آمازون را تایید اولین Covid-19 مورد در کوئینز انبار

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

آمازون نشان داد کارمند, کار در یکی از ملکه های حمل و نقل امکانات است قرارداد Covid-19 اولین عفونت گزارش شده در ایالات متحده خود را تحویل شبکه تبدیل شده است که تاسیسات از ملزومات برای مصرف کنندگان توان در خانه.

آمازون به طور موقت بسته انبار است که در نزدیکی فرودگاه لاگاردیا—ارسال کارگران با پرداخت کامل—پس از آن می تواند تمیز و مقادیر. این مورد تایید شده بود در آمازون “تحویل ایستگاه” بسیار کوچکتر از یک به اصطلاح تحقق مرکز که در آن هزاران نفر از کارکنان کار با ربات را بسته و کشتی سفارشات. آمازون فاش نمی کند چگونه بسیاری از مردم کار در کوئینز تسهیلات.

ایالات متحده غول شبکه تحویل شده است غرق بی امان تقاضا از خریداران به دنبال انبار کردن لوازم و غذای دولتی, مشاوره برای جلوگیری از فروشگاه ها و اجتماعات. دوشنبه, اعلام آن خواهد بود استخدام 100,000 کارگران و به طور موقت افزایش پرداخت 2 $در هر ساعت به نگه دارید تا. آن است که پذیرش محموله به آن انبارها از کالاهای اساسی از جمله مواد غذایی, تجهیزات پزشکی و مواد غذایی حیوان خانگی مستقل از تجار فروش اقلام در آن وب سایت است.


“ما در حال حمایت از فردی که در حال حاضر در قرنطینه” آمازون سخنگوی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. از اوایل روز پس از شیوع ویروس در حال شناسایی آمازون “اجرا اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از کارکنان از جمله افزایش تمیز کردن در همه امکانات حفظ فاصله اجتماعی و با اضافه کردن فاصله بین رانندگان و مشتریان هنگام تحویل.”

خرده فروش آنلاین در تلاش است تا تعادل جلسه تقاضای مصرف کننده در حالی که نگه داشتن کارگران امن یک کار دشوار است که مطابق با اصول بهداشتی محصولات سخت برای پیدا کردن. برخی از آمازون تحویل رانندگان مشغول به کار در کالیفرنیا ساحل مرکزی گفت: آنها هر داده یک ضد عفونی کننده پاک برای تمیز کردن بزرگ وانت در آغاز خود را تغییر سهشنبه, آنها را مجبور به اولویت بندی که در آن به بهترین استفاده از ریز پاک کردن در یک وسیله نقلیه.

چالش آمازون چهره در نگه داشتن خود را در خط مقدم کارگران سالم و مایل به کار در حال حاضر تبدیل به آشکار است. پس از یک تعداد انگشت شماری از Covid-19 موارد گزارش شده در حداقل سه انبارهای آمازون در اروپا و اتحادیه ها وجود دارد این هفته به نام برای شرکت برای کاهش تغییرات و امکانات برای تمیز کردن. در آمازون اصلی مرکز لجستیک در ایتالیا که در آن دو کارگر بودند مبتلا به این بیماری غيبت آمار 30% در هفته های اخیر مردم آشنا با این موضوع گفت: خبری بلومبرگ.

آمازون راه اندازی $25 میلیون صندوق امداد برای پرداخت به کارگران تا دو هفته اگر آنها بیمار با این ویروس و یا دست کار می کنند با توجه به قرنطينه.

خبر مورد تایید شده در کوئینز قبلا گزارش شده بود توسط اقیانوس اطلس.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>