پدر و مادر آمریکایی در حال حاضر در جهان بیشتر منحرف همکاران

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

آماندا Goetz خودش را داخل او از 1000 فوت مربع آپارتمان در منهتن (سه شنبه) در سه کودکان کمتر از 7. Coronavirus لغو کرده بود مدرسه برای او 2-و 4 – و 6 ساله و چپ او و بدون او پرستار بچه برای پر کردن شکاف. در ضمن Goetz, معاون رئیس جمهور در بازاریابی در گره در سراسر جهان به حال او روز کاری پیش از او.

یکی از اولین وظایف یک 90 دقیقه کنفرانس تماس بگیرید. یک ساعت در او شگفت زده شد که چگونه به خوبی آن را قرار بود یک کودک بازی اپل بازی و دیگری انجام یک پروژه هنری. سپس در یک صحنه ترین پدر و مادر کودکان می تواند مربوط به یک مبارزه شکست بین دو تا از بچه ها او را بیش از کتاب دکتر سوس. “مثل این بود که دنیا به پایان” گوتز گفت. خوشبختانه او می خواهم به او تلفن در بی صدا اما آن را آسان به تمرکز بر روی او نشست.

و پس از آن می رود در خانواده ها در سراسر امریکا که در آن کارکنان از تلاش برای کار از راه دور در حالی که مدیریت کودکانی که در مدارس و یا مراقبت روز بسته شده اند و برای جلوگیری از جامعه گسترش ویروس است که باعث Covid-19. خوش پدر و مادر باید در ایجاد برنامه با “علمی زمان” و “زمان خلاق” به مدیریت فرزندان خود را بعد. آنها همچنین هجوم آوردند به آموزش مجازی برنامه هایی که وعده گرانبها ساعت یا حتی دقیقه از حواس پرتی. اما روز به حالت عادی بسیاری از آنها در حال حاضر وحشت بیش از چگونه به حفظ round-the-clock مراقبت از کودک و کار خود را.


اکثر کارگران آمریکایی نمی تواند انجام دهد شغل خود را از راه دور, اما راه باریک است که می تواند نیستند عامل تحت شرایط ایده آل به خصوص اگر آنها را کودکان و یک کار تمام وقت است. از روز شنبه برخی از 92,000 مدارس بسته و یا برنامه ریزی شد به 69 درصد از این کشور را دولتی و خصوصی و مدارس و با توجه به مستقل K-12 انتشار اخبار آموزش و پرورش در هفته. که برگ حداقل 42 میلیون دانش آموز بدون کلاس درس. که حساب نمی کند برای همه پیش دبستانی-سن و روز-مراقبت از کودکان سن در حال حاضر در صفحه اصلی.

در بهترین کارگران را ببینید بهره وری dip. برخی ممکن است مجبور به قدم به عقب از کار خود یا تا حدی یا به طور کامل.

کنگره با تصویب امداد لایحه با پرداخت ترک برای کسانی که خانه بیمار با این ویروس. قانون اجازه می دهد تا کارگران در شرکت های با کمتر از 500 نفر به استفاده از ترکیبی از مزد روز و کاهش پرداخت برای مراقبت از کودکانی که در خانه گیر کرده از مدرسه. روزانه پرداخت خواهد پوش می شود در $200. برگ های آن در حدود نیمی از کار آمریکایی ها بدون امداد با توجه به داده ها از ایالات متحده آمریکا اداره آمار نیروی کار.

“در حالی که من خوشحالم برای دیدن حمایت از خانواده من نگران هستم که این را پوشش نمی دهد به اندازه کافی کارکنان گفت:” تری رودز اجرایی از ناتوانی مدیریت کارفرما ائتلاف. خانواده پزشکی ترک عمل می کنند برای مثال پوشش می دهد هر کارفرما با 50 یا بیشتر مردم است.

در بهترین زمان کار پدر و مادر مدیریت ناقص کودک مراقبت از سیستم است. مراقبت روزانه می تواند هزینه تقریبا به اندازه اجاره و مدرسه و مراقبت روز و ساعت را نمی چین با 9 تا 5 روز کاری است. تلویزیونی مصاحبه بی بی سی از یک پدر در کره شمالی قطع با رقص کودک و scooting کودک شد ویروسی احساس در سال 2017 به عنوان پدر و مادر در مجموع خندید و در مبارزه متعادل کودکان و کار.

اما با احتمال قرنطينه کشش هفته یا ماه برای بسیاری از کارکنان در واحد-پدر و مادر خانواده و دو-کار-پدر و مادر خانواده های طنز از وضعیت حال محو شدن. گوتز تعجب کردم کار تماس بگیرید زمانی که او در تلاش بود تا با برگزاری جلسه صبح امروز با بچه ها او را در حالی که آنها خوردن وافل. “مصرف است که باعث کامل سقوط در خانه,” او گفت:. “قطعا وجود دارد برخی از قوانین که نیاز به در محل قرار داده.”

در حال حاضر, از جان گذشته هستند هجوم آوردند به راه حل های دیجیتال. سن یادگیری ساز ABCmouse و ReadingIQ برنامه های آموزش و پرورش ساخته شده است که محتوای آن رایگان برای خانواده هایی که در مدارس درخواست دسترسی.

“همچنین این موضوع از یک پتانسیل یادگیری از دست دادن اگر آنها در خانه بیش از حد طولانی” گفت: کاترین, سبز, سن یادگیری سخنگوی. این شرکت گزارش داد ده برابر افزایش در استفاده از شرکت خود مشترکان و هجوم کاربران جدید است.

تقاضای بالا کاهش ABCmouse سایت چندین بار در روزهای اخیر سبز گفت: “ما تا به حال هزاران نفر از مناطق آموزش و پرورش و مدارس خود را رسیدن به ما.”

صبح روز چهارشنبه سایت برای مدرسه را یاد بگیرند و در صفحه اصلی برنامه برای prekindergarten و دانش آموزان کودکستان تا به حال توجه داشته باشید برای کاربران: “با توجه به ترافیک بسیار بالا به سایت ما, شما ممکن است تجربه لحظه ای مشکلات فنی.” این شرکت تا به حال به حل و فصل قطعی با سایت به منظور به جای افزایش نرخ بهره پس از آن ساخته شده برنامه نویسی رایگان برای کودکان. جمعه اولین روز از آن رفت و زندگی می کنند وجود دارد 1 میلیون بازدیدکننده داشته است. بود که تا به 7.5 میلیون جمعه.

کارفرمایان باید هولناک Elize شیردل را صندوق با سوالات در مورد ارائه شرکت خود را فقط راه اندازی مجازی کودک-مراقبت از برنامه. او شرکت راس.زندگی را فراهم می کند بر روی سایت کودک مراقبت از شرکت ها زمانی که مدارس تعطیل هستند اما پدر و مادر هنوز هم به کار در کانادا. برای coronavirus مستندات او ایجاد 40 دقیقه ماژول برای گروه کوچکی از کودکان است. ماژول های ترکیبی آموزش و پرورش با بازی.

“همانطور که مردم شروع به کار از خانه آنها در حال شروع به درک چقدر از یک چالش است” شیردل گفت. او بیش از چهار برابر او رزرو در یک هفته و با شروع چهارشنبه او راه اندازی شد “مجازی playdates” که در آن کودکان را هدایت فعالیت مانند لگو و یا نقشه کشی همراه با دوستان خود که او نیز در خانه هستند.

Alban Denoyel بنیانگذار Sketchfab که مجوز تجسم 3D محتوا می خواهد برای جلوگیری از زمان روی صفحه نمایش خود را برای سه فرزند جوان. او از کار کردن در خانه با همسر خود که در مرخصی زایمان و سه فرزند خود را در سنین 6 هفته 20 ماه و 5 سال است.

“پسر من که 5 به طور منظم می آید و چک در” Denoyel گفت. “او با من ماند و او ترسیم می کند اما او نیاز به توجه هم زمان است.” Denoyel قرار دادن در Spotify در داستان برای بچه ها به گوش دادن به عنوان یک حواس پرتی. اما او در حال حاضر پیش بینی می کند او باید به انجام کمتر تماس بیشتر با ایمیل و “کمی کمتر ساعت” در طول روز است.

او گفت که او آگاهانه از مبارزات کارکنان خود را در صورت و راه اندازی شل کانال برای پدر و مادر عملا به حمایت از یکدیگر است.

“من می دانم که این یک نگرانی خاصی برای پدر و مادر که دیگر لازم نیست,” او گفت:. “من می خواهم برای پیدا کردن یک راه برای کمک به.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>