AkzoNobel و Rijksmuseum رنگ تصویر واضح تر برای عملیات سازمان دیده بان شب

رامبراند شاهکار است دستخوش بزرگترین و خلاق ترین حفاظت در تاریخ آن با دو شریک ترکیب دانش و تخصص خود را برای حفظ و بازگرداندن نقاشی در بهترین راه ممکن است. با هم AkzoNobel و Rijksmuseum در حال حاضر شناسایی سه حوزه کلیدی به تمرکز بر روی عنوان همکاری شروع به جمع آوری سرعت.

“ما بسیار هیجان زده به کار با Rijksmuseum در چنین پیشگامانه پروژه می گوید:” بایرن مونیخ Kruithof, AkzoNobel را افسر ارشد فناوری. “با ترکیب قدیمی با جدید ما می توانیم فکر می کنم متفاوت عمل متفاوت و با استفاده از نوآورانه ما می دانیم چگونه به فراتر از انتظارات و کمک به نقاشی حفاظت از محیط زیست را یک کل جدید قلمرو احتمالات است.”

می افزاید: رابرت ون Langh این Rijksmuseum رئیس حفاظت و علم: “ما می دانستیم که از همان آغاز که با همکاری AkzoNobel در عملیات شب تماشای کامل ساخته شده حس. در حال حاضر ما در حال شروع به جزئیات ظریف از چگونه ما می توانیم پیشرفت از نقطه نظر علمی. ما باید منافع مشترک به ویژه از نظر رنگ و پیری از رنگ و ما اطمینان داریم که این پروژه ها خواهیم بود کار کمک خواهد کرد را در شب دیده بان به یک چشم انداز جدید و سطح درک.”

دانشمندان از هر دو طرف طرح برای کار بر روی پروژه های زیر در طول دو سال آینده:

  • از نو خلق کردن رامبراند را impastos برای به دست آوردن درک بهتری از چگونگی او ایجاد خود را منحصر به فرد رنگ فرمولاسیون – دقیق دستور العمل هنوز یک راز باقی مانده (impasto فرایند یا روش تخمگذار در رنگ انبوه به طوری که آن را خارج از غرفه را از یک سطح به ایجاد یک تصویر 3D)
  • طراحی سفارشی رنگ کالیبراسیون برای بهبود عکاسی و دیجیتالی از نقاشی. این سیستم نیز توان تنظیم به رنگ های خاص استفاده می شود در شب که بسیار خاص و تیره رنگ پالت
  • کمک به بهبود تجربه مشاهده از شب Watch – با توجه به تاثیر شرایط نوری و محیطی را در ادراک رنگ – با استفاده از AkzoNobel جدیدترین مجازی رنگ صفحه نمایش فن آوری

بازآفرینی رامبراند را impastos
درک چگونه رامبراند ایجاد شده خود را معروف impastos شامل به دست آوردن بینش بهتر به رابطه بین ویژگی های رئولوژیکی و عملی نرم افزار رنگ رفتار (ویژگی های رئولوژیکی مطالعه جریان ماده در درجه اول در حالت مایع بلکه به عنوان نرم جامدات). سه حالت مختلف رنگی impasto رنگ موجود در رامبراند کار انتخاب خواهد شد و بررسی از دیدگاه های مختلف.

طراحی سفارشی رنگ کالیبراسیون
رنگ کالیبراسیون تمرکز دوم پروژه که هدف آن غلبه بر یک مسئله مشترک با عکس های حرفه ای از سازمان دیده بان شب و دیگر قرن 17 هلند نقاشی. این تصاویر تمایل به نشان می دهد سازگار کننده از مناطق تیره در آثار هنری که فعاليتی کسانی که نقاشی بر روی عکس در موزه کاتالوگ و نشریات دیگر. قصد این است که به طراحی لباس سفارشی ساخته شده رنگ کالیبراسیون کارت برای عکاسی از قرن 17th, هلندی, نقاشی با هدف ایجاد یک بهبود قابل توجه.

بهبود تجربه مشاهده
این پروژه را ضربه بزنید به AkzoNobel تخصص در رنگ و بازتاب نور. رنگ در شب دیده بان سالخورده و بسیاری از جزئیات دشوار است برای پیدا کردن. برای کمک به افزایش تجربه در حال مشاهده این طرح است به تجزیه و تحلیل فراطیفی و spectroradiometer داده و با استفاده از فیزیک مبتنی بر شبیه سازی برای پیشنهاد تغییرات در روشنایی محلی که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به بهبود دید از نقاشی.

“این یک فرصت باور نکردنی برای ما به کمک ما رنگ تخصص به یک پروژه تاریخی” توضیح می دهد که AkzoNobel ارشد رنگ دانشمند اریک کیرشنر. “شب تماشای یک نقاشی نمادین نه تنها در هلندی فرهنگ اما در کل تاریخ هنر. به طوری که می گوید زیادی در مورد ما که مرجع در این صنعت است.”

در ماه جولای راه اندازی 2019 عملیات سازمان دیده بان شب است که با استفاده از یک سری از زمین شکستن ابزار و تکنیک های به انجام عمده تحقیقات و حفاظت از رامبراند را نقاشی معروف – است که روکشی در یک محفظه شیشه ای. یک پروژه اختصاص داده شده تیم محققان conservators و بازگردان از Rijksmuseum در حال کار در همکاری نزدیک با موزه ها و دانشگاه ها در هلند و خارج از کشور از جمله AkzoNobel رنگ متخصصان است.

شما می توانید به دنبال عملیات شب پخش زنده با مراجعه به rijksmuseum.nl/nightwatch

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید