AmEx کارکنان گمراه کوچک biz برای افزایش کارت ورود به سیستم یو پی اس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

برایان Daughtry کوچک-صاحب کسب و کار در اوهایو گفت: دفتر خود دریافت تماس های تلفنی متعددی از AmEx هرزه فروش در بهار گذشته و معاملات خود را با ” او در سمت چپ یک طعم و مزه بد در دهان من.’

عکس: اندرو نیزه برای وال استریت ژورنال

این American Express Co. AXP -0.09% بانوی فروشنده در نهایت متقاعد Bryan Daughtry به درخواست برای یک کارت. وجود دارد فقط یک چیز: او تا به حال به اجرا بررسی اعتبار است.

آقای Daughtry که صاحب یک فاجعه-پاکسازی شرکت در اوهایو خودداری کردند. او در تلاش بود برای به دست آوردن یک وام مسکن و نمی خواهم در این تحقیق به دندانه نمره های اعتباری خود را. او حاضر به توقف این روند گفت: بررسی اعتبار خود و درخواست خود را به تصویب رسید.

“که در سمت چپ یک طعم و مزه بد در دهان من” گفت: آقای Daughtry.

برخی از AmEx فروشندگان قوی مسلح صاحبان کسب و کار مانند آقای Daughtry به افزایش کارت ورود به سیستم یو پی اس با توجه به بیش از یک دوجین فعلی و سابق, AmEx, فروش, مشتری, خدمات و انطباق کارکنان. فروشندگان را تحریف کارت پاداش و هزینه بررسی گزارش های اعتباری بدون رضایت و, در برخی موارد, صدور کارت که نیست به دنبال این کارمندان فعلی و سابق گفت.

AmEx گفت: این شرکت یافت می شود تعداد بسیار کمی از موارد “متناقض با ما فروش سیاست.” “همه از مواردی بودند بی درنگ و مناسب خطاب با مشتریان در صورت لزوم و با کارکنان از جمله از طریق اقدام انضباطی,” او گفت:.

“ما باید دقیق چند لایه نظارت مستقل و ریسک-مدیریت فرآیندهای در محل است که ما به طور مداوم بررسی و افزایش اطمینان حاصل شود که همه فعالیت های فروش مطابق با ارزشها و سیاست های داخلی و الزامات قانونی,” او گفت:. “ما به دقت بررسی هر گونه مسائل مطرح شده از طریق ما های مختلف داخلی و خارجی بازخورد کانال ها و ممیزی و ما نمی تحمل هر گونه سوء رفتار.”

کارمندان فعلی و سابق گفت: خطرناک تاکتیک های فروش تاریخ به حداقل 2015, وقتی, AmEx, در تکاپوی حفظ Costco Wholesale Corp. کوچک کسب و کار و مشتریان پس از انبار باشگاه به پایان رسید خود را طولانی مدت همکاری.

معامله را به مرگ شد یک ضربه بزرگ به AmEx. برای 16 سال در انبار باشگاه را قبول نمی کند کارت های اعتباری در فروشگاه های آن از هر شرکت اما AmEx. AmEx همچنین صدور کارت های اعتباری با مارک Costco آرم که ارائه قدرت پردازش خاص.

کسب و کارهای کوچک بودند و به خصوص با ارزش تکه از Costco کوهورت. این باشگاه انبار به فروش می رساند بسیاری از چیزهایی را که نیاز دارید—دو لیتری کوزه روغن زیتون فله, تمیز کردن وسایل, صفحه نمایش بزرگ تلویزیون لاستیک های خود را برای تحویل وانت. AmEx بود در مورد از دست دادن جریان از هزینه های تمام کسانی که کارت خرید.

مشتریان نیز به رایگان استفاده کنید خود Costco-مارک کارت در جای دیگر و آنها را انجام داد. Kenneth Chenault سپس AmEx رئیس اجرایی گفت که حدود 70 درصد از هزینه های کاستکو کارت های غیر کاستکو خرید. کسانی که هزینه خواهد برود ،

درآمد بالقوه ضربه از دست دادن Costco مشتریان بسیار زیاد بود به طوری AmEx راه اندازی یک کمپین تهاجمی به آنها را نگه دارید. فشار طلیعه در دوران افزایش اهداف فروش و کمیسیون های سنگین که امروز همچنان ادامه دارد.

آقای Daughtry گفت: او به دنبال AmEx, کارت. بانوی فروشنده به نام دفتر خود را چندین بار در طول چند هفته گذشته بهار قبل از او در نهایت او را در خط. اگر چه او گفت که او هرگز راضی به کارت او یک $250 لایحه برای آن هزینه سالانه در پست الکترونیکی.

به نام او برای شکایت. “من به آنها گفتم من نمی شوی و من می خواهم به برخی از نوع اقدام” آقای Daughtry گفت. AmEx توافق برای کاهش هزینه است.

برخی از کسب و کار کوچک صاحبان احساس قوی مسلح توسط AmEx: آقای Daughtry گفت که او تایید شده برای کارت او هرگز موافقت شد و به اتهام 250 دلار هزینه سالانه.

شناخته شده برای آشنائی خوبی پاشنه بلند کنندگان AmEx نیز به شدت متکی بر کسب و کار مشتریان است. از آن مشتق شده حدود 30 درصد از درآمد خود را از خدمات آن را به فروش می رساند طیف وسیعی از شرکت ها از مادر و پاپ مغازه ها به شرکت های چند ملیتی.

AmEx بزرگترین کسب و کار-صادر کننده کارت در ایالات متحده با توجه به Nilson Report. کسب و کارهای کوچک به خصوص مهم حوزه; AmEx گفت: آن کوچک-کارت کسب و کار نمونه کارها است که بزرگتر از آن نزدیکترین پنج رقبای ترکیب شده است.

وظیفه حفظ Costco مشتریان در ابتدا کاهش یافت و به حدود صد AmEx فروشندگان در ققنوس. “بالا مشتری خریداری” گروه کارکنان گفته شد که Costco حفظ برنامه—پروژه لینکلن—یک بار در طول عمر فرصت برای پول بزرگ. وظیفه خود را: dial up Costco کسب و کار دارندگان کارت و متقاعد کردن به عنوان بسیاری که ممکن است به ثبت نام برای, AmEx, کارت های کسب و کار.

شماره گیری-صورت-دلار استراتژی کار می کرد. AmEx موفق به آویزان بر روی یک تکه بزرگ از Costco مشتریان. ظرف شش ماه از فشار برخی از فروشندگان تا به حال به دست آورده کمیسیون از $50,000 تا 100,000 دلار با توجه به کارمندان فعلی و سابق. BMWs و دیگر بالا پایان اتومبیل شروع به ظاهر شدن در پارکینگ.

برخی از فروشندگان در زمان کلید های میانبر برای دریافت وجود دارد کارمندان فعلی و سابق گفت.

فروشندگان ملزم به تماس با مشتریان خود به ثبت میز خطوط قرار می گیرد اما برخی از تماس از شخصی تلفن های همراه اغلب در حالی که ایستاده در یک breezeway بین دو ساختمان در AmEx را ققنوس پردیس با توجه به کارمندان فعلی و سابق. مدیران ارشد گاهی اوقات بسته فروش خود نشده, میز خطوط.

وجود پرچم قرمز. برخی از 40 درصد به 45 درصد از کارت های که می شد از طریق پست به عنوان بخشی از پروژه لینکلن که فعال شد با توجه به 2015 ارائه شده توسط یک کارمند ارشد در این بخش—و زیر معمولی میزان حداقل 60٪. ققنوس فروشندگان شد و درآمد کمیسیون بالاترین اما حساب آنها باز کرده بود تا به حال کمترین استفاده از نرخ از هر گروه دیگری گفت: افراد آشنا با ارائه.

