آمازون به نمایش یانکی ها در حرکت اول به عنوان کانال مالک

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

آمازون خواهد جریان 21 نیویورک یانکیز بازی در این فصل به مشترکین نخست ساخت آن برای اولین بار حرکت می کند به عنوان بخشی مالک در این تیم کابل شبکه.

اولین بازی یانکی ها به جریان در آمازون خواهد بود آوریل 17. بازی های آینده خواهد شد از ویژگی های مشخصات بالا بازی-یو پی اس از جمله سه برابر Boston Red Sox و دو برابر هوستون آستروس.

اما آمازون پخش خواهد شد محدود در دسترس و منحصر به فرد نیست. این بازی تنها در دسترس خواهد بود به آمازون مشترکین در منطقه که در آن بسیاری از طرفداران یانکی ها زندگی می کنند: نیویورک, کانکتیکات, غرب پنسیلوانیا و قطعات نیوجرسی. و آنها را پخش می در محلی کانال WPIX و دیگر پخش تلویزیون.


در یک مصاحبه ماری _tenor آمازون, معاون رئیس جمهور, جهانی, ویدیو های ورزشی گفت: یانکی ها بازی خواهد بود این شرکت اولین تاخت و تاز کردن به ورزش های محلی در جریان است.

“ما می خواهیم را به ارزش به نخست اعضاء و به منظور ارتقاء عضویت خود را و این که هدف اصلی ما در اینجا” _tenor گفت.

بر خلاف آمازون پخش برنامه های پنج شنبه شب NFL بازی یانکی ها جریان را شامل نمی شود یک تجارت برگه اجازه دهید به طرفداران خرید این تیم دنده در آمازون سایت تجارت الکترونیک است. _tenor وجود دارد گفت: هیچ برنامه ای به منظور تسهیل در شرط بندی های ورزشی در طول یانکی ها پخش می شود.

در ماه اوت یانکی ها پیوست نیروهای با Sinclair Broadcast Group, Inc. و آمازون برای خرید این تیم کابل شبکه در یک معامله به ارزش $3.47 میلیارد دلار است. این گروه که شامل RedBird سرمایه شرکای استون تاکتیکی فرصت های کسب و کار و Mubadala سرمایه خرید سهام 80 درصد از والت دیزنی Co.

مستقر در سیاتل آمازون شده است و در تلاش برای تکمیل آن جریان خدمات با رویدادهای ورزشی زنده برای چند سال گذشته. علاوه بر آن در مقابله با NFL به جریان پنج شنبه شب بازی های فوتبال در سال 2018 از آن ساخته شده یک قرارداد مشابه برای لیگ برتر مسابقات فوتبال در انگلستان


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>