Air Liquide را Turbo-Brayton راه حل تحسین شده توسط حمل و نقل دریایی در صنعت به منظور کاهش انتشار گازهای گلخانه ای

Air Liquide ادامه به منظور توسعه فروش خود توربو-Brayton برودتی تجهیزات با حدود 50 واحد به فروش می رسد بیش از دو سال گذشته در مجموع ارزش تقریبا 180 میلیون یورو است. این راه حل های نوآورانه است که توسعه یافته برای صنعت حمل و نقل دریایی و جلوگیری از انتشار گازهای گلخانه ای است تحسین شده توسط مشتریان و فروش در حال رشد هستند.

فن آوری توسعه یافته توسط Air Liquide و بر اساس توربو-Brayton اصل reliquefies LNG (گاز طبیعی مایع) جوش بر روی کشتی های حمل و نقل این محصول و در نتیجه به طور قابل توجهی کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در طول حمل و نقل. به لطف این تکنولوژی Air Liquide است که کمک به مشتریان خود را برای کاهش اثرات زیست محیطی خود را. در واقع حدود 50 توربو-Brayton برودتی واحد به فروش می رسد دارای پتانسیل برای جلوگیری از بیش از 240,000 تن CO2 معادل تولید گازهای گلخانه ای در هر سال است. این تجهیزات طراحی شده است که نصب شده بر روی حامل LNG هر دو در تازه ساخته شده کشتی و برای مقاوم سازی موجود در عروق است.

این Air Liquide تکنولوژی برای اولین بار مورد استفاده در صنعت فضا به cryogenically حفظ نمونه های بیولوژیکی در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) قبل از اینکه اقتباس شده برای حمل و نقل دریایی میباشد. همچنین می توان به biomethane. برای مثال از آن استفاده شده است برای تبدیل به مایع biomethane تولید شده از طریق هضم بی هوازی از خانواده و ضایعات کشاورزی. در شکل مایع ، biomethane حمل و نقل می تواند به راحتی به آن نقطه استفاده به عنوان سوخت در NGV ایستگاه های (گاز خودرو) و یا در کشتی پایانه است. Air Liquide فروش دو واحد از این قبیل در Nordics.

امیلی Mouren-Renouard, عضو Air Liquide کمیته اجرایی مسئول نوآوری دیجیتال و آن مالکیت فکری و بازارهای جهانی & فن آوری WBU گفت:

این موفقیت تجاری نشان می دهد این گروه ظرفیت برای حمایت از مشتریان خود در حال توسعه راه حل های کارآمد است که به کمک آنها کاهش اثرات زیست محیطی فعالیت های خود را. Air Liquide شده است و نوآوری برای کم کربن جامعه است. آب و هوا ما اهداف در حال حاضر جاه طلبانه ترین در بخش ما و این فن آوری جدید است که تحسین شده توسط مشتریان کمک به کاهش انتشار گاز CO2.

بازارهای جهانی & فن آوری

بازارهای جهانی & Technologies (GM&T) جهان واحد کسب و کار ارائه راه حل های فن آوری (مولکول های تجهیزات و خدمات) برای حمایت از بازار افزایش انرژی انتقال و فن آوری به منظور درایو Air Liquide رشد پایدار. GM&T, استخدام 2000 نفر در سراسر جهان و تولید 2019 درآمد €552 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید