‘همه چشم’ در نیویورک: بازگشایی آزمون شهر پاره بحران

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهری که هرگز نمی خوابد تا به حال حکومت نظامی برای بسیاری از هفته گذشته است. معروف فروشگاه سوار شد تا پس از چند روز ناآرامی. چراغ ها را در برادوی تئاتر و مترو و دیگر اجرا می شود یک شبه.

اما پس از سه ماه تلخ, New York شهرستان خواهد شد سعی کنید به نوبه خود یک صفحه زمانی که شروع بازگشایی دوشنبه پس از اخذ رسید برای اولین بار توسط coronavirus سپس ابراز خشم بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس.

با این ویروس در چک — حداقل در حال حاضر — نیویورک کاهش محدودیت های که تعطیل مدارس کسب و کار و خیلی از زندگی شهری در مه.

ساخت و ساز, ساخت, عمده فروشان و قبلا “غیر ضروری” خرده فروشان می توانند رزومه کار با محدودیت. خرده فروشان می تواند بازگشایی برای تحویل و وانت هر چند مشتریان نمی تواند در عین حال مرور داخل.

این یک نقطه عطف به عنوان شهر تلاش می کند به عقب بر گردیم به کسب و کار پس از تبدیل شدن به کانون ایالات متحده شیوع کروناویروس مبتلا موجی که به کشته شدن بیش از 500 نفر در روز در اوایل آن به اواسط ماه آوریل به اوج. به طور کلی بیش از 21,000 مردم سراسر شهر بود فوت کرده اند از تایید و یا احتمالی COVID-19.

در مواجهه با مشکلات است که طیف وسیعی از اجتماعی ایجاد فاصله در مترو برای بازگرداندن اعتماد عمومی به پلیس می تواند شهر را دوباره? می نیویورکی?

ادوین آرک فکر می کند. یک آشپز در یک رستوران منهتن او heartened برای دیدن مشتریان بیشتر از انتظار می رود که این بازگشایی در این هفته برای بایگانی اطلاعات و تحویل.

“به عنوان یک شهرستان ما در حال آماده به پشت, شروع, رفتن, زندگی, زندگی — با این واقعیت جدید هر چند” از ماسک و 6 فوت (2 متر) و جدایی و گفت: آرک, 31. “این طبیعی است.”

سام جزایر شگفتی چگونه طبیعی است که خواهد بود.

“من نمی دانم اگر آن را تا کنون به مانند آن بود” گفت: جزایر, 22 که مرتبط با سلامت ،

پس از ماه نسبی انزوا “این رفتن به یک تنظیم که در اطراف بسیاری از مردم گفت:” بومی نیویورکر که هرگز در فکر او می خواهم که برای رسیدن به جمعیت.

این شهر در حال حاضر reawakened تا حدودی به عنوان آب و هوای گرم جلب مردم در خارج از منزل بیشتر رستوران ها ارائه شده carryout خدمات و اخیرا به عنوان هزاران نفر از مردم در راهپیمایی در اعتراض برانگیخت توسط پلیس مینیاپولیس قتل جورج فلوید.

مترو ridership تیک تاک به بالا و پس از غوطه وری از 5.4 میلیون سواری در هر روز هفته در ماه فوریه به کمتر از 450.000 در آوریل حمل و نقل متروپولیتن می گوید.

مسافران را پیدا خواهد کرد مترو برنامه به طور معمول در روز دوشنبه به نشانه نشان میدهد مردم چگونه دور از هم ایستاده — و یا سعی کنید به بر روی سیستم عامل. از ساعت 1 صبح تا 5 صبح خاموش شدن ناگهانی آغاز شد که در اوایل ماه مه ادامه خواهد داد تا قطار تمیز می شود.

اما به عنوان شهر تلاش می کند برای بهبود اقتصادی خواهد شد این ویروس strike back?

“این رفتن به یک آزمون بزرگ, گفت:” دکتر بروس Polsky, یک شهر ساکن است که رئیس پزشکی در دانشگاه نیویورک Winthrop بیمارستان در حومه مینیولا.

ماه اجتماعی فاصله ماسک-پوشیدن, شستن دست ها-شوک و ترس ساخته شده اند نیویورکی بهتر آماده نگه داشتن coronavirus تحت کنترل کارشناسان بهداشت گفت.

در عین حال دکتر ایان Lipkin یک دانشگاه کلمبیا اپیدمیولوژی که COVID-19 خود را در ماه مارس است نگران virus ممکن است گسترش در تظاهرات پس فلوید را مارس 25 مرگ است.

ویروس’ تلفات در زندگی, ناامیدی و خستگی — وزن او: “این بسیار دشوار است برای دیدن چگونه ما را بهبود می یابند.”

برخی از خرده فروشان در ضمن سوار کردن فروشگاه های پس از تظاهرات خدشه دار شد چند شب از سر و صدا-و-گرفتن دزدی در منهتن و برخی مناطق دیگر در هفته گذشته.

Saks Fifth Avenue girded خود ویندوز با تخته سه لا زنجیره ای پیوند حصار و خاردار. میسی می گوید آن را “با توجه به چیزهایی که روز به روز” در مورد زمانی که شروع به منظقه خدمات در آن یاد گل سرسبد فروشگاه که شکسته شد به یک هفته پیش است.

8 صبح تا 5 بعد از ظهر حکومت نظامی برداشته شد روز شنبه و یک روز زودتر از ابتدا برنامه ریزی شده است.

پس از همه از دست دادن و قربانی روز دوشنبه را نقطه عطف می آید که توجه عمومی متمرکز شده است در این تظاهرات خواسته برای پلیس اصلاحات و خشم بیش افسران رفتار به سوی تظاهر کنندگان.

شهردار بیل د Blasio, یک دموکرات عهد یکشنبه به سرعت نظم و انضباط برای مشکل افسران و تغییر برخی از پول از پلیس به خدمات اجتماعی. اما او همچنین تاکید کرد روز دوشنبه بازگشایی به عنوان “یک لحظه است که هر نیویورکر باید جشن می گیرند.”

شهری سیاست متخصص Jonathan بولز سوال که آیا شهر شده است به اندازه کافی روشن در مورد چه امن و چه به انتظار.

“همه چشم خواهد شد در نیویورک این زن و شوهر بعد از ماه” گفت: Bowles, مدیر اجرایی مرکز شهری آینده است. “این شهر در حال حاضر به ثابت کند که آن را واقعا نمی داند چه آن را انجام می دهند که آن را هنوز هم می تواند متراکم شهر مانند نیویورک و در عین حال این را بفهمند.”

البته شهر نیویورک است تا به حال به اثبات خود را قبل و بعد از آن کاهش جمعیت و بحران مالی در سال 1970 پس از آن 1980s-’90s جرم و جنایت به اوج خود پس از 9/11.

“شما نمی توانید ما را پایین می گوید:” کارلو Scissura رئیس جمهور از نیویورک, ساختمان, کنگره, ساخت و ساز-گروه صنعت. “ما ممکن است کمی, اما ما به حق بازگشت.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>