحتی قابل استفاده مجدد برای ذخیره سازی قلم و مداد آن را نیز متناسب با خود را در کیف مدرسه.

دانلود تصاویری از هوایی فرانسه ملایمت کیت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین