یک سال گذشت از آمازون انصراف خود را برنامه ریزی برای یک شهر لانگ آیلند ستاد. مسائلی که افتضاح—ما چگونه مقامات منتخب باید در رقابت با سرمایه داری در عصر جدید طلاکاری شده—در عنوان مربوط به همیشه است. در آستانه این ناخوشایند سالگرد آن را به ارزش یک نگاه در این درس در این قسمت ارائه می دهد.

زمانی که آمازون برای اولین بار اعلام کرد قصد خود را برای گسترش در شهرستان لانگ آیلند اکثریت قریب به اتفاق نیروهای جدید را تشویق می کردند. پیش بینی 25,000 شغل پرداخت دستمزد به طور متوسط از $150,000 40 درصد نیاز نیست, کالج, همراه با حدود 27 میلیارد دلار در درآمد مالیاتی بیش از دو دهه آینده شد خوش آمدید تحولات است.


سپس فعالان محلی به خیابان ها ریختند. آنها اعتراض تصمیم به کمک مالی یکی از ثروتمندترین شرکت 3 میلیارد دلار در امتیازات مالیاتی را محکوم آمازون درنده شیوه های کسب و کار و اعتراض به معامله پنهانی مذاکرات است. رهبران کارگری سعی کردم به زور unionization به عنوان یک شرط توافق است.

ضربه نهایی رسید که دولت سنا نام تعیین حریف از معامله به مبهم مقامات دولتی که تصویب شد و حیاتی برای موفقیت آن است. پس از آن آمازون انصراف مصرف آن هزاران شغل و میلیاردها دلار درآمد مالیاتی با آن است.

برای امریکا دموکراسی سرمایه داری به کار دولت و بدنه سیاسی باید در خدمت سرمایه داری به عنوان وجدان اما نه آن جلاد. در اینجا برخی از افکار در مورد چگونه به انجام کارهای متفاوت در کنار هم.

ارائه امتیازات مالیاتی برای یک شرکت به عنوان بزرگ و غنی به عنوان آمازون یک اشتباه بود. آن smacked شرکت رفاه در زمانی که نابرابری درآمد بالا از ذهن است. به 3 میلیارد دلار رقم آن دوخته معامله شد تا حد زیادی بلاعوض به دلیل امتیازات مالیاتی نوین به مراتب پشت سر عوامل دیگر هنگامی که شرکت تصمیم می گیرید که در آن به گسترش—استعداد محلی نیروی کار بالاتر از همه. ساختمان زیرساخت است که منافع شرکت و همچنین جامعه راه دقیق تر به ارائه مشوق.

خشم بیش از مشوق های مجاز معترضان به ارسال بسته بندی یکی از قدرتمند ترین شرکت ها در جهان است. آن چشمگیر بود تظاهرات از جامعه فعالیت و در عین حال آن سخت است برای مشاهده این رویداد به عنوان دموکراسی مستقیم در اکشن که قابل شمارش آراء نشان داد که 70% از نیویورک حمایت کرد. ما نادرست مجاز آوازی اقلیت به ابطال اکثریت است.

شورشیان’ زود رنج ذکراست ساخته تاسیس رهبران تمایلی به رسیدن به آنها. این یک اشتباه کلاسیک مردم در قدرت را هنگامی که رقبا پدیدار شود. در مورد آمازون تاثیر روشن بود. فرماندار و شهردار موفق به ارائه پروژه پشتیبانی شده توسط یک فمن از نیویورک. سطح های مختلف ارتباطی و احترام بین مقامات وقت و شورشیان است که در هر کس علاقه.

آن را نمی خواهد بود آسان است. فعالان اعلام کرده اند خود را توجیه توسط آمازون اخیر تصمیم به باز کردن یک دفتر برای 1500 پرسنل در هادسون متری بدون انگیزه. هرگز ذهن ذکراست. آن است که معنی منفرجه به برابر متوسط اتاق مجاور به Midtown کسب و کار منطقه یک ستاد در کوئینز که موجب توسعه بسیار چیزهایی که Midtown بسیار جذاب برای کسب و کار.

آمریکا دموکراسی سرمایه داری نیاز به نیروی کار و مدیریت برای آمدن به شرایط در محل کار. اتحادیه های کارگری به خوبی پشتیبانی در نیویورک و همکاری خانواده ها و اقتصاد ما در حال بهتر است برای آن. اما آن را به دولت دیکته نتیجه اتحادیه سازماندهی تلاش. و نتیجه این رویکرد تهاجمی بود شکست. نه تنها اتحادیه کارگر استخدام شد.

مذاکرات محرمانه با مقامات دولتی ذاتا مشکوک. شفافیت باید ارائه به عنوان اوایل به عنوان عملی است. هنگامی که این معامله اعلام شد, فرماندار و شهردار باید ارائه آن به عنوان یک فرصت برای گفت و گو و به دنبال آن با آموزش و پرورش قدرتمند کمپین تخمگذار از مزایای.

نیویورک رهبران سیاسی باید اذعان بزرگ فناوری خطرات با حمایت از ضد انحصار اجرای قانون و عقل سلیم مقررات. کالیفرنیا اتخاذ کرده است اطلاعات حریم خصوصی حمایت. نیویورک باید به عنوان به خوبی. مترقی فعالیت است که تعقیب آمازون دور را بهتر است صرف تشویق United States Department of Justice Anti-Trust بخش به انجام کار خود را.

آمازون شکست مفتضحانه ارائه می دهد درس. با صدای بلند نادرست پیام فعالان تحویل داده شد: “رهبران ما فروخته اند ما را برای مشاغل است که به چند نخبگان در حالی که هزینه کارگران و بقیه از ما میلیاردها دلار در مالیات یارانه ها است.” این بیانیه می شده است: “ما ضمن استقبال از آمازون و کار با این شرکت به تدریس آن را چگونه به موفقیت در اینجا با تجلیل نیویورک ارزش است.”

ریسک بزرگ است. بیایید پیام مناسب در زمان آینده.

کریس McNickle می نویسد: در مورد نیویورک دولت و سیاست است. تازه ترین کتاب او است بلومبرگ: یک میلیاردر جاه طلبی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im