یک مدیر اجرایی در دفتر مرکزی این شرکت در نیویورک پرچم پایین فعال سازی نرخ ارشد کارکنان فروش در شهر فینیکس به گفته افراد آشنا با این موضوع. کمیسیون بودند کوچک و برخی از فروشندگان مشکوک خطرناک رفتار از کار اخراج شدند مردم گفت.

کاستکو احتباس مبارزات انتخاباتی در سال 2016 به پایان رسید اما مشکل شیوه های فروش نمی کارمندان فعلی و سابق گفت. فروشندگان که در حال رشد عادت کرده اند به کمیسیون از حفظ برنامه بودند به عمدتا با تکیه بر تماس های سرد برای دیدار با خود را در حال حاضر-بالاتر ماهانه اهداف فروش.

فروشندگان گاهی اوقات گفته مردد صاحبان کسب و کار آنها ارسال خواهد اطلاعاتی “خوش آمدید کیت” در ایمیل. در عوض آنها با استفاده از شماره امنیت اجتماعی و آدرس های جمع آوری شده از پایگاه داده های مشتریان به ارائه برنامه های کاربردی در کسب و کار صاحبان نمایندگی. خوش آمدید “کیت” به سادگی کارت و خود را همراه مدارک.

آن را نمیگیرد طولانی برای ارشد فروش کارکنان شروع به لکه بینی همان عمل در یکی دیگر از AmEx در فلوریدا با تمرکز بر کسب و کار-فروش کارت گفتند.

برخی از کارکنان تلاش برای هشدار دادن به بالاتر یو پی اس در مورد سوال تاکتیک. در اوایل سال 2017, یک بانوی فروشنده تماس گرفته سوزان Sobbott در زمان رئیس جمهور تجاری جهانی خدمات. او متصل بانوی فروشنده با کارکنان منابع انسانی و مدیریت ریسک به طوری که آنها می تواند بررسی اتهامات.

وقتی انسان-منابع و کارکنان به خارج از کارمند و مدیر او را رد بانوی فروشنده به اتهامات و گفت: او عملکرد ضعیفی. کارمند بعد از ترک این شرکت است. مدیر بعدها. خانم Sobbott از چپ AmEx.

“رهبر ارشد مناسب ارجاع این موضوع به گروه های مستقل در خارج از کسب و کار که پس از بررسی اتهامات و آنها را به توان بی اساس” AmEx سخنگوی گفت.

بعد از دیدن این 250 دلار هزینه آقای Daughtry به نام AmEx به شکایت و AmEx کاهش هزینه است.

در اطراف این زمان AmEx شد انجام یک بررسی گسترده از آن تاکتیک های فروش. پس از ولز فارگو & Co. افشا در سپتامبر 2016 که کارکنان شعبه باز کرده بود حساب های جعلی بدون مشتری رضایت دفتر حسابرسی از ارز خواسته AmEx و بانک های دیگر آن نظارت مطمئن شوید کارکنان خود را ندارد انجام چیزی مشابه به همین.

AmEx, بررسی, تماس, از میز تلفن خطوط کارکنان فروش بین 2014 و 2017 و شواهد گمراه کننده رفتار به گفته افراد آشنا با این موضوع. برخی از مشتریان بودند گفته بود کارت های خود را در حال به روز رسانی زمانی که آنها داده شده کارت های جدید; دیگران دریافت کارت بیشتر از آنها به دنبال. فروشندگان قلم بیش از مورد نیاز آشکار و در برخی موارد دروغ گفته مشتریان اعتباری خود را نمی توان به مردم گفت. کارت نیز صادر شده بود بدون مشتری رضایت آنها گفت.

AmEx گفت: OCC آن یافت می شود چند مورد از نامناسب فروش تاکتیک های مردم گفت. شرکت مواخذه یا اخراج تعدادی از کارکنان و خواسته اعتباری گزارش شرکت برای حذف استعلام از گزارش های اعتباری از مشتریان که نمی رضایت به بررسی آنها گفت. AmEx خواسته مشتریان که با دریافت کارت آنها نمی اجازه اگر آنها می خواستند به نگه داشتن آنها را به مردم گفت.

