Air New Zealand های پروازی مسابقه در حال حاضر در Instagram

Category: وب وایر Comments: No comments

کسانی که مشتاق برای برخی از مستند های تفریحی می توانید به داستان در هوا نیوزیلند Instagram صفحه به آزمایش خود را در انتخاب سوال از امتحان معمولا به نمایش در هواپیمایی داخلی جت خدمات.

Air New Zealand مدیر کل برند جهانی و بازاریابی محتوا جودی ویلیامز می گوید: inflight امتحان شده است یک سرگرمی محبوب انتخاب برای مشتریان برای بیش از یک دهه است.

“ما راه اندازی های پروازی مسابقه در هیئت مدیره داخلی ما جت خدمات در سال 2009 و محبوبیت آن در نهایت به ما نورد آن را به ما های پروازی بین المللی سیستم سرگرمی و هوا NZ نرم افزار تلفن همراه نیز هست.

“با توجه به COVID-19 ما کاهش می یابد برنامه به معنی مشتریان ما در حال از دست رفته ما, معروف, مسابقه, و ما تا به حال مردم پرسیدن که آیا ما می تواند آن را آنلاین. ما خوشحال برای به اشتراک گذاشتن که از امروز شما هم اکنون می توانید بازی همراه از طریق ما Instagram صفحه.

“این یک راه عالی برای نگه داشتن تمام خانواده سرگرم در حالی که این کشور همچنان در سطح هشدار 4.”

نسخه جدید Air New Zealand مسابقه در دسترس خواهد بود در Instagram هر جمعه. بازی, بازدید: https://www.instagram.com/stories/airnz/.

در مورد ستاره داد

ستاره داد شبکه تاسیس شد در سال 1997 به عنوان اولین کار واقعا جهانی هواپیمایی اتحاد برای ارائه در سراسر جهان در رسیدن به شناخت و بدون درز خدمات به مسافر بین المللی. پذیرش آن توسط بازار به رسمیت شناخته شده توسط جوایز متعددی از جمله حمل و نقل هوایی رهبری بازار جهانی و جایزه بهترین خطوط هوایی اتحاد هر دو کسب و کار مجله مسافر و Skytrax. عضو شرکت های هواپیمایی: Aegean Airlines, Air Canada, Air China Air India, Air New Zealand, آنا, Asiana Airlines, اتریش, Avianca, Brussels Airlines, Copa Airlines کرواسی خطوط هوایی EGYPTAIR, اتیوپی, شرکت های هواپیمایی, اوا هوایی LOT Polish Airlines, لوفت هانزا, اسکاندیناوی هواپیمایی شنژن شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی سنگاپور, آفریقای جنوبی, خطوط هوایی سوئیس TAP Air Portugal, تایلندی, خطوط هوایی ترکیه و ایران. به طور کلی, ستاره داد شبکه در حال حاضر ارائه می دهد بیش از 19,000 پروازهای روزانه به بیش از 1,250 فرودگاه در 195 کشور جهان است. بیشتر پروازهای اتصال ارائه شده توسط ستاره اتحاد, اتصال, شریک Juneyao Airlines.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه هوایی نیوزیلند و اتحاد و/یا دنبال ستاره داد در Facebook, Twitter, Youtube LinkedIn یا Instagram.

ستاره داد دفتر مطبوعاتی: تلفن: +49 69 96375 183 و یا ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>