آمبولانس ارائه دهندگان درخواست دولت برای اختصاص منابع مستقیم پرداخت بیمه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

تجاری آمبولانس ارائه دهندگان خدمات در سراسر کشور در تماس هستند برای بیشتر لوازم و مستقیم پرداخت بیمه در طول شیوع کروناویروس.

تام Coyle رئیس ایالات نیویورک آمبولانس شبکه گفت: درخواست حیاتی برای ایمنی و پایداری کسب و کار. شبکه های اعضا ارائه خدمات پزشکی اورژانس به میلیون ها نفر از نیروهای جدید است.

در نامه ارسال شده به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و کمیسیون بهداشت و درمان دکتر هوارد Zucker, Coyle نوشت که اورژانس کارگران مانند امکانات بهداشتی—روبرو هستند کمبود منابع مانند ماسک و روپوش و دستکش.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که فرماندار می داند که ما در خط مقدم” Coyle گفت Crain را. “من می دانم که آنها در حال مراقبت از بيمارستان اما ما در حال ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیز می باشد. بسیاری از زمان ما در حال آنهایی که برای اولین بار به دیدن بیمار است.”

بسیاری از تجاری آمبولانس ارائه دهندگان در حال حاضر خسته لیست خود را از فروشندگان و تامین کنندگان, او گفت:, و ضروری است که کارکنان حفاظت شده هنگام پاسخ دادن به تماس از بالقوه افراد آلوده. در حال حاضر که فدرال کمک های اولیه شروع به در آمده انبارهای لوازم نیاز به اختصاص داده شده در بخش برای اورژانس و کارگران است.

این شبکه همچنین اصرار دولت به تصویب قانون پیشنهادی که روند ساده برای ارائه دهندگان خدمات آمبولانس به بازپرداخت توسط شرکت های بیمه بدون نیاز به رفتن را از طریق بیمار ،

شبکه شده است لابی گری برای این نوع مستقیم برای سال پرداخت. آن است گفت: بیماران اغلب جیب پول دریافت می کنند و هرگز به پرداخت هزینه برای خدمات خود را.

در حال حاضر که تعداد زیاد غیر ضروری کارکنان از کار هستند و این قانون است و حتی مهم تر Coyle گفت. بسیاری از شرکت های بیمه پرداخت بیماران به طور مستقیم و عدم پرداخت به ارائه دهندگان خدمات آمبولانس تنها به بدتر در چالش های اقتصادی بار.

خارج از coronavirus شیوع Coyle نسبت عدم پرداخت هزینه به شرکت انتقال بیشتر و بیشتر به بالا معافیت در نظر دارد. “بیماران بیشتر مسئول صورتحساب خود را از همیشه,” او گفت:. “وجود دارد درصد بالایی است که روشن نیست که بررسی بیش به آمبولانس شرکت است.”

هر چند ارائه دهندگان خدمات آمبولانس نیست دچار کمبود نیروی کار مانند مراقبت های بهداشتی دیگر بخش های این تا حدودی به دلیل حجم از کسب و کار است که به عنوان مردم خواست با عجله به ظرفیت خرد بیمارستان ها و اورژانس ،

Coyle گفت: یکی downstate ارائه دهنده اشاره کرد در یک کنفرانس تلفنی در هفته گذشته که حجم آن پایین بود 30% با توجه به شیوع کروناویروس.

هر چند درصد است در پایان بالاتر از طیف—دیگران دیده اند و حجم آنها شیب 15%—آن را از دست دادن قابل توجهی در هر صورت.

“من اعتقاد دارم که هر سازمان از جمله سازمان های غیر انتفاعی هستند شاهد کاهش حجم” Coyle گفت.

بازپرداخت مستقیم می تواند کمک به اطمینان دهم که زمانی که حجم روند بازگشت تا آمبولانس ارائه دهندگان هنوز هم نیروی کار خود را در جای او گفت:.

گذشته از تامین و پرداخت شبکه ستایش کومو از جمله جامعه پیراپزشکی در اخیر اجرایی سفارش. جامعه پیراپزشکی اجازه می دهد تا اورژانس به محل کار در غير اضطراری, درمان و انتشار بیماران و جبران شود.

شبکه است و حتی اصرار دولت به نظر گسترش استفاده از جامعه پیراپزشکی در آینده فراتر از شیوع بیماری است.

دفتر والی را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر. —جنیفر هندرسون

کومو ظرفیت بخشنامه به منظور بلند برای بیمارستان ها


رژیم صهیونیستی. اندرو کومو را رهنمود برای دولت بيمارستانهای خود را به گسترش ظرفیت حداقل 50% نظم بلند است در طول شیوع کروناویروس.

بخشنامه—که کومو گفت: بهترین کار را در 100 ٪ —می آید به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان به صعود و منابع در حال حاضر رو به کاهش بوده است.

