رویای آمریکایی بازار آماده خود را برای آزمون نهایی

دو دهه در ساخت, رویای آمریکایی مگا بازار برای باز کردن درب های خود را به خریداران. سوال این است که چگونه بسیاری از را نشان می دهد.

5 میلیارد دلار پیچیده بعدی به MetLife Stadium در East Rutherford, New Jersey, رول خواهد شد آن بخش خرده فروشی در ماه مارس پس از برش روبان در آن پارک تفریحی سرپوشیده پیست اسکی و یخ سال گذشته است. بسیار است که در خرده فروشی کرگدن. آن را به کارگیری برخی 17,000 به کارکنان آن 450 فروشگاه ها, رستوران ها و خدمات در فضایی در حدود 3 میلیون فوت مربع—معادل حدود 50 زمین فوتبال.

اما رویای آمریکایی فروشگاه در حال باز کردن در طی چه ممکن است این صنعت را در تاریک ترین کابوس. خرده فروشان از پوشاک زنجیر به فروشگاه های بزرگ باید تسلیم به ورشکستگی به عنوان مصرف کنندگان مهاجرت آنلاین, جنگیدن مراکز از نیروی حیاتی خود را. کمتر از نیمی از مراکز ایالات متحده انتظار می رود که برای زنده ماندن از یورش. اضافه کردن به که طولانی و مشکل فرآیند توسعه قبل رویای آمریکایی را باز و همه متقاعد شده است.


Macy’s, Inc. مدیر ارشد اجرایی جف Gennette به عنوان مثال گفت: شرکت “قطعا انجام آن را در نظر بگیرند” اما بخش-فروشگاه های زنجیره ای برگزار می شود خاموش داده شده ملک است که “اثبات نشده.”

“ما عاشق کشف کردن در صورتی که دوام ملک” او در مصاحبه ای گفت:.

این نیز چهره های زیادی در نزدیکی رقابت: بازار در کوتاه تپه حدود 30 دقیقه دور در Millburn نیوجرسی تاسیس لوکس مکه خرید. در وستفیلد باغ دولت پلازا در پاراموس است و حتی نزدیک تر است.


هنوز رویای آمریکایی به نظر می رسد در مسیر راهپیمایی خود را خرده فروشی باز کردن. همانطور که از ژانویه توسعه دهندگان تا به حال اجاره تقریبا 90 درصد از فضای موجود در جداره ساخت پنجره های سقفی و ویندوز. هنگامی که از جمله اجاره تحت مذاکره است که افزایش تقریبا 100 درصد است.

شرکت هایی مانند مد ژاپنی برند Uniqlo و زنجیره ای خرده فروشی فروشگاه Primark اندود شده تا و Gap Inc.’s, پیر نیروی دریایی و موز جمهوری در حال باز شدن است. راز ویکتوریا دانشگاهی-شیوه زندگی برچسب Pink and Bath & Body Works, همه متعلق به L Brands, Inc., باید مکان به عنوان کیت هادسون athleisure خط Fabletics. حتی یک قربانی اخیر از خرده فروشی آخرالزمان خواهد بود: Charlotte Russe, Inc. که برای ورشکستگی زمینه حدود یک سال پیش.

وجود دارد که به نظر می رسید سخت به تصور کنید که رویای آمریکایی را همیشه باز است. مرکز توسعه آغاز شده و در سال 1996 و خدشه دار شد با شکست تمام طول راه. توسعه دهندگان کشیده و بخشی از سقف فرو ریخت. وجود کمبود بودجه و مسائل را با خاکهای آلوده. سپس یکی از آن آینده نگر high-end و مستاجرین لنگر, Barneys New York, Inc. برای ثبت ورشکستگی در سال گذشته nixing که طرح.


با توجه به طولانی و شکنجه روند افتتاح Nickelodeon جهان, پارک تفریحی, پیست اسکی و یخ در سال گذشته چیزی بود که از یک نقطه عطف است. جاذبه های بخشی از کانادا صاحب سه پنج گروه استراتژی به شکست خرده فروشی نفرین—آن بانکی که جذبه از سرسره اسکی و شنا را به درایو ترافیک.

این یک بازی استفاده شده توسط دیگر بازار اپراتورها مانند Simon Property Group, Inc. که فقط توافق برای خرید رقیب آمریکا خرید-بازار اپراتور Taubman, مراکز, Inc. تحکیم استراتژی دیگر برای مراکز برای زنده ماندن.


چشم انداز 2020 باقی مانده است خطرناک باشد. بیش از 7,600 فروشگاه بسته از شروع از 2019 از طریق اکتبر با توجه به کردیت سوئیس. در سال گذشته و فروشگاه و شد بدترین انجام بخش در S&P 500 و مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران پیش بینی شده است در بخش ادامه خواهد داد تا در صورت سقوط عامل درآمد.

“چگونه بسیاری از مردم در حال رفتن به بالا بردن دست خود را برای یکی دیگر از سنتی بازار دارد گفت:” کریگ جانسون رئيس جمهور از شرکت مشاوره مشتری رشد Partners LLC. او اشاره کرد که بسیاری از مرکز مدافعان در حال تلاش برای قطع فیلم مربع است. “بازار در حال افزایش است به صورت آنلاین به طوری که آنها یک بیت از یک معضل وجود دارد.”

یک نماینده برای رویای آمریکایی نیست که در نظر فوری و سه پنج بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.


در اخیر بعد از ظهر سرد در رویای آمریکایی در ماه ژانویه به نظر می رسید به عنوان اگر هر آخرالزمان در خرده فروشی قرار داده شده است در خود نگه دارد. برخی از 900 کارکنان آینده نگر نشان داد تا برای استخدام عادلانه در بازار نهفته است که فقط هشت مایل از منهتن. خلق بود خوش بین است.

حدود 60 خرده فروشان از جمله Sephora, قرن 21 و کودکان محل Inc., شد پذیرش برنامه های کاربردی. بسیاری از آنها ظاهرا در حال سقوط خود را برای ارائه شغل با برخی از مصاحبه و استخدام متقاضیان در نقطه ای در حالی که شعار رقابتی مزایای آنها ارائه شده است. برخی از زنجیره های به مباحث. یکی دیگر از استخدام عادلانه برگزار خواهد شد در فوریه. 17.

یک کالج سازمان اتوبوس به حمل و نقل دانش آموزان به این رویداد است. نوجوانان محلی که رشد کرده بود از شنیدن در مورد این محکوم بازار در حال حاضر گرفتن اولین شغل وجود دارد. Dejuana Thompson, 19 بود در میان شرکت کنندگان. او دریافت پیشنهاد کار از Uniqlo.

برخی از شرکت ها با استفاده از این پروژه برای وارد سودآور—اما رقابتی—نیویورک خرده فروشی بازار برای اولین بار. Evereve زن پوشاک زنجیره ای مستقر در ادینا, مینه سوتا, خواهد شد که در آن منطقه برای اولین بار در فروشگاه مرکز خرید.

و در حالی که میسی که در تلاش است آن را از طریق خود انتقال در این جدید, خرده فروشی, دوره, نیست, برنامه ریزی برای باز کردن یک محل وجود دارد, آن می خواهد به نگه داشتن گزینه باز است. آن را به ارسال یک تیم به بازار زمانی که آن را باز می کند مدیر عامل شرکت Gennette گفت:—با وجود استراتژی شرکت برای کوچک کردن حضور خود در مراکز.

“اگر یک فرصت بزرگ در راه ما آمد من نمی خواهد می گویند نه” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید