آلبانی همه گیر لایحه می تواند تغییر تجاری صنعت بیمه برای همیشه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

آلبانی در تلاش است به مداخله به نمایندگی از کسب و کارهای کوچک به زور شرکت های بیمه به پرداخت تا دچار ضرر و زیان با توجه به همه گیر shutdown.

مجلس رابرت کارول تا به معرفی یک لایحه به دنبال به نگه داشتن کل صنعت در قبال کسب و کار وقفه بیمه ادعا را رد کرده و به کسب و کار به دلیل چاپ خوب در قراردادهای بیمه.

کارول با هدف قرار دادن این بند که رد مسئولیت برای کسب و کار سنتی وقفه ناشی از یک ویروس—آنهایی که به طور معمول این سایت متعلق به e-coli در مواد غذایی—برای coronavirus.


“این است که در درون دولت را قدرت می گویند که ما عطف به ماسبق پیدا کردن این بند نامعقول و باطل شروع در روز یکی از شرایط اضطراری و در حال اجرا را از طریق زمانی که اورژانس است بیش از” کارول گفت. “ما می گویند آن را برای کسب و کار تحت 250 کارمند, حلال, کسب و کارهای کوچک است که اصلا قدرت چانه زنی.”

کارول لایحه اجازه می دهد تا برای بخش خدمات مالی و دولت های دیگر بیمه رگولاتور برای ایجاد یک backstop یک صندوق از بیمه تجاری صنعت مازاد سرمایه بیمه اتکایی به کسب و کارهای کوچک. کارول برآورد کل صنعت مازاد به عنوان بالا به عنوان $1 تریلیون.

“آنها می گویند اگر آنها از پرداخت هر قبض از هر ادعا در ایالت نیویورک است که آن را هزینه آنها 30 میلیارد دلار در ماه است و آنها در حال نشسته بر 1 تریلیون دلار در ذخایر,” او گفت:.

کارول گفت: Crain را در لایحه خود دارای 40 شرکت حامیان مالی در مجمع و 16 شرکت حامیان در سنا است. او گفت که او انتظار آن گرفته شود تا پس از قانونگذاران مقابله با عدالت اجتماعی قوانین مربوط به جریان Black Lives Matter تظاهرات.

اما کسانی که کار در صنعت بیمه و حکمیت بیمه اختلافات سوال هر دو قانونی بودن این لایحه و امکان درخواست صنعت بیمه به استفاده از پول آن را نگه می دارد در رزرو به صورت سنتی ادعا می کند برای ایجاد یک عطف به ماسبق صندوق.

مارک Dedman یک وکیل در بارتون دفتر و کسب و کار و بیمه, متخصص برآورد تجاری صنعت بیمه در زمان در 600 میلیارد دلار ادعا می کند در سال 2019. او معتقد است اگر همه صنعت ذخایر در کنار هم قرار گرفته—و این شامل کارگران جبران خسارت بیمه آتش سوزی, بیمه اموال و تلفات بیمه—پس از آن که برابر با 800 میلیارد به صنعت در مجموع 1.4 تریلیون دلار در تئوری برای پوشش همه گیر ضرر و زیان است.

“ما می توانیم 1.4 تریلیون دلار در تئوری و اعمال آن” او فرضهای. “اما آن را به حل مشکل و شما را ورشکسته اموال و تلفات صنعت است.”

Dedman گفت: برآورد کسب و کار قطع بیمه ضرر و زیان از همه شرکت های ایالات متحده بین $250 میلیارد و 350 $میلیارد دلار در هر ماه. او گفت: کارول لایحه در صورت تصویب در سراسر ایالات متحده پس از تبدیل شدن به قانون در نیویورک است که به اندازه کافی برای پوشش تنها چهار ماه از ادعای پرداخت در حالی که خروج از کل صنعت ورشکسته.

“من نمی گویم تلاش هستند مناسب نیست. چیزی است که باید انجام شود. اما ساده فرض که صنعت بیمه به پرداخت پول برای این دقیق نیست,” او توضیح داد.

دیگران را مورد سوال این لایحه را به قانون اساسی. ماده 1 بخش 10 از قانون اساسی دولت باید قوانین و لطمه به تعهد قرارداد.

“مشکل یکی عطف به ماسبق وادار یک بیمه نامه برای پوشش چه آن را پوشش نمی دهد” گفت: ارین کالینز معاون امور دولت در انجمن ملی متقابل شرکت های بیمه. “این است که مشکل ساز است که در آن تغییرات قرارداد عطف به ماسبق که خلاف قانون اساسی است.”

Dedman موافقت با این ارزیابی با استناد به خطرات عطف به ماسبق سیاست را در همه قراردادها.

اگر شما می توانید آن را برای یک سیاست بیمه معنا است که آنها می توانید آن را برای هر قرارداد ما را وارد کنید?” او تعجب. “این به طور بالقوه یک سابقه بسیار خطرناک برای ثبات بازار و پیمانکاری.”

کارول در دفاع از لایحه خود را و معتقد است که او دارای سابقه در کنار او.

