Airbnb در مذاکرات به افزایش بدهی بیشتر در میان بحران جهانی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Airbnb, Inc. در مذاکرات با سرمایه گذاران را در آنجا که $1 میلیارد دلار در بدهی های اضافی پس از اعلام $1 میلیارد دلار بدهی و حقوق صاحبان سهام معامله دوشنبه به گفته افراد آشنا با این موضوع.

سفر پلت فرم شرکت روز دوشنبه اعلام کرد که آن را جمع آوری 1 میلیارد دلار بدهی و حقوق صاحبان سهام از دریاچه نقره ای و ششم خیابان همکاران. این شرکت برگزار شد بحث در مورد افزایش قیمت 500 میلیون تا 1 میلیارد دلار بیشتر یا صدور اولین-رهن بدهی که به آن دارندگان اولویت در مورد یک پیش فرض و یا یک تبدیل خوانده شده توجه داشته باشید و یا فروش یک سهام گفت: افرادی که خواسته نمی توان چون اطلاعات نبود ،

بودجه اضافی را Airbnb اضافی کوسن های مالی به عنوان چشم انداز تیره و تار برای ارائه عمومی اولیه این سال است. پول می تواند کمک به Airbnb آب و بحران اقتصادی در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس بدون رفتن را و همچنین می تواند اجازه می دهد این شرکت را خریداری یک استراتژی آن شده است که وزن افراد با آگاهی از این موضوع گفت: در مهر ماه گذشته.


Airbnb نشده فاش نظر خود را در مقابله با دریاچه نقره ای و ششم خیابان همکاران. مردم آشنا با این موضوع باید گفت که معامله متشکل بود از دوم رهن بدهی همراه با حکم حدود 1% از سهام این شرکت. این حکم به Airbnb یک 18 میلیارد دلار ارزیابی یکی از مردم گفت. که در مقایسه با یک مقدار زودتر از 31 میلیارد دلار.

در ماه مارس جهان بزرگترین خانه-های شرکت نوشته شده در سه ماهه چهارم از دست دادن $276.4 میلیون بدون احتساب بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک در مقایسه با از دست دادن $143.7 میلیون سال قبل با توجه به یک فرد آشنا با این حساب شرکت.

روز دوشنبه معامله انجام شده 11 درصد به 12 درصد و نرخ بهره و مردم گفت. سرمایه گذاری نمی کند حق سرمایه گذاران به یک صندلی در Airbnb هیئت مدیره یکی از مردم گفت.

بالا بردن دوم رهن بدهی بدان معنی است که Airbnb اتاق را بیش ارشد بدهی که آن را در نظر دارد. این شرکت همچنین می تواند افزایش یک تبدیل خوانده شده توجه داشته باشید و یا حقوق صاحبان سهام به مردم گفت.

به عنوان خانه-های شرکت افزایش بدهی آن است که لغو یک 1 میلیارد دلار تسهیلات اعتباری با بانک های مختلف است که توسط اداره بانک مرکزی امریکا شرکت این بانک شامل مورگان استنلی و Goldman Sachs Group Inc., که هر دو توصیه در دریاچه نقره ای-خیابان ششم معامله یکی از مردم گفت. یک نماینده بانک مرکزی آمریکا کاهش یافته است به نظر.

این قرارداد روز دوشنبه اعلام کرد بود که به منظور کمک به خانه های شرکت آن را از طریق همه گیر است که ویرانگر جهانی, سفر, صنعت, Airbnb در بیانیه ای گفت.

“این منابع جدید را پشتیبانی Airbnb را کار مداوم به سرمایه گذاری دراز مدت در آن جامعه میزبان که سهم خانه های خود و تجربیات خود و همچنین به عنوان کار برای خدمت به همه ذینفعان در Airbnb جامعه” این شرکت اعلام کرد.


tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>