آمازون آتش سوزی کارگر است که سازماندهی اعتصاب بیش از coronavirus پاسخ

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

آمازون دارای اخراج کارگر در آن جزیره استاتن انبار که سازماندهی یک اعتصاب در روز دوشنبه به تقاضا بیشتر حمایت از این شرکت در میان شیوع کروناویروس.

کریس Smalls, 31, مدیریت دستیار در این مرکز گفت: پست او کنسرو شده در یک تلفن زیر تماس بگیرید بعد از ظهر دوشنبه اعتصاب.

“آنها خیلی زیاد انتقام در برابر من برای صحبت کردن گفت:” Smalls. “من نمی دانم آنها چگونه در شب خواب.”

او و ده ها تن از کارکنان دیگر در بلومفیلد انبار پیاده کردن کار برای تقاضا آمازون به طور موقت و پاک کردن تسهیلات پس از یک کارگر آزمایش مثبت برای COVID-19 وجود دارد هفته گذشته است.

آنها همچنین خواسته e-commerce به پرداخت ارائه زمان برای مردمی که احساس بیمار یا خود نیاز به قرنطینه.

یک سخنگوی آمازون تایید Smalls داده شد بوت ادعا آن بود چرا که او تا به حال نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل و حاضر به قرنطینه باقی می ماند, به عنوان, آموزش های این شرکت پس از او آمد در تماس با یک کارمند که تست مثبت برای ویروس.

“با وجود این که آموزش به ماندن در خانه با پرداخت او در آمد, در سایت, امروز, مارس 30 بیشتر قرار دادن این تیم در خطر است. این غیر قابل قبول است و ما باید خاتمه داده شود با اشتغال خود را به عنوان یک نتیجه از این چند مسائل ایمنی” کریستن کیش در بیانیه ای گفت.

این شرکت همچنین اختلاف تعداد افراد شرکت کننده در این اعتصاب گفت: تنها 15 5,000 همکاران در سایت قرار گرفت.

آمازون به نام کارگران اتهامات “بی اساس” گفت: آن را گرفته بود “اقدامات شدید” برای حفاظت از کارکنان از جمله “سه برابر کردن” تمیز کردن, به دست آوردن ایمنی دنده با داشتن کارکنان امن نگه دارید فاصله از یکدیگر و سازماندهی متوسط چک برای هر کسی که ورود به مرکز.

“مثل همه کسب و کار دست و پنجه نرم کردن با ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس ما در حال کار سخت برای حفظ کارکنان امن در حالی که در خدمت جوامع و آسیب پذیرترین” بیانیه ای گفت:. “”حقیقت این است که اکثریت قریب به اتفاق کارکنان همچنان به نشان می دهد و انجام این کار قهرمانانه ارائه برای مشتریان در هر روز است.”

تماس با شلیک “شرم آور” نیویورک دادستان کل Letitia جیمز گفت دفتر او بود با توجه به تمام گزینه های قانونی و به نام روز ملی روابط کار هیئت مدیره به منظور بررسی این حادثه است.

“در نیویورک حق سازماندهی مدون است و به قانون و هر گونه اقدام تلافی جویانه توسط مدیریت مربوط به آن ممنوع است” James در بیانیه ای گفت.

“در زمانی که بسیاری از نیویورکی ها در حال مبارزه هستند و عمیقا نگران ایمنی خود را از این اقدام نیز غیر اخلاقی و غیر انسانی است.”

Smalls, یک پدر و سه, که گفت که او می خواهم مشغول به کار در آمازون پنج سال دست تکان داد خاموش اظهار داشت: دلیل خود را برای ختم — ادعای او اجازه داده شد به کار برای روز بعد از این شرکت می دانستم که او می شده است در تماس با کارگر که تست مثبت است.

“من قرار دادن کارکنان در خطر است ؟ نه شما بچه ها بود که” او گفت:.

“آنها این کار را برای مردم در یک بیماری همه گیر” Smalls اضافه شده است. “چه هستم من قرار است انجام دهید در حال حاضر؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>