AMA برجسته سلامت روان منابع برای پزشکان در طول COVID-19

Category: وب وایر Comments: No comments

انجمن پزشکی آمریکا (AMA) امروز اعلام کرد منابع در دسترس برای کمک به پزشکان در مقابله با افزایش سطح تنش و اضطراب در طول COVID-19 بیماری همه گیر. به سرپرستی منابع ساخت در این AMA تلاش های مداوم برای اطمینان از پزشکان و دیگر مقدم متخصصان مراقبت های بهداشتی دسترسی به آخرین اخبار و اطلاعات در یک سرعت در حال تغییر محیط زیست از جمله ابزارهای مدیریت خود سلامت روان و رفاه به عنوان آنها همچنان به مراقبت از بیماران.

“فقط به عنوان شرکت های هواپیمایی به یاد مسافران برای قرار دادن بر روی خود ماسک اکسیژن قبل از کمک به دیگران در شرایط اضطراری بنابراین باید بیش از حد پزشکان به حضور خود سلامت روان و رفاه در حالی که مراقبت از بیماران خود را. این یادآوری است مهم تر از همیشه به عنوان تلفات عاطفی از COVID-19 همه گیر به اندازه کافی مهم است برای پایمال کردن حتی چاشنی ترین پزشکان و کارکنان مراقبت های بهداشتی” گفت: AMA جمهور پاتریس A. Harris, M. D., M. A. “جدید ما سلامت روان منابع ارائه توصیه ها و استراتژی است که پزشکان می توانند با استقرار برای کمک به کاهش فشار بسیار زیاد آنها مواجه است. به نوبه خود این را قادر خواهد ساخت تا آنها را به ارائه بهترین مراقبت ممکن است به بیماران خود از جمله کسانی که تحت تاثیر COVID-19.”

خلاصه ای از منابع در دسترس برای پزشکان شامل:

  • جدید سلامت روان منابع صفحه به توصیه های خاص در مورد چگونه پزشکان می تواند مراقبت از خود کارکنان و بیماران خود را.
  • AMA ارائه در دسترس برای ایالات متحده تمام متخصصان مراقبت های بهداشتی برای اشتراک به فضای فوقانی – یک تمرکز حواس و مراقبه هدایت برنامه – که به پرسنل که در کار بهداشت عمومی تنظیمات دسترسی آزاد به فضای فوقانی به علاوه از طریق 2020.
  • جدید مراقبت از ما مراقبان در طول COVID-19 راهنمای برای سلامت سیستم رهبری را در نظر بگیرید در حمایت از پزشکان و تیم مراقبت در طول COVID-19. راهنمای فراهم می کند نمونه های عملی و استراتژی برای تشویق رفاه و بهبود پزشک رضایت. راهنمای شامل استراتژی های با ارزش که حجم کار آدرس توزیع مجدد نهادی سیاست های, وعده های غذایی, مراقبت از کودکان, توجه عاطفی و روانی خوبی بودن و ارتباط با دیگران است.

در پاسخ به جهانی COVID-19 گیر آما پشتیبانی از پزشکان در مراقبت از بیماران با ارائه به موقع دفاع به سیاستگذاران و با ارائه شواهد و مبتنی بر ابزار و منابع و اطلاعات است. این تلاش ها عبارتند از:

  • انتشار یک AMA COVID-19 آنلاین مرکز منابع برای پزشکان و یک COVID-19 پرسش و پاسخ برای کمک به پزشکان آماده سازی خود را به شیوه های آدرس بیمار نگرانی و ارائه پاسخ به پزشکان سوالات بالا.
  • ارائه مروری جامع از coronavirus توسط JAMA Network™ – از جمله اپیدمیولوژی عفونت کنترل و پیشگیری از توصیه های در دسترس به صورت رایگان در آن JN وب سایت آموزش.
  • بسیج یک افزایش چشمگیر در این کشور را پزشکی از راه دور ظرفیت از طریق آن حمایت و انتشار راهنمای سریع برای پزشکی از راه دور در عمل یک منبع جدید برای کمک به پزشکان و پیاده سازی کنترل از راه دور مراقبت.
  • دفاع به سیاستگذاران در مورد فوری اداری و قانونی نیاز به اطمینان حاصل شود که بیمارستان و نظام سلامت و پزشکان و پرستاران عملی و به طور مستقیم پشتیبانی برای آمادگی و پاسخ.

در مورد انجمن پزشکی آمریکا

انجمن پزشکی آمریکا است که پزشکان قدرتمند متحد در مراقبت از بیمار است. به عنوان تنها انجمن پزشکی که برگزار 190+ دولت و تخصص پزشکی در جوامع و بحرانی دیگر ذینفعان آما نشان دهنده پزشکان با یک صدای واحد به تمام بازیکنان کلیدی در مراقبت های بهداشتی. آما اهرم قدرت خود را با از بین بردن موانع است که تداخل با مراقبت از بیمار منجر به اتهام به جلوگیری از بیماری های مزمن و مقابله با بهداشت عمومی بحران و رانندگی در آینده پزشکی برای مقابله با بزرگترین چالش ها در مراقبت های بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>