در میان همه گیر طوفان هانا ضربه شلاق تگزاس

کورپس کریستی, تگزاس — طوفان هانا غرش ساحل در تگزاس ساحل خلیج فارس روز شنبه در آوردن باد که شدت انتقاد کرد خط ساحلی با باران و طوفان موج و تهدید را به گردباد به یک بخشی از کشور در تلاش برای مقابله با افزایش coronavirus موارد است.

اولین طوفان 2020 کومودو محصل در Padre Island حدود 5 بعد از ظهر با یک دوم ریزش زمین در حدود 6:15 بعد از ظهر در حدود 15 کیلومتری شمال بندر منسفیلد است که در حدود 130 مایلی جنوب کورپس کریستی و حدود 70 مایلی شمال براونزویل. همانطور که از شنبه شب آن را به حال حداکثر پایدار باد از 90 مایل در ساعت.

خدمات ملی آب و هوا گزارش “قابل توجهی آسیب ساختاری” در بندر منسفیلد با بادها gusting بیش از 80 مایل در ساعت. “آسیب شدید” گزارش شد به یک اسکله در شمال Padre Island که در آن بادها در صدر 100 مایل در ساعت.

تصاویر از رسانه های اجتماعی نشان داد آب inundating بخش هایی از مرکز شهر کورپس کریستی.

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت گفت که او تا به حال صادر شده یک فاجعه اعلامیه برای 32 استان ها در تگزاس و خواسته بود دولت فدرال به تصویب مشابه اعلام شده است.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=sZZebPYleQ0]

بسیاری از قطعات از تگزاس از جمله منطقه ای که هانا آمد و در ساحل به عنوان یک دسته 1 طوفان شده اند برخورد با افزایش coronavirus موارد در هفته های اخیر اما مقامات محلی گفته بودند آمادگی برای هر طوفان ممکن است به ارمغان بیاورد.

کورپس کریستی شهردار جو مککمب روز شنبه گفت که او تا به حال دیده می شود برخی از ساکنان انجام آخرین لحظه برای خرید لوازم, اما او هشدار داد که در صورتی که تا به حال انجام شده است در حال حاضر مردم باید در خانه بمانند و سوار کردن طوفان است.

“ما شده است و ماندن در خانه به مدت پنج ماه به دلیل کرونا[ویروس]. … پس از ماندن در خانه نیست, واقعی, محبوب, اما در حال حاضر این مهم است” مککمب گفت:, و اضافه کرد که ساکنان باید به یاد داشته باشید برای پوشیدن ماسک اگر آنها را مجبور به تخلیه خانه های خود.

شری Boehme زندگی می کند که در یک محل سکونت در کنار ساحل در کورپس کریستی گفت: طوفان رویکرد افزایش اضطراب او احساس در طول بیماری همه گیر. 67 سال است و عمدتا در خانه مانده به دلیل مسائل بهداشتی مربوط به بیماری مزمن ریه.

گالری: طوفان هانا باعث ریزش زمین

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/726hanna/]

“این تقریبا مانند دو whammy به ما” Boehme گفت: روز شنبه از طریق تلفن. “من فکر می کنم آن را ساخته شده است بسیاری از مردم عصبی است. … ما را از طریق آن دریافت کنید. همه خوب و قوی و به هم چسبیده.”

شهرستان قاضی باربارا کانالس گفت مقامات نگران موج طوفان بود که در حال حاضر در حال حرکت داخلی. وب کم فیلم نشان داد امواج گسترده بیش از Whitecap ساحل در نزدیکی کورپس کریستی ساعت قبل از طوفان محصل.

طوفان در بالای ویروس

اولین پاسخ دهندگان در کورپس کریستی موانع قرار داده شده در نزدیکی تقاطع ها به آنها را آماده برای رفتن اگر خیابان ها شروع به جاری شدن سیل مککمب گفت. بیش از 35 ، 000 نفر در سراسر جنوب تگزاس از جمله کورپس کریستی, هرلینگن و Brownsville, بدون قدرت بودند اوایل شنبه شب با توجه به AEP تگزاس.

