آمازون, Facebook استخدام به صورت محلی به عنوان راه اندازی مبارزه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

در حالی که بسیاری از شهرستان نوپا تلاش کرده اند در این بیماری همه گیر اقتصاد, تکنولوژی, غول نگه داشته اند تا خود را در سرعت سریع از محلی استخدام.

Amazon, Google, Facebook و مایکروسافت باید هر اضافه شده حداقل 100 نیویورک کارکنان بین 1 آوریل و ژوئن 1, با توجه به تجزیه و تحلیل توسط همکاران فن آوری, استخدام شرکت.

شرکت تجزیه و تحلیل که متکی در ارتباط با موارد یافت که مجموع tech شغل در این شهرستان افزایش یافته و در حدود 1 درصد در این شهرستان بیش از دو ماه گذشته با وجود ثبت شهرستان مدعیان بیکاری.

“من انتظار نیست برای پیدا کردن که گفت:” جان بارت یک شریک در در. “که تا حد زیادی رانده شده توسط آمازون, گوگل و Facebook.”


Glassdoor در بر داشت listings در صنعت فن آوری صعود 47 درصد در ماه مه نسبت به ماه مشابه در سال گذشته با وجود جدید لیست کار انداختن 21 درصد به طور کلی.

“برخی از شرکت ها واقعا تسهیل چگونه مردم زندگی می کنند امروز مانند e-commerce نرم افزار برای کار از راه دور و سرگرمی های دیجیتال” گفت: Sacha Zarba معاون رئیس با CBRE که با این نسخهها کار های فن آوری شرکت. “هنگامی که ما شروع به بیرون آمدن از این است که هر چند نیاز به این خدمات با بس.”

شرکت های فن آوری به نمایندگی از 25 درصد از تمام منهتن اجاره دفتر در سال گذشته اولین بار در این صنعت رشد خدمات مالی.

اما حتی به عنوان شرکت های بزرگتر حفظ استخدام کوچکتر آمدن تلاش کرده اند به خصوص کسانی که متمرکز در مهمان نوازی, سرگرمی و دیگر صنایع تعطیل با این بیماری همه گیر.

“بخش قابل ملاحظه ای از این شهر شرکت های فن آوری در حال تجربه کاهش چشمگیر در فروش و مجبور به تاخیر در راه اندازی محصول و انصراف از جمع آوری کمک های مردمی دور” با توجه به گزارش های مرکز شهری آینده است. “به عنوان یک نتیجه بسیاری از آنها تخمگذار کردن یا furloughing کارکنان. و کارشناسان بر این باورند که نه تعداد ناچیز از تکنولوژی های نوپا می تواند اجرا از پول نقد و تعطیل کردن عملیات.”

اخراج سخت تر برای پیگیری از طریق لینک داده بارت گفت. کارمندان سابق کندتر به روز رسانی خود اشتغال آنلاین هنگامی که از دست دادن شغل از زمانی که شروع یک.

حداقل 64 شهرستان tech شرکت گذاشته بیش از 4500 کارکنان با توجه به اخراج.اطلاعات شما, ردیابی در سایت راه اندازی شد در طول Covid-19 بحران است. آمدن تکنولوژی گذاشته اند بیش از 60 ، 000 مردم در سراسر کشور پس از شروع بحران توسط سایت شمارش.

یک تجزیه و تحلیل منتشر شده در ماه گذشته توسط اتحادیه مربع سرمایه گذاری در این شهر بزرگترین شرکت سرمایه گذاری در نقاشی “یک تصویر تاریک برای هر کسی که به دنبال برای راه اندازی یک کار در لحظه” با توجه به شبکه مدیر برنامه مت Cynamon. اتحادیه مربع 83 نمونه کارها شرکت ها کاهش می یابد لیست کار 60% بین آوریل و اواسط ماه مه.

بارت وجود دارد گفت: از دیگر کارهای شهرستان تکنولوژی شرکت هایی که اضافه شده کارکنان از زمان شروع این بیماری همه گیر. آنها شامل داروخانه آنلاین کپسول نرم افزار پلت فرم Unqork و موبایل بازاریاب توجه است.

“شرکت وجود دارد که به خوبی تامین مالی از طریق سرمایه گذاری” برت گفت. “اکثر به اندازه کافی خوش شانس برای جمع آوری این پول قبل از coronavirus ضربه به طوری که آنها تا به حال پول را به کار می کنند.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>