عمومی و خصوصی و بیمارستان و این به معنی ایجاد توانایی برای درمان هزاران نفر از بیماران در هفته های آینده.

یک سخنگوی بیشتر بیمارستان نیویورک ارتباط گفت: در یک ایمیل که از آن شده است در ارتباطات روزانه با فرماندار و عضو آن بیمارستان با توجه به افزایش ظرفیت.

“ما hosptals در حال انجام قهرمانانه کار در سراسر ساعت به سعی کنید آن را به اتفاق می افتد,او گفت:.

سیستم های مانند NYU Langone بهداشت در حال حاضر سوار بر گسترش تلاش ها برای دیدار با Covid-19 تقاضا البته در مقیاس کوچکتر. در اوایل این ماه آن را دریافت تسریع تصویب از طرف دولت و وزارت بهداشت برای گسترش اورژانس در آن گل سرسبد بیمارستان در منهتن.

این پروژه که انتظار می رود به اضافه کردن حدود ده تخت در هزینه حدود 6 میلیون نفر است.

سخنگوی NYU Langone گفت: در یک ایمیل که در هفته های اخیر نظام سلامت باز کرده است فضاهای جدید برای اورژانس و بستری و مراقبت برای کمک به کاهش ازدحام بیش از حد. آن را نیز گسترش داده و تعداد آن از بخش مراقبت ويژه تخت برای بیماران بدحال.

“در پرتو رهنمود ما مضاعف تلاش های ما برای اطمینان حاصل شود که هر بالقوه فضای یک بیمار تخت را می توان شناسایی شده است باید آن را مورد نیاز است.”

علاوه بر این بیمارستان ها در سراسر کشور کار کرده اند در افزایش برنامه ریزی برای گسترش تعداد تخت های آنها توسط 9,000.

تمام گفته دولت در حال حاضر دارای بیش از 50 ، 000 تخت بیمارستان. اما روشن است که با اضافه کردن کمتر از یک پنجم از این تعداد کافی نخواهد بود.

برای حمایت از بیمارستان افزایش ظرفیت کومو روز دوشنبه گفت که دولت در بخش خدمات مالی آغاز خواهد شد درخواست بیمه به افشای تعدادی از متخصصان سلامت آنها استخدام به شناسایی کسانی است که می تواند به طور موقت از خدمت در زمینه های پزشکی.

بیمارستان ها شده اند تماس با سابق خود پزشکان و پرستاران از بازنشستگی.—J. H.

مدیریت طرح مراقبت پزشکی عمل شریک در تلفن همراه Covid-19 مراقبت


منهتن-بر اساس مدیریت طرح مراقبت VillageCareMAX و اسن بهداشت و درمان یک پزشک مستقل شبکه که مقر آن در برانکس همکاری برای ارائه تلفن همراه مراقبت در طول شیوع کروناویروس.

اسن است که با استفاده از مراقبت های مدیریت طرح جامعه توسعه وانت به ارائه Covid-19 تست در برانکس. موبایل روش جایگزین به درایو از طریق آزمایش برای بسیاری از مردم در این سازمان خدمت می کنند که لازم نیست اتومبیل خود را.

علاوه بر این مشارکت به معنای تقویت دسترسی محدود به مراقبت های بهداشتی در نقاط محروم شهر و برای افراد مسن برای آنها coronavirus باعث بدتر.

“در علاوه بر این به کروناویروس چالش به دلیل سطح از بیماری های مزمن پزشکی پیچیدگی و مرتبط با سلامت اجتماعی نیاز دارد و این واقعیت است که ما در این پناهگاه در محل, محیط, مردم در حال رفتن به قادر به دسترسی به این نوع از مراقبت که آنها استفاده می شود,” دکتر گفت: Steven میهن افسر ارشد پزشکی در قصد بهداشت سرمایه گذاری اسان نوآوری بازو.

اسن به طور موقت منتقل شده تمرکز خود را از فرد اصلی تخصص و مراقبت های فوری و همچنین به عنوان خانه تماس برای خانه محدود سالمندان به بازدید مجازی برای مدیریت نیازهای بیمار. در حال حاضر بیماران را می توان به نمایش تقریبا برای تعیین اینکه آیا آنها باید آزمایش Covid-19. اگر آنها می توانید یک قرار ملاقات در یک سایت تلفن همراه.

یک تعداد انگشت شماری از تست وانت خواهد گذشتن از مناطق مختلف از برانکس در هفته های آینده. تنها یک بیمار مجاز خواهد بود در یک وسیله نقلیه در یک زمان.

راب گلدمن معاون رئیس جمهور از نام تجاری و ارتباطات بازاریابی در VillageCare گفت که در آن مراقبت های مدیریت سازمان وانت در غیر این صورت استفاده می شود برای تلاش های امداد رسانی. با توجه به شیوع او گفت: کسانی که تلاش کرده اند برای متوقف forseeable آینده.