بررسی نیست ضبط تماس های ساخته شده از کارکنان تلفن های همراه و نه آن گرفتن کسانی که ساخته شده توسط ارشد کارکنان فروش در نشده خطوط به گفته افراد آشنا با این موضوع.

AmEx سخنگوی شرکت “هیچ شواهدی از یک الگوی گمراه کننده شیوه های فروش.”

در سال گذشته OCC به گوش برخی از AmEx فروش تماس ها و شواهدی از سوء رفتار به گفته افراد آشنا با این موضوع.

AmEx گفت: کسب و کار-فروش کارت تیم شد, مسئول اطراف 0.25% 65 میلیون کارت جدید صادر شده توسط این شرکت در سراسر جهان بین 2014 و 2019 و یا در مورد 162,500 کارت. “کمتر از 0.25 درصد از این گروه خرید و فروش فعالیت های شناسایی شده توسط ما به عنوان متناقض با ما فروش سیاست” سخنگوی گفت.

به تازگی به عنوان آخرین سال AmEx مشتری-بخش خدمات به میدان فرستاد شکایت از صاحبان کسب و کار که گفته بودند دریافت کارت آنها نیست, ثبت نام برای, به گفته افراد آشنا با این موضوع. برخی از کسانی که تماس های ساخته شده راه خود را به این شرکت اجرایی escalations بخش برخی از مردم گفت. مشتریان عصبانی شد و اغلب ارائه پاداش های اضافی امتیاز برای رها کردن شکایت خود را به آنها گفت.

مشتریان نیز شکایت کرده است که فروشندگان گمراه آنها در مورد هزینه کارت و پاداش کارمندان فعلی و سابق گفت.

Abdelnasser Abdeen گفت: یک فروشنده به او گفت که او نمی خواهد به اتهام هزینه سالانه اگر او نبود خود را فعال, AmEx, کارت. به زودی پس از کارت آمد در پست سال گذشته او یک لایحه برای $295. زمانی که او به نام شکایت آقای Abdeen گفت: به او گفته شد این کارت پاداش خواهد بیش از پوشش هزینه.

“آنها هل دادن برای فروش من کارت” گفت: آقای Abdeen که صاحب یک ماشین استفاده می شود نمایندگی در ویرجینیای شمالی. “من نمی خواهم که.” او لغو کارت و امضا برای یک نوع متفاوت از, AmEx, کارت. او گفت که او نمی گرفتن نقاط پاداش به او گفته شد او را دریافت کنید.

در پاییز AmEx فروشنده متقاعد گلن حیاتی را از شش کارت های کسب و کار با یک غیر منتظره, سخاوتمندانه ارائه چهار پاداش امتیاز در هر دلار در برخی از هزینه ها در دسته اول 150.000 دلار صرف شده است. او گفت که او بود که منجر به باور او خواهد پرداخت یک هزینه سالانه $295 برای همه کارت.

آقای حیاتی یک مدیر اجرایی در یک خودرو-تولید کننده قطعات در پمپنو بیچ فلوریدا., شروع به استفاده از یکی از کارت های حق دور. فروشنده ارسال آن به ایمیل بپرسید که آیا او را یک خرید کوچک با دیگران برای تست امنیت تراشه.

به زودی پس از آقای حیاتی گفت: او شش لایحه جداگانه برای $295 هر. فروشنده به او گفت پاداش خواهد بیش از پوشش هزینه.

“من گفت:” من امیدوارم که حق با شماست و من در رفت و با کسب و کار من است,” او گفت:. AmEx به تازگی از کار اخراج فروشنده.

AmEx شناخته شده است برای آشنائی افراد ثروتمند, اما آن را نیز متکی بر کسب و کار از شرکت های بزرگ به کوچکتر لباس مانند آقای Daughtry شرکت خشک گشت مرکزی اوهایو.

نوشتن به AnnaMaria Andriotis در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>