کورپس کریستی است که در Nueces شهرستان که در آن مقامات بهداشتی عناوین ساخته شده زمانی که آنها نشان داد که 60 نوزادان آزمایش مثبت برای covid-19 ژوئیه 1 به تاریخ 16 ژوئیه است.

دورتر جنوبی در کامرون شهرستان که در مرز مکزیک و که در آن براونزویل واقع شده است و بیش از 300 تایید موارد جدید گزارش شده تقریبا روزانه به مدت دو هفته گذشته با توجه به دولت بهداشت و درمان آمار و ارقام. هفته گذشته نیز این شهرستان را از مرگبارترین بیماری همه گیر.

اصلی خطر از هانا بود و انتظار می رود به جاری شدن سیل. پیش بینی گفت: هانا می تواند 6 تا 12 اینچ از بارش باران از طریق امشب-با جدا مجموع از 18 اینچ — در علاوه بر این به ساحلی متورم است که می تواند تهدید کننده زندگی و گشت و گذار و تبدیل شرایط فعلی است.

دولت های محلی از فاجعه اعلام شد در هیدلگو شهرستان که سابقه مرز با مکزیک به غرب-شمال غرب از Brownsville داده “انتظار فاجعه بار جاری شدن سیل.”

دورتر در شمال یک spattering گرمسیری بارندگی بود و تاثیر هوستون-گلوستون منطقه در حالی که یکی دیگر از مجموعه ای از باران بود deluging مثلث طلایی از پورت آرتور, Beaumont و نارنجی.

در این منطقه کمتر از مقادیر پیش بینی شده با 2 تا 4 اینچ به احتمال زیاد. اگر طوفان باران گروههای تصویب بارها و بارها در همان منطقه downpour می تواند منجر به جاری شدن سیل.

فصلی آزمون

کشورهای ساحلی درهم در این بهار به تنظیم اضطراری طوفان قصد دارد به حساب برای این ویروس و هانا loomed به عنوان اولین آزمون بزرگ است.

جنوب تگزاس مقامات برنامه ریزی برای هر گونه احتمالی نجات پناهگاه و نظارت از طوفان خواهد شد که این بیماری همه گیر در ذهن و ترکیب اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و ماسک پوشیدن.

ابوت گفت: برخی از پناه را در اتاق های هتل بنابراین مردم می توانند از هم جدا شوند.

“ما نمی توانیم اجازه این طوفان منجر به بیشتر catastrophically مرگبار رویداد توسط stoking اضافی گسترش covid-19 است که می تواند منجر به مرگ و میر” ابوت گفت.

تگزاس رتبه دوم در میان کشورهای با بیشترین موارد جدید در هفته گذشته و جنوب تگزاس شده است به ضربه بسیار سخت است.

با توجه به تگزاس وزارت بهداشت و خدمات انسانی, هفت شهرستان از کورپس کریستی جنوب به براونزویل و مرزی در امتداد مرز مکزیک که به احتمال زیاد برای دیدن هانا را قوی ترین بادها و سنگین ترین باران را تشخیص داده و در مجموع 18,420 فعال covid-19 موارد است.

Hidalgo County ثبت کرده است سوم-بیشترین تعداد تلفات در سطح ایالت, با حداقل 433.

منابع مختلف و پرسنل برای پاسخگویی به طوفان شد و در حالت آماده به کار در سراسر کشور از جمله جستجو و نجات تیم و هواپیما. تیم های تلفن همراه است که می توانید در ادامه تست برای covid-19 بودند نیز مستقر شده اند.

مکزیک پرانتز بیش از حد

تورنادو نیز ممکن است روز شنبه برای قسمت های پایین تر به وسط تگزاس coastal plain, پیش بینی گفت. طوفان هشدار باقی مانده است در اثر پورت منسفیلد به مسکیت خلیج در شمال کورپس کریستی و یک طوفان گرمسیری هشدار بود در اثر از پورت منسفیلد جنوب به بارا el Mezquital مکزیک و از مسکیت خلیج شمال به جزیره, Texas.

مکزیک northeasternmost متحده ساحلی, Tamaulipas و Nuevo Leon فقط به غرب آن نیز اقدامات احتیاطی در زمان پیش از طوفان ورود. Tamaulipas آماده شد پناهگاه و ضد عفونی آنها را به تلاش برای جلوگیری از گسترش covid-19 توییتی دولت فرماندار فرانسیسکو Cabeza de Vaca.

