امریکا نشانه Juneteenth به عنوان اعتراض به ارمغان بیاورد جدید توجه

Category: آرکانساس Comments: No comments

NASHVILLE, Tenn. — سنتی روز جشن تبدیل به یکی از تظاهرات جمعه به عنوان آمریکایی ها مشخص شده Juneteenth یک تعطیلات طولانی که جشن رهایی از بردگی آمریکایی های آفریقایی تبار, اما که پشت سر هم به ملی گفتگو در این سال پس از تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

علاوه بر سنتی cookouts و خوانش رهایی اعلام — جنگ داخلی-عصر جهت است که اعلام کرد همه بردگان رایگان در مؤتلفه خاک — آمریکایی ها بودند راهپیمایی, برگزاری تحصن و یا ماشین کاروان اعتراض به تقاضای نژادی عدالت و پلیس اصلاحات.

در نشویل, تنسی, حدود دو دوجین مردان سیاه پوست بیشتر با پوشیدن لباس بی سر و صدا ایستاده بود و دست در دست صبح روز جمعه در مقابل ساختمان که خانه های این شهر کیفری دادگاه ها. پشت سر آنها یک مجسمه عدالت Adolpho توس اولین آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان رئیس دادگستری تنسی دیوان عالی کشور است.

“اگر شما ناراحت کننده ایستاده در اینجا در یک دست کت و شلوار تصور کنید که چگونه شما احساس می کنید با یک زانوی خود را به گردن” گفت: فیلیپ مک گی یکی از تظاهرکنندگان با اشاره به جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود برای چند دقیقه. قتل را برانگیخته هفته پایدار در سراسر کشور کردند.

“ما فقط می خواهم به رنگ بهتر روایت برای هر برادر اینجا که می بینید, و هر برادر اینجا که شما نمی بینید” McGee گفت.

رئیس جمهور سابق آبراهام لینکلن اولین صادر رهایی اعلام در سپتامبر. 22 سال 1862 و در آن موثر واقع شد زیر Jan. 1. اما آن را به اجرا گذاشته و در بسیاری از مکان ها تا زمانی که پس از پایان جنگ داخلی در آوریل سال 1865. کلمه نمی رسیدن به آخرین سیاه بردگی مردم تا 19 ژوئن آن سال زمانی که اتحادیه سربازان به ارمغان آورد اخبار از آزادی به گالوستون تگزاس.

اکثر ایالت و ناحیه کلمبیا در حال حاضر تشخیص Juneteenth است که ترکیبی از کلمات ژوئن و 19 به عنوان یک دولت تعطیل و یا بعد از به رسمیت شناختن مانند روز پرچم. اما در پی اعتراضات فلوید را کشته و در این سال بسیاری از آمریکایی ها — به خصوص سفید آمریکایی — آشنا شدن با تعطیلات و بزرگداشت آن است.

حوادث بودند و انتظار برگزار می شود در هر شهر عمده آمریکا در روز جمعه است. حوادث متعدد و برنامه ریزی شده بود و در اطراف بوستون از جمله یک تظاهرات سازماندهی شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تماس برای پایان دادن به “جرم حبس و بیش از policing” جوامع رنگ و یک اتحادیه کارگری سازمان یافته خودرو کاروان به عنوان بخشی از سراسر کشور درایو به عدالت انتخاباتی که به دنبال تغییرات در پلیس و دیگر اقدامات.

در ویسکانسین یک Juneteenth پرچم مطرح شد در اوایل صبح روز جمعه برای اولین بار طی دولت و کنگره آمریکا در مدیسون و همه در جشن روز برنامه ریزی شده بود برای اولین بار در خلیج سبز شامل بازی سخنرانان و اجرای برنامه. میلواکی شد میزبانی یک تحصن و راهپیمایی.

جوان مردم برنامه ریزی شد به رهبری مارس در رود آیلند خانه ملت در پراویدنس در بعد از ظهر جمعه به فراخوان “defunding” پلیس و سرمایه گذاری در جامعه است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر ریاست جمهوری پیام برای Juneteenth که در آن او اشاره کرد “این غیر قابل تصور و بی عدالتی از برده داری و بی نظیر شادی است که باید با حضور رهایی.”

“این است که هر دو یاد از سوختگی در تاریخ ما و یک جشن ملت ما بینظیر توانایی پیروزی بر تاریکی” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال شده است در اصل برنامه ریزی شده برای صحبت در Tulsa, اوکلاهما, اما تغییر تاریخ در میان داد و بیداد, در مورد ظاهر خود را در یک تاریخ از چنین اهمیت است. معترضان شده اند جمع آوری و در محل برگزاری این هفته جلوتر از ظاهر خود را.

داکوتای جنوبی کالیفرنیا ، Kristi Noem اعلام روز جمعه به عنوان Juneteenth بعد اما اعلام نمی کند را بعد از یک دولت به رسمیت شناخته شده تعطیلات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>