در حال حاضر یکی دیگر از خرده فروش است retrenching و تخمگذار کردن کارکنان.

پایان هزاره متمرکز پوشاک مارک مراسم افتتاحیه گفت: در آن ریخته خواهد شد 33 کارگران در عمده فروشی نمایشگاه محل آن را در عمل در سوهو در 202 مرکز سنت, با توجه به پر کردن با دولت است.

آن را بلافاصله روشن که آیا این نمایشگاه شرکت فضا ادامه خواهد داد به کار رفتن رو به جلو است.


یک سخنگوی این شرکت نمی تواند بلافاصله رسیده باشد.

روز یکشنبه مراسم افتتاحیه توقیف به گفته یک عضو هیات یکی از دو فروشگاه این عمل در شهر یک بوتیک در آس هتل در غرب 29th, خیابان که آن را قبلا اعلام شده را در هشت کارگران گذاشته است.

این نام تجاری در حال حاضر تنها باقی مانده در محل این شهر در 35 Howard سنت در سوهو که عضو هیات گفت: می خواهم مدتی این سال است. این شرکت قبلا اعلام شده در حالت پر کردن است که این امر کاهش 42 نفر از هوارد سنت محل.

این حرکت را دنبال اخیر فروش این شرکت به خرده فروش تجارت الکترونیکی Farfetch, با توجه به گزارش. به نظر می رسد مراسم افتتاحیه آینده عملیات خورده خواهد شد به Farfetch را در صورت فلکی آنلاین-تنها علامت های تجاری.

اخبار است و در عین حال نشانه دیگری از ادامه تغییر توسط فروشگاه دور از آجر و ملات مکان به عنوان عادات خرید مصرف کننده به طور فزاینده چرخد آنلاین.

هفته گذشته Sak را در خیابان پنجم اعلام کرد که بسته شدن آن پایین منهتن فروشگاه.

میسی دیروز اعلام کرد که آن را به شاتر 125 فروشگاه ها و برش 2000 نفر از کارگران سراسر کشور.

میسی مثلا گفت: این امر سرمایه گذاری مجدد برخی از پس انداز آن رسید از فروشگاه تعطیلی و اخراج آن اعلام کرد برای بهبود آن تجارت الکترونیک است.

یاد فروشگاه است گفت: اگر این امر شاتر یا کوچک هر یک از شش زیادی مکان های خرده فروشی این شرکت در شهر نیویورک از جمله دو فروشگاه در برانکس دو در بروکلین یکی در کوئینز و گل سرسبد آن محل در منهتن هرالد مربع است.

“وجود دارد هیچ نیازی نیست برای اجرا از آسیاب فروشگاه دیگر است که آنچه میسی است گفت:” براد مندلسون یک خرده فروشی لیزینگ اجرایی در معدن بین المللی. “شما استفاده می شود برای رفتن به این فروشگاه ها از آنجا که آنها تا به حال همه چیز. در حال حاضر مهم نیست که شما می توانید این مسائل را در هر نقطه از جمله آنلاین نیست.”

به عنوان بخشی از اخبار میسی گفت: آن را قطع 2,000 شرکت های بزرگ در سطح کارگران و تحکیم دفتر مرکزی آن در شهر. میسی قبلا نگه داشته و دو مقر در سینسیناتی.

میسی مشغول بوده است برای ماه ها با توجه به منابع مختلف subleasing یا تعطیل خود را از 640,000 فوت مربع از فضای اداری آن را اجاره در 11 پن پلازا یک ساختمان در نزدیک آن هرالد میدان مرکزی استفاده می شود که به عنوان یک حجیم مقر خود را برای فضای وسیع مجموعه شرکت های بزرگ. یک مستاجر است که شایعه شده به دنبال در برخی از این فضای اداری موجود است که این غول تکنولوژی اپل.

این شرکت همچنین استیجاری در مورد 867,000 فوت مربع در یک تازگی توسعه ساختمان اداری در شهرستان لانگ آیلند است که آن را در حال برنامه ریزی برای استفاده از macy’s و بلومینگدیل اجرایی و کارکنان دفتر. در حال حاضر که محل خدمت خود را به عنوان دفتر مرکزی شرکت یک منبع گفت.

سخنگوی میسی را بلافاصله بازگشت یک تماس را به دنبال نظر
 


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de