AMC تئاتر معکوس البته نیاز مراجعان به پوشیدن ماسک

Category: آرکانساس Comments: No comments

لس آنجلس — کشور بزرگترین تئاتر فیلم های زنجیره ای تغییر موقعیت خود را در ماسک با ماندگاری کمتر از یک روز پس از این شرکت تبدیل به یک هدف در رسانه های اجتماعی گفت: این امر به تاخیر دولت های محلی در مورد این مسئله.

AMC تئاتر ارشد اجرایی آدم آرن روز جمعه گفت که آن تئاتر نیاز مراجعان به پوشیدن ماسک بر بازگشایی مجدد آن آغاز خواهد شد در اواسط ماه جولای. مشتریان که نمی پوشیدن ماسک پذیرفته نخواهد شد و یا اجازه اقامت.

“ما فکر می کنم آن را کاملا حیاتی است که ما گوش دادن به مهمانان ما” آرون گفت. “روشن است از این پاسخ است که ما نمی تواند به اندازه کافی در استفاده از ماسک است.”

رقیب زنجیره ای شاهوار به دنبال AMC منجر شود. سخنگوی ریچارد Grover در روز جمعه گفت که علاقمندان به سینما باید پوشیدن ماسک در آن تئاتر به عنوان به خوبی.

AMC تئاتر اولین بار نیست به آن می گویند که تسلیم به مقامات ماسک بر روی موضوع است. که سیاست یکسان به چه Cinemark اوایل این ماه اعلام کرد. Cinemark بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. اکثر خرده فروشان نیاز به ماسک برای مشتریان تنها محلی که در آن قوانین و دستور آن.

اما AMC طرح آمار عصبی برای بسیاری از روز پنج شنبه و #boycottAMC به سرعت تبدیل به یک روند موضوع در توییتر.

خشم بیشتر flamed توسط یکی از آرون نظرات در مصاحبه ای با هالیوود تجارت انواع مختلفی است که به طور ضمنی است که در نظر گرفتن یک موضع در ماسک-پوشیدن سیاسی مهم است.

“ما نمی خواستیم کشیده می شود به یک بحث سیاسی,” آرون گفت. “ما فکر کردیم که ممکن است آن را معکوس اگر ما مجبور به پوشیدن ماسک بر روی آن دسته از افرادی که به شدت اعتقاد دارند که لازم نیست.”

او همچنین گفت که او فکر “اکثریت قریب به اتفاق AMC مهمانان خواهد بود با پوشیدن ماسک” و این که او برنامه ریزی شده برای به عنوان مثال منجر شود و می تواند با پوشیدن یک ماسک خود را.

مصاحبه آمد و در همان روز که در کالیفرنیا آغاز شده و نیاز مردم در سراسر کشور به پوشیدن ماسک در بسیاری از داخل تنظیمات و خارج از منزل فاصله زمانی که امکان پذیر نیست.

در حالی که مقامات بهداشت عمومی می گویند پوشیدن یک ماسک مهمی در کمک به جلوگیری از گسترش covid-19 نه با پوشیدن یکی از این تبدیل به یک بیانیه سیاسی برای کسانی است که می گویند آن را نقض آزادی خود و یا بزرگ نمایی تهدید coronavirus.

در اوایل روز شنبه, Alamo Drafthouse که در عمل حدود 40 مکان در ایالات متحده گفت که این امر می تواند نیاز است که مهمانان پوشیدن ماسک در تئاتر با یک اخطار برای خوردن و نوشیدن. کسانی که بدون ماسک آن گفته می شود یکی است. AMC قصد دارد به فروش ماسک برای $1.

بیشترین داخلی ایالات متحده تئاتر بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس به دلیل covid-19. اما هر دو مستقل از مکان و عمده زنجیره ای در حال آماده بازگشایی در ماه آینده.

AMC گفت: آن را باز خواهد شد 450 از آن مکان های ایالات متحده در 15 ژوئیه با هدف داشتن بیشتر از آن تئاتر در عملیات جولای 24 برای افتتاح دیزنی مولان و کریستوفر نولان را شعار هفته بعد.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط تالی Arbel از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>