“این کاملا قانون اساسی” کارول گفت. “این ایده که ما در حال رفتن به upend 500 سال از حقوق مالکیت دیوانه است.”

کارول ذکر شده چگونه قرارداد مسکن در 1950s و 1960s بودند باطل با توجه به تبعیض زبانی در اعمال علیه اقلیت. وی همچنین این واقعیت است که شرکت های بیمه مخفی بند به استثنای پوشش همه گیر و فاش نمی کند محرومیت برای کسانی که صاحبان امضا قرارداد خود را.

“شرکت های بیمه آنها را فریب او گفت:” استدلال actuaries وکلا و اپیدیولوژی متوجه شدم در اوایل 2000s که جهانی همه گیر در آینده خواهد خود را تمام مدل اقتصادی در معرض خطر و هشدار داد شرکت های بیمه جلوتر از زمان. “نیویورک عادلانه داور. ما نمی خواهد اجازه می دهد تا شرکت بزرگ را به استفاده از کسب و کارهای کوچک و مصرف کنندگان است.”

به عنوان برای این نگرانی است که صنعت بیمه نیست و باید سرمایه کافی برای پرداخت کردن کسب و کار وقفه ادعا کارول معتقد است که بسیاری از policyholders نمی خواهد بود قادر به ادعا می کنند از آنجا که کسب و کار خود نیست و قطع به عنوان برخی از رستوران ها نقل مکان کرد به آنلاین تحویل خدمات در حالی که کسب و کارهای دیگر قادر به کاهش آسیب به کسب و کار خود را مدل که پایین تر مقدار ادعا.

برخی از صاحبان کسب و کار کوچک احساس حمایت های ارائه شده توسط این لایحه دیر شده است. Susannah Koteen را هارلم ایتالیایی رستوران لیدو بود فقط یکی از بسیاری است که تا به حال به بسته درهای خود را در طول بیماری همه گیر. پس از مبارزه برای او PPP وام Koteen احساس رها به کمک برخی می تواند در آینده بیمه طرف.

“این شگفت انگیز خواهد بود,” او گفت:. “وجود دارد یک مشکل بزرگ است. ما نمی باید هر گونه درآمد در آینده. وجود دارد اجاره وجود دارد فروشندگان وجود دارد بیمه و هیچ کدام از آن از بین می رود هنگامی که شما بسته شده است.”

Koteen اذعان می کند او امضا خود را بیمه سیاست, با فرض این که همه گیر پوشش شامل خواهد بود.

“من شگفت زده شد. هنگامی که ما دستور داده شد به نزدیک من با بروکر من و او به من گفت که هیچ بیمه آن را پوشش می دهد,” او گفت:. “به نظر می رسد مانند آن را همیشه مورد فقط دقیقا زمانی که شما به آن نیاز دارید آنها را پوشش نمی آنچه شما نیاز دارید.”

دیگر صاحبان رستوران اعتراف را برای شما خواندن چاپ خوب بیشتر دقت کنید قبل از آنها امضا خود را بیمه و آن را به نظر نمی رسد قانونی از درجه اعتبار ساقط قرارداد.

“این یک سند ما پرداخت قبض, من نفرت به آن را در من اما من احتمالا باید تو توجه بیشتری گفت:” جیمز Mallios صاحب رستوران یونانی Calissa در ساوتهمپتون. “من یک فن از عطف به ماسبق عبور از قوانین است که باطل قرارداد که معتبر بودند هنگامی که شما آنها را امضا

یک راه حل جایگزین برای گرفتاری از صاحبان کسب و کار ممکن است یک برنامه فدرال ساختار در امتداد همان خطوط در خطر تروریسم قانون بیمه (TRIA) که به تصویب رسید در سال 2002 پس از 9/11 به صاحبان کسب و کار و بیمه صنعت حفاظت متقابل در صورت یک حمله تروریستی است.

TRIA یک تلاش مشترک توسط شرکت های بیمه به پرداخت پول اضافی به صندوق دولت. دولت فدرال یارانه آن نیز وجود دارد پول در دسترس برای کمک مالی به ضرر و زیان که در غیر این صورت در دسترس نمی باشد.

Dedman معتقد است یک بیماری همه گیر در معرض خطر بیمه عمل خواهد بود یک راه حل عادلانه به ضرر و زیان کسب و کارهای کوچک رنج می برد در طول Covid-19.

“PRIA کاملا” Dedman گفت. “این یک نمونه خوب برای نگاه است.”

نماینده کارولین Maloney تا به معرفی یک لایحه به کنگره که backstop بیمه پوشش همه گیر حوادث با این وعده که دولت را پوشش بخشی از ضرر و زیان خود را به 750 میلیارد دلار در سال است.

تفاوت بین Maloney فدرال بیل و کارول دولت لایحه یکی به دنبال محافظت از کسب و کار از آینده بیماری های همه گیر در حالی که دیگر به دنبال پرداخت برای Covid-19 ضرر و زیان است.

“این کار دولت در حفاظت از کسب و کارهای کوچک است که توسط برخی برآوردها کارمند 60 درصد از کارکنان دولت” کارول گفت.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>