در ضمن مدنی حفاظت اداره ارسال قایق های نجات و دیگر تجهیزات به شمال Nuevo Leon به دلیل باران های سنگین انتظار می رود شد.

دیوید لئون ملی مدیر حفاظت مدنی بخش گفت Milenio تلویزیون در روز شنبه که به عنوان بسیاری از 800 پناهگاه می تواند فعال, در بخش هایی از مکزیک است که می تواند تحت تاثیر قرار توسط هانا.

در مکزیک در شهر ماتاموروس است که در Tamaulipas در سراسر مرز از Brownsville, Texas, داوطلبان نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی هانا نگران است که این طوفان می تواند تحت تاثیر قرار موقت مهاجر اردوگاه در نزدیکی Rio Grande که در آن در مورد 1300 پناهندگی پناهجویان از جمله نوزادان و سالمندان ساکن شده اند در انتظار تحت مهاجرت به ایالات متحده سیاست رسمی شناخته شده به عنوان “باقی می ماند در مکزیک است.”

هاوایی در هشدار

به طور جداگانه یک اقیانوس طوفان Douglas شد و به سمت هاوایی در روز شنبه. داگلاس بود و انتظار می رود به نزدیکی اصلی جزایر هاوایی اواخر شنبه شب و پس از آن حرکت در بخشهایی از دولت امروز و دوشنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر اضطراری اعلام هاوایی در شنبه کارگردانی فدرال کمک به مکمل های ایالتی و محلی پاسخ تلاش.

Coronavirus شد پیچیده آماده سازی برای صلیب سرخ آمریکا که در عمل پناهگاه های اضطراری به نمایندگی از دولت های محلی. بسیاری از داوطلبان که به طور معمول کارکنان پناهگاه هستند و ماندن در منزل و چون آنها مسن و یا دارای شرایط بهداشتی است که آنها را در خطر بالاتر ابتلا به شدت بیمار اگر آلوده به ویروس.

هاوایی است برخی از پایین ترین عفونت کروناویروس نرخ در کشور اما covid-19 تعداد در حال افزایش است, در هفته های اخیر. در روز پنج شنبه و جمعه دولت گزارش 55 و 60 جدید تایید موارد که بالاترین رکورد.

طوفان قدرتمند آشنا هستند و به بسیاری در هاوایی که صرف گذشته چندین تابستان آماده شدن برای طوفان گرمسیری. اما همه گیر می افزاید: پیچ های جدید.

لوقا Meyers, مدیر, از هاوایی سازمان مدیریت اضطراری خواست مردم برای دریافت آماده یادگیری در مورد خطرات که در آن زندگی می کنند.

خدمات ملی آب و هوا در روز شنبه با صدور طوفان هشدار برای جزیره اوآهو, جایی که دولت بزرگترین شهرستان هونولولو واقع شده است. جزیره بزرگ و مائوئی باقی می ماند در زیر طوفان دیده بان.

ضعیف تر اما هنوز هم یک تهدید

حداکثر پایدار باد کاهش یافته بود و حدود 90 مایل در ساعت, ساخت داگلاس یک دسته 1 طوفان ظهر شنبه.

آب و خدمات گفت: طوفان شد و انتظار می رود به تدریج تضعیف بیش از آخر هفته اما هنوز هم در نزدیکی قدرت طوفان هنگامی که آن را نزدیک جزایر.

این طوفان در حدود 520 کیلومتری جنوب شرقی هونولولو در روز شنبه.

در پرل هاربر, نیروی دریایی شروع به حرکت کشتی ها و زیردریایی ها به دریا که در آن آنها می مانم تا زمانی که تهدید فروکش. نیروی دریایی خواهد شد یا امن آن هواپیما در آشیانه یا پرواز آنها را به دیگر فرودگاه.

خطوط هوایی هاوایی لغو همه امروز پرواز و برخی از روز شنبه پروازهای بین هونولولو و جزایر دیگر.

و در اطلس بقایای طوفان گونزالو شد و انتظار می رود برای حرکت به سوی غرب در سراسر جنوب شرق کارائیب برای چند روز آینده. گونزالو شد هوا را به 1 تا 2 اینچ از بارش باران. ساعت و یا هشدارهای بودند دیگر در اثر.

