آمازون همه گیر شیوه کار در حال جستوجو کرد توسط نیویورک

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

آمازون, Inc.’s اقدامات ایمنی و شیوه کار در طول coronavirus بیماری همه گیر در حال بررسی توسط نیویورک بالا مامور اجرای قانون پس از شرکت اخراج رهبر یک جزیره استاتن انبار اعتصاب.

نیویورک دادستان کل Letitia جیمز گفت آمازون در آوریل 22 نامه ای که دولت به دنبال به اینکه شرکت فدرال نقض قانون استخدام یا فرار گرفتار دولت افشاگر حمایت با رد کارگر کریس Smalls او سخنگو تایید کرد روز دوشنبه.

جیمز اولیه پیدا کردن است که آمازون ممکن است اخراج Smalls به سکوت او و این که شرایط کار در تاسیسات ممکن است نقض مقررات ایمنی و بهداشت حرفه ای عمل می کنند, سخنگوی گفت. نامه ای به دست آمده و گزارش برای اولین بار توسط رادیو عمومی ملی.

دفتر دادستان کل کاهش یافته است به نظر بیشتر است. ماه گذشته جیمز به نام Smalls شلیک “غیر اخلاقی و غیر انسانی است.” معاون دفتر کار رئیس توییتی NPR گزارش دوشنبه شب.


در پایان ماه مارس یک گروه از کارگران در استاتن آیلند تحقق مرکز پیاده کردن کار برای تقاضا آمازون نزدیک تسهیلات برای تمدید تمیز کردن. آنها گفت: تعدادی از همکاران خود تشخیص داده شد با Covid-19. مستقر در سیاتل آمازون در آن زمان گفت که Smalls نقض مقررات ایمنی از جمله عدم رعایت 14 روز قرنطینه مورد نیاز پس از در معرض بودن به یک کارمند با یک مورد تایید شده از Covid-19.

آمازون گفت: این “اقدامات شدید” برای حفظ کارکنان خود ایمن از جمله افزایش زمان و پرداخت.

“ما هر کسی را تشویق به مقایسه ایمنی و بهداشت اقدامات آمازون گرفته شده و سرعت اجرای آنها در طول این بحران با دیگر خرده فروشان” لیزا Levandowski یک آمازون سخنگو گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>