Aker Solutions کاهش هزینه ها و هزینه های سرمایه

Category: وب وایر Comments: No comments

این شرکت دارای منابع, سازمان, صلاحیت ها و دارایی به حفظ زمان و جدید سطح فعالیت آغاز شده توسط مشتریان.

“اولین ماه از سال 2020 شده است بر خلاف هر چیزی که ما قبلا تجربه کرده است. این COVID-19 همه گیر همراه با کاهش شدید تقاضا برای نفت و گاز باعث اختلال قابل توجهی به اقتصاد جهانی و چپ جوامع در سراسر جهان دست و پنجه نرم با شیوه های جدید کار و زندگی. جهانی بخش انرژی شده است به ضربه بسیار سخت و در Aker Solutions ما انجام می دهند ما تمام تلاش خود را برای کاهش اثرات برای کارکنان و مشتریان و سهامداران و سایر ذینفعان در سراسر جهان گفت:” لوئیس Araujo مدیر اجرایی Aker Solutions.

عملیاتی پاسخ به COVID-19 وضعیت

بی سابقه اقدامات اجرا شده در سراسر جهان برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله محدودیت های مسافرتی و مقررات قرنطینه. این اقدامات باعث چالش برای هر دو سرپرست این راه حل ها و مشتریان خود را’ عملیات. این بر کل زنجیره ارزش و منجر به کاهش سطح فعالیت از برنامه ریزی شده. انتظار می رود که این سطح از فعالیت رو به جلو خواهد بود کاهش قابل ملاحظه ای است و Aker Solutions’ درآمد را کاهش حداقل 20 درصد نسبت به چشم انداز در پایان سال 2019.

این شرکت در اولویت است برای محافظت از ایمنی و رفاه کارکنان خود را در حالی که همچنین کاهش قابل توجهی اختلالات عملیاتی. اقدامات اجرا شده تا به امروز عبارتند از:

  • زیر بهداشت ملی مقامات الزامات اداری و غیر اداری مکان از جمله به طور موقت تعطیل از مکان های که در آن قابل اجرا
  • مرخص حدود 3000 پیمانکاران در نروژ از جمله 700 غیر نوردیک پیمانکاران از اگرسوند و سندنسجن با رعایت جدید ملی و مشتری محدودیت
  • فرستاده شده متوجه بالقوه نیاز به صورت موقت اخراج به بالا تا 6000 کارکنان در نروژ
  • موقت گذاشته 400 کارمند در نروژ و 250 کارمند در بریتانیا در مارس 1

حفاظت از ترازنامه و عملکرد مالی

Aker Solutions اصلی مالی اولویت است که برای محافظت از ترازنامه شرکت و عملکرد مالی. این شرکت با آغاز اقدامات برای کاهش هزینه های شرکت و سرمایه گذاری در سطح.

“در حالی که هنوز زود است که پیش بینی های دراز مدت تاثیر بر بازارهای مالی و فعالیت های صنعتی در سطح فعلی وضعیت بازار است که انتظار می رود تاثیر نامطلوب در هر دو فعالیت های مالی عملکرد و ساختار Aker Solutions در سال 2020” گفت: Araujo. “بخش بزرگی از برنامه ریزی پروژه اعلام فعالیت در صنعت نفت به احتمال زیاد خواهد شد به تعویق افتاده و یا لغو در سال 2020 مگر اینکه دولت در حال معرفی قابل توجهی تحریک مالی برای کمک به بهبود است.”

قبل از COVID-19 گیر این شرکت در حال حاضر معرفی طرح صرفه جویی در هزینه در کلید بخش از جمله زیر دریا در سفارش به آدرس کلی هزینه پایه. این شرکت در حال حاضر تسریع و تعمیق این تلاش است. این طرح با هدف کاهش این شرکت هزینه های ثابت سطح توسط یک مجموع از حداقل NOK 750 میلیون دلار به صورت سالانه توسط:

  • تحکیم زیر درخت تولید به برزیل و مالزی است. این به این معنی ترنبی سایت خارج اسلو, نروژ دیگر تولید زیر دریا, درختان, پس از سال 2020 به طور موثر از بین بردن بازار ظرفیت حدود 60 زیر درخت معادل در هر سال است.
  • در گیاهان زیر دریا در بندر کلانگ (مالزی) و تروما (برزیل) منینگ کاهش خواهد یافت و برای تقویت گیاه موقعیت رقابتی و انطباق با پیش بینی تقاضا
  • یک برنامه به صورت قابل توجهی کاهش سربار پرسنل و هزینه های سراسر مناطق آغاز شده است
  • بازنشستگی پیش از موعد طرح های
  • مدیر عامل اجرایی و مدیریت ارشد: حقوق و دستمزد یخ و هیچ متغیر پرداخت طرح برای سال 2020 است.
  • کل جمعیت: حقوق و دستمزد یخ و متغیر طرح پرداخت.

علاوه بر این سرمایه گذاری سطح خواهد شد به طور قابل توجهی کاهش می یابد در سال 2020 از برنامه های اصلی در حدود NOK 750 میلیون به حدود NOK 500 میلیون. نزدیک به NOK 200 میلیون از NOK 500 میلیون در حال حاضر متحمل شده تا به امروز باقی مانده متعهد است. این است به حدود 45 درصد کاهش در سرمایه گذاری در سطح بخش باقی مانده از سال 2020 است.

این شرکت ادامه خواهد داد برای ارزیابی نیاز به اضافی منینگ و ظرفیت تنظیمات از جمله پتانسیل تعطیلی تولید و, اتاق کار, مکان, در گفت و گو با مشتریان, کارکنان نمایندگان و مربوط به اشخاص ثالث.

یک تجدید ساختار هزینه های مورد NOK 150 میلیون و اختلالات در اطراف NOK 500 میلیون انتظار می رود به رزرو در سه ماهه اول سال 2020 به عنوان یک نتیجه از این ابتکارات است. بازسازی بیشتر هزینه های ممکن است رخ دهد در بعد چهارم.

این شرکت در حال حاضر برنامه ریزی شده برای به روز رسانی به سرمایه گذاران با آن در سه ماهه اول سال 2020 يافته و به روز شده مشاهده بازار در روز 30 آوریل سال 2020 است.

به پایان می رسد

سرپرست این راه حل کمک می کند تا جهان دیدار با نیازهای انرژی آن. مهندس ما محصولات سیستم ها و خدمات مورد نیاز برای باز کردن انرژی است. هدف ما این است که برای به حداکثر رساندن بازیابی و بهره وری از نفت و گاز به دارایی های, در حالی که با استفاده از تخصص خود را به توسعه راه حل های پایدار از آینده است. Aker Solutions استخدام حدود 16000 نفر در بیش از 20 کشور.

بازدید akersolutions.com و ارتباط با ما در Facebook, Instagram LinkedIn و توییتر و یوتیوب.

این آزادی مطبوعات ممکن است شامل به دنبال کسب اطلاعات و یا اظهارات و موضوع به ما سلب مسئولیت ببینید https://akersolutions.com

این اطلاعات موضوع افشای الزامات به موجب بخش 5-12 نروژی معاملات اوراق بهادار عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>