تغییر سیستم درجه بندی اعلام شده برای دانش آموزان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهر نیویورک در مدارس اجرا خواهد شد جدید سیستم درجه بندی برای باقی مانده از coronavirus-مختل مدرسه سال, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد.

دانش آموزان مدرسه ابتدایی خواهد بود مدرج “ملاقات با استانداردهای” و یا “نیاز به بهبود” در حالی که دانش آموزان دبیرستانی را تصویب شکست درجه بندی گزینه د Blasio گفت.

تصدیق کرد که برخی از دانش آموزان ساخته شده اند نسبتا صاف انتقال به آموزش آنلاین از مدارس بودند توقیف ماه گذشته در حالی که دیگران باید تلاش شهردار گفت: دانش آموزانی که نیاز به کمک برای گرفتن داده خواهد شد و حمایت علمی از طریق تابستان و پاییز.


“ما می دانیم که بعضی از بچه ها با داشتن یک زمان سخت تر به خاطر این بحران عاطفی و تحصیلی” د Blasio گفت. “خط پایین در اینجا است: هر دانشجو در حال رفتن به قادر به کمک آنها نیاز دارند.”

دانش آموزان در نمرات K-5 خواهد بود مدرج “استانداردهای” یا “نیاز به بهبود او گفت:” در حالی که مدرسه دانش آموزان خواهد بود مدرج “مطابق با استانداردهای” “نیاز به بهبود” یا “البته در حال پیشرفت است.”

مدارس را با استفاده از سنتی نامه نمرات, اما یک دانش آموز که به دریافت نمره قبولی در یک کلاس می تواند یک “عبور” درجه است که نمی گذارد او درجه-دمای نقطه de Blasio گفت. دانش آموزان دبیرستانی که نه تسلط ترم خواهد شد “البته در حال پیشرفت” درجه.

این شهر ساختمان مدرسه بسته شده اند پس مارس 16. د Blasio اعلام مارس 11 که مدارس باقی خواهد ماند توقیف از طریق بقیه سال تحصیلی اما رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: آیا تصمیم به بازگشایی مدارس بود تا به او. کومو است نشان داد که او می خواهد مدارس در این شهرستان برای بازگشایی قبل از پایان سال تحصیلی در اواخر ماه ژوئن.

د Blasio در ابتدا مقاومت بسته شدن ساختمان مدرسه و حرکت آموزش آنلاین در بخشی از آنجا که بسیاری از سیستم 1.1 میلیون دانش آموز فاقد دسترسی به اینترنت است. او گفت: 247,000 iPads ها خواهد بود در دست دانش آموزان که درخواست آنها توسط پنج شنبه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>