Amdocs و Google Cloud اعلام همکاری استراتژیک برای سرعت بخشیدن به ارتباطات ارائه دهندگان’ سفر به ابر

Category: وب وایر Comments: No comments

Amdocs (NASDAQ:DOX) پیشرو در ارائه دهنده نرم افزار و خدمات به ارتباطات و رسانه ها و ابر گوگل اعلام کرد که همکاری استراتژیک برای ارائه Amdocs’ پیشرو اوس و BSS سیستم در Google Cloud و برای ایجاد راه حل ها و خدمات برای کمک به شرکت ارتباطات و نوسازی به طور خودکار و الکترونیکی کردن با ابر.

به عنوان بخشی از Amdocs و Google Cloud مشترک رفتن به بازار ابتکار اعلام کرد امروز Amdocs نیز مفتخر است اعلام کند که Altice ایالات متحده آمریکا زندگی می کنند رفته است با Amdocs داده ها و سیستم های هوشمند در ابر گوگل است. Altice ایالات متحده آمریکا است که در اوایل تکان دهنده در رانندگی بهتر و هوش خود را به عملیات هسته برای افزایش بینش مشتری و تجربه است.

تحت این همکاری جدید Amdocs و Google Cloud خواهد شد:

  • را Amdocs راه حل به Google Cloud: Amdocs اجرا خواهد شد خود را پیشرو در بازار دیجیتال نمونه کارها در گوگل ابر Anthos را قادر می سازد ارتباطات ارائه دهندگان خدمات (CSPs) برای استقرار در سراسر ترکیبی و چند ابر تنظیمات.
  • توسعه جدید شرکت متمرکز بر 5G لبه computing solutions: Amdocs و Google Cloud را ایجاد صنعت جدید راه حل برای CSPs برای کسب درآمد بیش از شبکه های 5G در لبه.
  • کمک CSPs اهرم داده ها و تجزیه و تحلیل ترافیک برای بهبود خدمات: Amdocs را به آن داده Hub و داده های اطلاعاتی تجزیه و تحلیل راه حل های موجود در Google Cloud. Amdocs و Google Cloud نیز یک سامانه جامع تجزیه و تحلیل راه حل برای کمک به CSPs اهرم داده ها به منظور بهبود قابلیت اطمینان از خدمات و تجربه مشتری.
  • شریک در سایت مهندسی قابلیت اطمینان (SRE) خدمات: این شرکت ها خواهد شد به اشتراک گذاری ابزار و چارچوب و بهترین شیوه برای SRE و DevOps. با کلید Amdocs محصولات در حال اجرا در Anthos, CSPs تکیه خواهد شد مقرون به صرفه تر از سیستم عامل است.

“ما خوشحال به همکاری با Amdocs به کمک ارتباطات ارائه دهندگان تبدیل کسب و کار خود را با ابر گفت:” کوین Ichhpurani, شرکت, معاون رئیس جمهور, جهانی, اکوسیستم در ابر گوگل است. “از طریق همکاری ما با Amdocs ما قادر به توانمند سازی ارتباطات ارائه دهندگان در کسب درآمد از 5G/edge به عنوان یک کسب و کار خدمات پلت فرم بهتر اهرم داده و هوش مصنوعی و بهبود بهره وری عملیاتی و تجربه خود را برای کاربران نهایی.”

“ارائه دهندگان خدمات در سراسر جهان در حال گام گذاشتن در سفر تحول محور در ابر در رانندگی جدید, خدمات, درآمد, فرصت ها و تجربه” گفت: Gary مایل مدیر ارشد بازاریابی افسر Amdocs. “با ترکیب ابر ما بومی باز و مدولار راه حل های با مدیریت به طور کامل بالا انجام Google Cloud ما می توانید سرعت بخشیدن به این سفر.”

این خدمات جدید و راه حل های برجسته خواهد شد در جاده نشان می دهد به مشتریان دفاتر در سراسر جهان است. آنها همچنین می شود در تله مدیریت فروم دیجیتال تحول جهان در کپنهاگ دانمارک (ژوئن 16-18, 2020) و دیگر صنعت تجمعات در طول سال.

حمایت از منابع

در مورد Amdocs
Amdocs یک نرم افزار پیشرو و ارائه دهنده خدمات به ارتباطات و رسانه ها از تمام اندازه ها شتاب صنعت پویا و مستمر دیجیتال تغییر و تحول است. با مجموعه ای غنی از راه حل های نوآورانه روابط تجاری بلند مدت با 350 ارتباطات و رسانه ارائه دهندگان خدمات و فن آوری و توزیع روابط 600 محتوای سازندگان Amdocs ارائه پیشرفت های کسب و کار به رشد. Amdocs و آن 25,000 کارکنان خدمت به مشتریان در بیش از 85 کشور جهان است. ذکر شده در نزدک جهانی انتخاب بازار Amdocs تا به حال درآمد حاصل از $4.1 میلیارد دلار در سال مالی 2019. برای اطلاعات بیشتر در Amdocs www.amdocs.com.

در مورد Google Cloud
Google Cloud فراهم می کند سازمان های پیشرو با زیرساخت های پلت فرم قابلیت ها و راه حل های صنعت همراه با تخصص به دوباره اختراع خود را کسب و کار با داده ها-طراحی و نوآوری در محاسبات مدرن زیرساخت ها است. ما تحویل شرکت های درجه ابر راه حل هایی که اهرم گوگل تکنولوژی برش لبه برای کمک به شرکت ها کار موثر تر و مدرن برای رشد و نوآوری برای آینده است. مشتریان در بیش از 150 کشور به نوبه خود به Google Cloud خود را به عنوان شریک قابل اعتماد خود را برای حل مهم ترین مشکلات کسب و کار.

Amdocs’ به دنبال بیانیه
این آزادی مطبوعات شامل اطلاعات است که صرفا به دنبال اظهارات ساخته شده به موجب این بندر امن ارائه اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995 از جمله اظهارات در مورد Amdocs رشد و نتایج کسب و کار در آینده چهارم. اگر چه ما اعتقاد داریم که این انتظارات در انعکاس چنین اظهارات به جلو نگاه مبتنی بر مفروضات معقول و منطقی ما می دهد هیچ تضمینی وجود ندارد که انتظارات ما خواهد شد به دست آمده و یا این که هر گونه انحراف نخواهد بود مواد. چنین اظهاراتی شامل ریسک و عدم قطعیت است که ممکن است باعث نتایج آینده را متفاوت از آن پیش بینی شده است. این خطرات شامل, اما نه محدود به اثرات کلی شرایط اقتصادی Amdocs توانایی رشد در کسب و کار بازار است که آن را در خدمت Amdocs توانایی به موفقیت ادغام به دست آورد کسب و کار اثرات رقابت در بازار سریع تغییرات تکنولوژیکی که ممکن است ارائه این شرکت محصولات و خدمات منسوخ بالقوه از دست دادن یک مشتری بزرگ توانایی ما برای توسعه روابط بلند مدت با مشتریان ما و خطرات مرتبط با کسب و کارهای فعال در بازار بین المللی است. Amdocs ممکن است انتخاب برای به روز رسانی این اظهارات به جلو نگاه در برخی از نقطه در آینده است; با این حال این شرکت به طور خاص سلب هر گونه تعهد به انجام این کار. این و دیگر خطرات مورد بحث در طول بیشتر در Amdocs’ براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار از جمله در گزارش سالانه در فرم 20-F برای سال مالی منتهی به 30 سپتامبر سال 2019 ثبت در تاریخ 16 دسامبر 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>