به طور همزمان یک سوم اطلس سیستم جنوب جزایر کیپ ورد خرس و افزایش احتمال گرمسیری توسعه پس از آن روش آنتیل در طول نیمه اول این هفته است.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط Juan A. Lozano, John L. Mone, آدری McAvoy, Julie واکر و ماریا Verza از آسوشیتد پرس; و توسط Matthew Cappucci اندرو فریدمن و جیسون Samenow از واشنگتن پست.

Hundreds of motorists wait in line for sandbags in Brownsville, Texas, to get ready for expected torrential rainfall from Hurricane Hanna, which swept ashore Saturday as a Category 1 storm.
(AP/The Brownsville Herald/Miguel Roberts)

صدها نفر از رانندگان منتظر در صف برای کیسه های شن در Brownsville, Texas به آماده شدن برای انتظار بارش باران از طوفان هانا که جاروب در ساحل شنبه به عنوان دسته 1 طوفان.
(AP/به براونزویل هرالد/میگوئل رابرتز)
A mattress is seen in the storm surge on the beach before Hurricane Hanna arrives in the area, Saturday, July 25, 2020, in Port Aransas, Texas. Hanna has been upgraded to a hurricane and is moving toward Texas, which has been dealing with a surge of coronavirus cases in recent weeks. The National Hurricane Center said Saturday morning that Hanna's maximum sustained winds had increased and that it was expected to make landfall Saturday afternoon or early evening. (Annie Rice/Corpus Christi Caller-Times via AP)

یک تشک است که دیده می شود در موج طوفان در ساحل قبل از طوفان هانا می رسد در منطقه چهار شنبه, جولای 25, 2020, در Port Aransas, Texas. هانا به روز رسانی شده برای یک طوفان در حال حرکت به سمت تگزاس است که در برخورد با یک موج از coronavirus موارد در هفته های اخیر. ملی طوفان مرکز گفت: صبح روز شنبه که هانا را حداکثر پایدار باد افزایش یافته بود و انتظار می رفت به ریزش زمین شنبه بعد از ظهر و اوایل شب است. (آنی برنج/کورپس کریستی تماس گیرنده-بار از طریق AP)
This Saturday, July 25, 2020 satellite image made available by the National Oceanic and Atmospheric Administration shows Hurricane Hanna approaching Texas at 10:20 CDT. (NOAA via AP)

این چهار شنبه, جولای 25, 2020 تصویر ماهواره ای در دسترس ساخته شده توسط سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت را نشان می دهد طوفان هانا نزدیک تگزاس در 10:20 CDT. (NOAA از طریق AP)
Tides rise at Bob Hall Pier as Hurricane Hanna approaches land in Corpus Christi, Texas on Saturday, July 25, 2020. Hanna has been upgraded to a hurricane and is moving toward Texas, which has been dealing with a surge of coronavirus cases in recent weeks. The National Hurricane Center said Saturday morning that Hanna's maximum sustained winds had increased and that it was expected to make landfall Saturday afternoon or early evening. (Courtney Sacco/Corpus Christi Caller-Times via AP)

جزر و مد افزایش در باب سالن اسکله به عنوان طوفان هانا روش های زمین در کورپس کریستی, تگزاس در شنبه 25 ژوئیه سال 2020 است. هانا به روز رسانی شده برای یک طوفان در حال حرکت به سمت تگزاس است که در برخورد با یک موج از coronavirus موارد در هفته های اخیر. ملی طوفان مرکز گفت: صبح روز شنبه که هانا را حداکثر پایدار باد افزایش یافته بود و انتظار می رفت به ریزش زمین شنبه بعد از ظهر و اوایل شب است. (کورتنی ساکو/کورپس کریستی تماس گیرنده-بار از طریق AP)
Chris Headen battles with his umbrellas as Hurricane Hanna begins to make landfall, Saturday, July 25, 2020, in Corpus Christi, Texas. The National Hurricane Center said Saturday morning that Hanna's maximum sustained winds had increased and that it was expected to make landfall Saturday afternoon or early evening. (AP Photo/Eric Gay)

