آلاباما شهرستان حذف مؤتلفه مجسمه بدون اطلاع

Category: آرکانساس Comments: No comments

موبایل علا. — آلاباما شهرستان بندر حذف یک مجسمه از یک مؤتلفه افسر نیروی دریایی در اوایل روز شنبه پس از چند روز درگیری با پلیس از قتل جورج فلوید با شهردار گفت: این بنای تاریخی بود “بالقوه حواس پرتی” را با تمرکز بر روی این شهر در آینده.

برنز شباهت دریاسالار رافائل Semmes که ایستاده در وسط یک خیابان مرکز شهر در نزدیکی تلفن همراه اسکله برای 120 سال در حال تبدیل شدن به یک نقطه اشتعال برای اعتراض در سواحل خلیج فارس شهرستان. تخریب در طول یک تظاهرات این هفته و سپس توسط شهر آن حذف شد, یک شبه و بدون اعلان عمومی.

شهردار شنی Stimpson در یک رشته از پیام های ارسال شده در توییتر گفت که او دستور حذف. تصمیم به خراب کردن مجسمه نبود در مورد Semmes یا تاریخی خود را “و آن را به تلاش برای بازنویسی تاریخ” او نوشت.

“حرکت این مجسمه را نمی خواهد گذشته را تغییر دهید. آن است که در مورد از بین بردن حواس پرتی بالقوه بنابراین ما ممکن است تمرکز به وضوح در آینده شهر ما” Stimpson گفت.

این شهر نمی خواهد می گویند که در آن مجسمه گرفته شده بود و یا چه خواهد بود با آن انجام می شود و آن را نمی رد کردن این احتمال که این امر می تواند بازگشت به محل اصلی خود را.

دیگر مؤتلفه نمادهای پایین آمده اند در سراسر جنوب به عنوان تماس به خلاص شدن از شر شورشی بناهای شدت در طول تظاهرات بیش از فلوید مرگ است که در آن یک مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام قتل است.

شهر بیرمنگام حذف یک قوی ستون هرمی شکل سنگی پس از دیگری مجسمه سرنگون شد توسط معترضان. ویرجینیا فرماندار تصمیم به حذف یک مجسمه بزرگ از ژنرال رابرت E. Lee در Richmond, Va., پس از مقامات شهرستان گفت: آنها را حذف کنید دیگر مؤتلفه از بناهای تاریخی بنای تاریخی خیابان.

Semmes بود مؤتلفه تجارت, مهاجم غرق شدن اتحادیه-کشتی های متفقین در طول جنگ داخلی. با توجه به Encyclopedia of Alabama او زندانی خیانت اتهامات در شهر نیویورک قبل از بازگشت جنوبی پس از جنگ بود و بعد از آن ممنوع شده توسط مقامات آمریکایی از کار خود به عنوان یک انتخاب قاضی در تلفن همراه.

او اختصاص داده شده خود را بعد از سالها به نوشتن خاطرات خود و تبدیل به یک “علت از دست رفته” قهرمان به جنوبی ها که تاسف پایان کنفدراسیون. مجسمه اختصاص داده شده بود در سال 1900 سال قبل از آلاباما تصویب یک قانون اساسی که تاسیس سفید برتری در دولت اساسا محرومیت سیاه پوستان و سفید پوستان فقیر.

Semmes, یک شهر چند هزار نفر در نزدیکی تلفن همراه گنجانیده شده بود در سال 2010 و به نام به افتخار او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>