امریکا دولت از ذهن: استفاده از بهداشت روانی داروها افزایش با گسترش Coronavirus

Category: وب وایر Comments: No comments

در حالی که COVID-19 باعث می شود آن را به یاد ماندنی را در جهان سلامت و اقتصاد, تحقیقات جدید از اسکریپت اکسپرس نشان می دهد همچنین ساخت یک تاثیر قابل توجهی در سلامت روان ما. با توجه به تحقیقات تعداد نسخه های پر شده در هر هفته برای ضد افسردگی و ضد اضطراب و ضد بی خوابی داروها افزایش 21 درصد بین 16 فوریه و مارس 15, اوج هفته پایان مارس 15, زمانی که COVID-19 اعلام شد یک بیماری همه گیر.

“آمریکایی ها شده اند به طور فزاینده ای نگران به عنوان آنها را دیده ام این جهانی همه گیر upend زندگی خود را در یک زمان بسیار کوتاه. ما همه نگران سلامت ما و خانواده مان ما معیشت و در حال مبارزه با قطعیت گفت:” گلن Stettin, MD, معاون ارشد رئيس جمهور & مدیر ارشد نوآوری افسر اسکریپت اکسپرس. “این تجزیه و تحلیل نشان می دهد که بسیاری از آمریکایی ها در حال تبدیل شدن به داروها برای تسکین نشان می دهد که تاثیر جدی COVID-19 ممکن است در کشور ما سلامت روان.”

بزرگترین افزایش در نسخه برای داروهای ضد اضطراب که 34.1% از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مارس از جمله یک هفته بیش از هفته سنبله نزدیک به 18 درصد در طول هفته پایان مارس 15. تعداد نسخه های پر شده برای داروهای ضد افسردگی و اختلالات خواب افزایش 18.6 درصد و 14.8 درصد از فوریه 16 به 15 مارس.

افزایش داروهای ضد اضطراب است به خصوص قابل توجه اطلاعات داده شده از جدید اسکریپت اکسپرس گزارش پژوهش امریکا دولت از ذهن, که در بر داشت که تا به حال استفاده از داروهای ضد اضطراب و ضد بی خوابی داروها رد شده بود در طول پنج سال گذشته. این گزارش که به بررسی سلامت روانی دارو روند از سال 2015 از طریق 2019 در میان 21 میلیون نفر با کارفرما-بودجه بیمه اسناد و مدارک یک کاهش در استفاده از داروهای ضد اضطراب بیش از 12 درصد و کاهش مشابه در استفاده از کرم های ضد بی خوابی با داروهای پایین 11.3 درصد در این بازه زمانی.

“در حالی که اخیر افزایش استفاده از داروها برای درمان اضطراب, افسردگی و اختلالات خواب ناگهانی آن است قابل درک داده ناگهانی و قابل توجهی استرس تجربه شده توسط میلیون ها نفر از آمریکایی ها در طول این زمان,” دکتر گفت: Stettin. “چه چیزی مهم در حال حاضر است تضمین آمریکایی که در حال تجربه علائم این سلامت روحی و روانی شرایط پشتیبانی و دسترسی به پزشکان و درمانگران و منابع آموزشی از جمله ابزار دیجیتال و مجازی مراقبت و مشاوره است که می تواند کمک به آنها را به مقابله در طول این زمان.”

استفاده از داروهای ضد افسردگی توسط نوجوانان تشدید در پنج سال گذشته
در حالی که استفاده از داروها برای اضطراب و بی خوابی کاهش یافته است بیش از چند سال گذشته گزارش اسناد و مدارک است که استفاده از داروهای ضد افسردگی به ویژه در میان نوجوانان آمریکایی افزایش یافته است به طور قابل توجهی. به طور کلی وجود دارد 15 درصد افزایش در تعداد از مردم از مصرف داروهای ضد افسردگی از 2015 از طریق 2019; و در میان نوجوانان (13-19 سال) استفاده از این داروها افزایش 38% برجسته هشدار دهنده نیاز به مراقبت از سلامت روان خدمات در این گروه سنی است. این افزایش چشمگیر در استفاده از ضد افسردگی دیده می شد در میان دختران و پسران و نسبت استفاده از باقی مانده نسبتا ثابت با دو بار به عنوان بسیاری از دختران (10.2%) نسبت به پسران (5.7%) در گروه سنی که مصرف یک داروی ضد افسردگی در سال 2019.

“در حالی که شواهدی وجود دارد که بیشتر در نوجوانان و بزرگسالان جوان در حال درد و رنج روحی و روانی شرایط نسبت به نسل های گذشته آنها نیز از بزرگسالان درگیر در زندگی خود را که کمک به آنها را دریافت کنید دسترسی به کمک و دریافت نیاز به درمان,” دکتر گفت: Stettin.

برای مشاهده گزارش کامل لطفا www.express-scripts.com/corporate.

در مورد اسکریپت اکسپرس
اسکریپت اکسپرس است که مراقبت های بهداشتی فرصت شرکت. قدرت توسط میراث ما به عنوان یک صنعت مبتکر ما جرات تصور کنید — و تحویل — بهتر سیستم مراقبت های بهداشتی با بیشتر انتخاب پیش بینی قیمت و بهبود نتایج. از داروسازی و پزشکی مزایای مدیریت به داروخانه تخصصی مراقبت و همه چیز را در میان ما فرصت کشف را به مراقبت های بهداشتی بهتر است.

ما ایستاده در کنار مشتریان و شرکای همکاری به منظور توسعه راه حل های شخصی که تفاوت معنی دار در زندگی کسانی که ما در خدمت هر زمان و هر کجا که مورد نیاز است. ما معتقدیم مراقبت های بهداشتی می تواند بیشتر انجام دهید.

اسکریپت اکسپرس یک Cigna شرکت آنلاک مقدار جدید در داروسازی و پزشکی و فراتر از آن بیشتر به سلامت کل برای همه است.

برای اطلاعات بیشتر www.express-scripts.com/corporate یا follow @ExpressScripts در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>