کریس Headen جنگ با خود چتر به عنوان طوفان هانا شروع به ریزش زمین, روز شنبه 25 ژوئیه سال 2020 در کورپس کریستی, تگزاس. ملی طوفان مرکز گفت: صبح روز شنبه که هانا را حداکثر پایدار باد افزایش یافته بود و انتظار می رفت به ریزش زمین شنبه بعد از ظهر و اوایل شب است. (AP Photo/اریک گی)
Gov. Greg Abbott provides an update on the state's ongoing response to Hurricane Hanna in Austin, Texas on Saturday, July 25, 2020. (Lola Gomez/Austin American-Statesman via AP)

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت فراهم می کند به روز رسانی در دولت در حال انجام در پاسخ به طوفان هانا در Austin تگزاس در شنبه 25 ژوئیه سال 2020 است. (لولا گومز/Austin American-Statesman از طریق AP)
Gov. Greg Abbott provides an update on the state's ongoing response to Hurricane Hanna in Austin, Texas on Saturday, July 25, 2020. (Lola Gomez/Austin American-Statesman via AP)

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت فراهم می کند به روز رسانی در دولت در حال انجام در پاسخ به طوفان هانا در Austin تگزاس در شنبه 25 ژوئیه سال 2020 است. (لولا گومز/Austin American-Statesman از طریق AP)
A man stands at the top of a dune at the end of Access Road 5 and watches as Hurricane Hanna approaches land in Corpus Christi, Texas, Saturday, July 25, 2020 Hanna has been upgraded to a hurricane and is moving toward Texas, which has been dealing with a surge of coronavirus cases in recent weeks. The National Hurricane Center said Saturday morning that Hanna's maximum sustained winds had increased and that it was expected to make landfall Saturday afternoon or early evening. (Courtney Sacco/Corpus Christi Caller-Times via AP)

یک مرد ایستاده در بالای یک تپه در انتهای جاده دسترسی 5 و ساعت به عنوان طوفان هانا روش های زمین در کورپس کریستی, تگزاس, شنبه, جولای 25, 2020 هانا به روز رسانی شده برای یک طوفان در حال حرکت به سمت تگزاس است که در برخورد با یک موج از coronavirus موارد در هفته های اخیر. ملی طوفان مرکز گفت: صبح روز شنبه که هانا را حداکثر پایدار باد افزایش یافته بود و انتظار می رفت به ریزش زمین شنبه بعد از ظهر و اوایل شب است. (کورتنی ساکو/کورپس کریستی تماس گیرنده-بار از طریق AP)
Tides rise at Bob Hall Pier as Hurricane Hanna approaches land in Corpus Christi, Texas on Saturday, July 25, 2020. Hanna has been upgraded to a hurricane and is moving toward Texas, which has been dealing with a surge of coronavirus cases in recent weeks. The National Hurricane Center said Saturday morning that Hanna's maximum sustained winds had increased and that it was expected to make landfall Saturday afternoon or early evening. (Courtney Sacco/Corpus Christi Caller-Times via AP)

جزر و مد افزایش در باب سالن اسکله به عنوان طوفان هانا روش های زمین در کورپس کریستی, تگزاس در شنبه 25 ژوئیه سال 2020 است. هانا به روز رسانی شده برای یک طوفان در حال حرکت به سمت تگزاس است که در برخورد با یک موج از coronavirus موارد در هفته های اخیر. ملی طوفان مرکز گفت: صبح روز شنبه که هانا را حداکثر پایدار باد افزایش یافته بود و انتظار می رفت به ریزش زمین شنبه بعد از ظهر و اوایل شب است. (کورتنی ساکو/کورپس کریستی تماس گیرنده-بار از طریق AP)
The Corpus Christi Channel experiences wind and choppy waters ahead of Hurricane Hanna, Saturday, July 25, 2020, in Port Aransas, Texas. (Annie Rice/Corpus Christi Caller-Times via AP)

کورپس کریستی کانال تجارب باد و آب متلاطم پیش از طوفان هانا, شنبه, جولای 25, 2020, در Port Aransas, Texas. (آنی برنج/کورپس کریستی تماس گیرنده-بار از طریق AP)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma