معلوم می شود که برخی از ترس که آمازون ورود در شهرستان لانگ آیلند خواهد با فشار بالا قیمت خانه در محله توجیه شده بودند و به عقیده کارشناسان و داده ها در محکوم معامله اثر در بازار است.

از این دوره در نوامبر 2018 زمانی که آمازون اعلام کرد که ساخت یک دوم ستاد در کوئینز اسکله محله برای روز ولنتاین دو ماه بعد از زمانی که فن آوری های غول پیکر به طور ناگهانی لغو کردن فیلمهای معامله پس از ضربه با سراسیمگی از انتقاد و مخالفت محله ثبت موجی از خریداران.

پاتریک W. Smith مسکونی فروش کارگزار با کورکوران که تمرکز بر LIC معاملات محاسبه می شود که 336 آپارتمانهای فروخته شد در این محله در سال 2019 یک چشم انداز مثبت بیش از 15 درصد از سال قبل و بیش از 35% در سال 2017. حدود 45 درصد از کسانی که آپارتمانهای رفت و به قرارداد در طول دو ماه پنجره زمانی که آمازون به نظر می رسد به کاشت آن پرچم در شهرستان لانگ آیلند.

“آمازون اثر واقعی بود” اسمیت گفت. “آن را به حال تأثیر عمده ای بر بازار در شرایط ایجاد موجی از معامله فعالیت و فشار رو به بالا در قیمت ها.”


در سال 2018 و تا سال 2017 حدود 22 درصد از هر سال مربوطه از معامله و فعالیت های رفت و به قرارداد در همان پنجره زمان—نشان می دهد که فعالیت خرید و فروش تقریبا دو برابر در محله طول آمازون مختصر ورود در اواخر 2018 و اوایل 2019.

اسمیت گزارش همچنین نشان داد که افزایش قیمت به عنوان یک نتیجه از شکوفایی در فعالیت با متوسط قیمت خرید و فروش افزایش 14 درصد از سال 2018 به $993,401 در سال 2019 و متوسط قیمت در هر فوت مربع در حال رشد 9 درصد در طول همان دوره به $1,304—ساخت محله یکی از گران ترین در خارج از منهتن.

اسمیت اذعان کرد که برخی از این افزایش به دلیل تازه ساخته شده پروژه های مسکونی و گران واحد هدف قرار دادن بازار اما گفت که او معتقد است که آمازون تقویت آن است.

“ما تا به حال علاقه داشتن به تحولات جدید باز کردن و فروش برای اولین بار است که تحت فشار قرار دادند تا بازار اما اگر آمازون وارد نشده بود که در هر فوت مربع رشد قیمت ممکن است 6% به جای 9%” اسمیت برآورد شده است.

آمازون تصمیم به راه رفتن به دور دوم ستاد در شهرستان لانگ آیلند نمی مخزن LIC مسکونی در بازار است که تا به حال افزایش یافت و پس از ورود خود را.

به جای کارگزاران آن می گویند افزایش آن در ادامه مسیر رو به بالا آوردن محله گسترده توجه از خریداران و عموم مردم.

“مردم در کشورهای امریکا به طور ناگهانی می دانست که در آن شهرستان لانگ آیلند شد بنابراین اگر شما در شهر نیویورک خریدار بود که لزوما توجه قطعا آن را قرار داده و آن را بر روی نقشه خود را گفت:” اریک Benaim, مدیر عامل شرکت و رئیس جمهور از شهرستان لانگ آیلند متمرکز مسکونی کارگزاری فضاهای مدرن. “مردم فکر میکنند که اگر LIC خوب بود به اندازه کافی برای آمازون, شاید آن را به ارزش یک نگاه, بنابراین فقط آنها را انتخاب محله شده است یک افزایش بزرگ به فعالیت و قیمت ها در اینجا.”
 


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de