Amcor – حمایت مردم از طریق Covid-19 coronavirus

Category: وب وایر Comments: No comments

Covid-19 ایجاد یک منحصر به فرد و به چالش کشیدن وضعیت برای همه ما – حرفه ای و شخصا. به عنوان تعدادی از مردم و مناطق تحت تاثیر رشد می کند دولت ها و مقامات در حال اقدام برای کاهش میزان عفونت محافظت از شهروندان آسیب پذیر و ارائه مراقبت های پزشکی است. این وضعیت به شدت در حال تغییر راه مردم زندگی می کنند و ارتباط با عزیزان و با ما همدردی می ماند با کسانی که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار.

مردم باید مواد غذایی مغذی و سالم داروهای بیشتر از همیشه. ما افتخار می کنیم برای حمایت از مشتریان ما را به ارائه مواد غذایی و آشامیدنی و بهداشتی و محصولات بهداشتی – همه از آن حیاتی برای نگه داشتن افراد سالم و کاهش گسترش و تاثیر این ویروس است.

گیاهان ما همچنان به لطف فداکاری هزاران Amcor همکاران خود در سراسر جهان است. ما عمیقا افتخار ما مردم و سپاسگزار برای ما همکاری با تامین کنندگان. ما در حال گرفتن یک میزبان از اقدامات احتیاطی برای محافظت از همکاران مشتریان و شرکای کسب و کار. جزئیات بیشتر در ما اقدامات زیر است.

Amcor جهانی ردپا و مالی قوی مشخصات معنی ما همچنان آماده برای حمایت از مشتریان از طریق این رویداد است. ما کامل تداوم کسب و کار طرح در سراسر گیاهان و مواد اولیه زنجیره تامین مدیریت خطر و حفظ بهره وری در حالی که مردم بی خطر است. ما همچنان به انطباق با پاسخ ما به حفاظت از بهداشت و ایمنی و حفظ خدمات به مشتریان ما در سراسر جهان.

ما همچنین شناسایی راه های Amcor می توانید تفاوت را در جوامع ما. این شامل اهدای 1 میلیون RMB به چین سازمان بهداشت و فولاد ماسک و تجهیزات پزشکی به بیمارستان و اهدای سفت و سخت ظروف به یک کارخانه یا محل تقطیر در آمریکای شمالی است که با استفاده از آن گیاه را ضد عفونی کننده دست محلی برای خدمات اضطراری است.

ما در حال تشویق همه به دنبال توصیه از مقامات در مورد بهداشت اجتماعی فاصله و محلی دیگر مورد نیاز است. این یک راه آسان همه ما می تواند کمک به نگه داشتن امن و حفاظت از جوامع ما.

Amcor متعهد به برقراری ارتباط آشکارا شفاف و اغلب و ما را از ارسال هر گونه به روز رسانی بیشتر در اینجا برای www.amcor.com

Amcor اقدامات

ما دقیق اقدامات پیشگیرانه در حال کمک به محافظت از مردم ما و خانواده خود را به مشتریان و تامین کنندگان و جوامع است که در آن عمل می کنیم. آنها چین با آخرین راهنمایی از سازمان بهداشت جهانی و عبارتند از:

  • جهانی و منطقه ای تیم های واکنش در تماس با مقامات و کارشناسان به طور فعال مدیریت وضعیت
  • هیچ سفر
  • قرنطینه پروتکل برای کارکنان که ممکن است قرار گرفتن در معرض
  • غربالگری در دفتر و ساخت مکان از طریق ایمنی و سفر پرسشنامه
  • تکرار, روشن, مشاوره در بهداشت و اجتماعی فاصله برای مردم ما
  • افزایش استفاده از محصولات بهداشت شخصی در سایت ما (به عنوان مثال مواد ضد عفونی کننده دست ژل)
  • مکرر مواد ضد عفونی کننده از Amcor مکان با توجه به ترافیک بالا در مناطق مشترک فضاهای دستگیره درب و دیگر تعامل امتیاز
  • به روز رسانی و تست ما تداوم کسب و کار برنامه ای برای اطمینان از تداوم عرضه محصولات به مشتریان
  • پروتکل های سریع و موثر پاسخ باید یک همکار آلوده

در مورد Amcor

Amcor یک رهبر جهانی در حال توسعه و تولید مسئول بسته بندی برای مواد غذایی و آشامیدنی و دارویی, پزشکی و بهداشت فردی و سایر محصولات است. Amcor با این نسخهها کار با شرکت های پیشرو در سراسر جهان برای حفاظت از محصولات خود و افرادی که با تکیه بر آنها تمایز برندها و بهبود زنجیره تامین از طریق طیف وسیعی از انعطاف پذیر و محکم بسته بندی تخصص کارتن تعطیلی و خدمات است. این شرکت با تمرکز بر ساخت بسته بندی است که به طور فزاینده ای سبک وزن قابل بازیافت و قابل استفاده مجدد و ساخته شده با استفاده از میزان افزایش بازیافت محتوا. حدود 50000 Amcor تولید مردم ما 13 میلیارد دلار فروش از عملیات هایی که در حدود 250 مکان در 40-به علاوه کشورها است. NYSE: AMCR; ASX: AMC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>