VillageCareMAX بیمه را فراهم می کند برای بسیاری از اسن را 80,000 بیماران.

مشارکت در موبایل, تست اما متفاوت است.

“به طور سنتی شده است وجود دارد برخی از تنش بین پرداخت کننده و ارائه دهنده جامعه” اسن را Meehan گفت: صنعت مراقبت های بهداشتی. این مهم است که نه در راه همکاری های جدید در طول شیوع کروناویروس. —J. H.

فیور گزارش باریک حاشیه برای 2019


فیور نظام سلامت گفت: آن را به دست آورده $8.6 میلیون دلار درآمد در سال گذشته بود که به شدت تقویت شده توسط برنامه های دولت حمایت از ایمنی آن-net بیمارستان با توجه به صورتهای مالی است.

خود عامل کاهش درآمد 83.8 درصد در مقایسه با آن نتیجه در سال 2018 و سیستم بهداشت و درمان گفت: آن را دوباره راه آن ایجاد ارزش مبتنی بر قرارداد بیمه برای اطمینان از آینده مالی پایداری.

سلامت سیستم تولید $6.26 میلیارد دلار در درآمد و یا 5.9 درصد بیشتر از سال گذشته است اما هزینه های آن افزایش 6.9 درصد به $6.34 میلیارد دلار است. دلار 86.7 میلیون دلار کمک مالی از این دولت از طریق برنامه هایی که کمک به بیمارستان های درمان فقیر و بیمه بیماران کمک فشار فیور به سیاه و سفید.

آن عامل حاشیه بود 0.1% در مقایسه با تقریبا 0.9 درصد در سال 2018 است.

نظام سلامت گفت: صورتهای مالی را منعکس نمی کند اثرات Covid-19. آن گفت: شیوع ویروسی می تواند تاثیر منفی فیور وضعیت مالی اما نهایی تاثیر ناشناخته بود که از اواسط ماه مارس.

سخنگوی فیور گفت: نظام سلامت ایران متهم شده اند بر دوش کافی پرداخت از مدیکر و مدیکید که در مجموع پوشش حدود 85 درصد از بیماران خود.

آن نیز این است که مهلت آن قرارداد تجاری با شرکت های بیمه.

فیور گفت: این امر دیگر وارد قرارداد که اضافه کردن هزینه های اداری بدون بهبود سلامت بیمار را فیور مسئول مالی برای مراقبت ارائه شده توسط ارائه دهندگان دیگر نمی بازپرداخت سلامت سیستم برای کار خود را به آدرس اجتماعی, عوامل موثر بر سلامت.

“ما تجربه جدی شکست مالی ناشی از مشارکت در برخی از ارزش های مبتنی بر قرارداد است نه حساب پیچیدگی از بیماران ما ،” سخنگوی گفت. “از آن پس ما دشوار است اما مسئول مالی تصمیم به خروج از این قرارداد است.” —جاناتان LaMantia

در یک نگاه


مراقبت تسکینی: مراقبت تسکینی متخصصان می تواند کمک به کاهش درد و رنج در میان کسانی که به طور جدی بیمار با Covid-19 از جمله اکثر بیمارانی که زنده خواهد ماند این مرکز برای پیشبرد مراقبت تسکینی روز دوشنبه گفت:. “مراقبت تسکینی تیم بودند منابع کمیاب قبل از این بیماری همه گیر بنابراین ضروری است که ما استقرار ما تخصص در یک شیوه ای می رسد که بیشترین تعداد بیماران نیازمند” دکتر دایان مایر مدیر این مرکز در بیانیه ای گفت. “بنابراین ما مصرانه از تمام پزشکان در تمام رشته ها و تخصص ها در سراسر ما سیستم مراقبت های بهداشتی به سرعت در حال افزایش و گسترش مهارت های خود را در ارتباطات و مدیریت علائم.”

تلاش برای پنج: ائتلاف برای سلامت رفتاری و نیویورک انجمن روانپزشکی خدمات توانبخشی اعلام کرد روز دوشنبه از راه اندازی در تلاش برای پنج چالش برای تشویق نیروهای جدید برای رسیدن به راحتی و یکی دیگر در حالی که اجتماعی فاصله در طول شیوع کروناویروس. چالش calls برای افراد برای پیدا کردن پنج نفر به چک در طی 30 روز آینده.

شرایط اساسی: آمار گزارش شده در مورد خطرات که Covid-19 ارائه شده است برای افراد با شرایط بهداشتی اساسی. برای آن دسته از افراد و اعضای خانواده خود را, ساده, سفر به داروخانه آنها را به سمت چپ دردناک بیش از اینکه همکار خود خریداران بوده و تمرین های اجتماعی فاصله.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>